מקרים מאוד מעצבנים שקרו לי עם גברים בטינדר

ANONIMUS2019

New member
חייב שאלה אישית...

למה את מכווננת את עצמך לסטוץ בלבד ?
אז מה אם זה טינדר.
לפניי 3שנים הכרתי משהיא מקסימה ונפלאה דרך טינדר. סקס משובח ובלתי נשכח היה ג'ם היה ובשפע ... אבל הוא היה כחלק ממערכת יחסים. היתה שם גם אהבה, למה לא לכוון לזה ?

אני יודע שזה פורום סקס
אבל מנסיוני שלי.. סקס הכי טוב בעולם הוא זה שנבנה לתוך מערכת יחסים ..רגשית

כי אלה שאני נופלת עליהם מחפשים רק סקס

וגם לרוב אלה שאומרים שהם מחפשים רציני, אם משהו קטן לא נראה להם אז הם יחפשו להוציא רק סקס.
&nbsp
העניין הוא שגם סקס כבר אין שם. רק התכתבויות

&nbsp
ברור שהייתי רוצה משהו רציני, אני אישה. אבל בטינדר אני לא אחפש את זה. סורי.

זה די משעשע....

אני מעדיף לשרשר אליך ולא אל פותחת השרשור, מפני שאני לא רוצה להטריד אותה ולא להוציא אותה מהכלים.
אבל זה משעשע אותי שלנשים יש כל מיני חוקים משונים שנועדו להגביל אך ורק אותן עצמן ולא אף אחד אחר.
יש אתר לסטוצים ויש אתר להיכרות רצינית ולא לערבב בין עבודה / לימודים לבין היכרות רצינית, ולא לתת לסטוץ שיימשך לקשר רציני אלא להגביל אותו רק לסטוץ, ומה שיוצא זה שהבחורה גוזרת על עצמה למעשה נזירות מינית והימנעות מכל קשר רומנטי שיש בו רצינות הדדית.
באופן אישי זה פשוט משעשע אותי. ונותן לי משהו בעל ערך לקרוא דברים כאלה. זה מנחם אותי לקרוא דברים מפני שאני ( כאמור ) חרמן לשעבר עם ערך שוק די נמוך בשוק ההיכרויות. אני משער שגם פותחת השרשור היא כזאת ועל כן מכוונת לקשר בעל ערך נמוך, אבל עם גברים מבוקשים.

כל גבר מחפש אהבה

לך תסביר לנשים שכל גבר מחפש אהבה ורוצה לאהוב ולהיות נאהב.
נשים לא מבינות את זה ככה, אלא יש להן תרגום משלהן למציאות.
הן לא מבינות שהן לא תמיד אטרקטיביות, ולעתים הן אף די דוחות. אי אפשר להתאהב בהן, מפני שהן לעתים די דוחות או לא די מושכות.
&nbsp
כל הגברים דומים מאוד בפנימיות שלהן.
הם רק שונים בנתונים הפיזיים שלהם ובמראה החיצוני שלהם.

בימינו כבר לא כ"כ משתלם לצאת קבוע....

מצטער אם זה הולך ונקראה כמו בלוג, אבל בימינו זה כבר לא מציאה גדולה לצאת עם אישה.
צריך לחזר אחריה, לדבר אליה יפה כך שהדיבור שלך יערב לאוזניה של האישה, וזה גם עולה המון כסף כי היא רוצה אוכל ושתייה ונסיעות הביתה, גם מתנות וכיוב'. והכל נוטה להתפוצץ בשל גחמה של הבחורה, או כל אי התאמה מכל סוג.
ובעלי הניסיון כבר יודעים שאין שום התאמה בין גבר לאישה. שום התאמה בשיט.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כל גבר מחפש אהבה

לך תסביר לנשים שכל גבר מחפש אהבה ורוצה לאהוב ולהיות נאהב.
נשים לא מבינות את זה ככה, אלא יש להן תרגום משלהן למציאות.
הן לא מבינות שהן לא תמיד אטרקטיביות, ולעתים הן אף די דוחות. אי אפשר להתאהב בהן, מפני שהן לעתים די דוחות או לא די מושכות.
&nbsp
כל הגברים דומים מאוד בפנימיות שלהן.
הם רק שונים בנתונים הפיזיים שלהם ובמראה החיצוני שלהם.
הו דיי... אתה לא מכיר אותה. אתה לא ראית אותה ולא ראית (אפילו) את מה שיש לה להציע, אבל אתה מראש קובע שהיא "בעלת ערך נמוך והיא אינה ממש אטרקטיבית"...
אז למה שאם זה מה שאתה קובע כלפיה ומראש, היא בכלל תרצה לשמוע ממך הבטחה למפגש?
ונכון. כשאתה מציג בפני המצלמה רק את מה שאתה רוצה להציג, אינך מציג פנים ואתה מתמקד רק באזור מסויים מהגוף? אפשר להניח שכך הם באמת פני הדברים: ערכך נמוך אבל מה שתראה "יעשה לך את זה" לרגע ודי לך בכך...

alonlon2000

New member
שאלה ברשותך אם אפשר

אתם שולחים אחד לשניה תמונות עם פנים ואז מביאים ביד בלי פנים? מה הרעיון?
אפשר הרי בקלות לקשר בין הוידאו לייב לבין התמונות.. סתם הערת בטיחות ופרטיות שכזאת.

כי אם שולחים תמונות של החזה/כל איבר אחר

בלי פנים, אף אחד לא יכול לדעת שזה אנחנו.

גם אם שלחנו לפני שנייה תמונת פנים, מי יכול לדעת שזה שלנו?

אולי הורדנו תמונה מהאינטרנט?

בחיים לא אשלח תמונה אינטימית עם הפנים ביחד. אני לא טיפשה.

גם בוידאו אני לא מראה פנים אף פעם, אז שוב. לא יכולים לדעת שזו אני.

alonlon2000

New member
הכוונה שלי היא אחרת, הפוכה

לא לשלוח תמונה אינטימית עם פנים זה ברור, ולא להראות פנים בוידאו זה ברור.
הכוונה שלי היא שאם אפשר שהרבה פעמים אפשר לעשות 1+1 בין התמונה שלך עם פנים (לבושה) לבין התמונה האינטימית, או קל יותר, הוידאו לייב.
המקום שאת נמצאת, מבנה גוף לפעמים, וכו'.
חושב שצריך להזהר בדברים האלה

אני בספק. אני מאוד נזהרת

גם שלא ייראו את המיקום שאני מצטלמת. אבל למדתי להיות זהירה יותר.

dark rider AM

New member
אני מבין את התסכול שלך כי לצערי גם נשים מתנהגות ככה לגברים וגם אני חוויתי דברים דומים מצד נשים. קובעות איתך ובסוף כשאתה שולח להן הודעה כמה שעות לפני השעה שתכננתם להפגש כדי לוודא שזה יוצא לפועל, הן או עושות לך גוסטינג (נעלמות לגמרי, אפילו לא פותחות את ההודעה) או שהן מחליטות לבטל את הדייט עם איזה תירוץ עלוב. מישהי אשכרה ביקשה ממני לדחות את המפגש בטענה שצמח לה חצ'קון וזה מוריד לה את הבטחון העצמי 🤦🏼‍♂️
בכל אופן, אני גר 20 דקות מחיפה אז אם תרצה לדבר בפרטי ולראות לאן זה מתגלגל, אני בעניין. ולא, אני דווקא פחות אוהב לראות תמונות וסרטוני עירום לפני שאני נפגש עם מישהי. יותר כייף בעיניי להשאיר מקום לדמיון עד המפגש האמיתי 😉

היי,

שלושה מקרים שקרו לי לאחרונה עם גברים שהכרתי בטינדר. שלושתם מת"א ואני מחיפה. לא גרה לבד אז אי אפשר להיות אצלי.

מקרה ראשון-התחלנו לדבר, ידע ישר שאנחנו רחוקים(חיפה ות"א). אבל מצאנו חן האחד בעיני השנייה אז המשכנו לדבר.
שנינו הבנו שאנחנו מחפשים רק סקס, הבנו שאנחנו רחוקים והכל טוב. היו שיחות על סקס, היה וידאו בו אני נוגעת בעצמי והוא מביא ביד(בלי פנים כמובן). שליחת תמונות והכל.

הוא אמר שניפגש בחדר באיזור שלי(יבוא עד אליי).

הגענו למצב שאנחנו מדברים כבר שבועיים, וכל הזמן היה אומר לי: "מת להרגיש אותך", "מתי רואים אותך?" וכו'. לפעמים היה אומר שזה כולה שעה נסיעה ת"א-חיפה. ולפעמים היה אומר שזה בעיה וצריך לראות איך עושים את זה. אז תחליט- זה כולה שעה נסיעה? או שזה בעיה המרחק?

לא תמיד היינו מדברים ברצף, יכולנו לדבר ואז פתאום יומיים הוא נעלם..

דיברנו וקבענו להיפגש ביום חמישי, ואמרתי לו שאם יש שינוי שיעדכן אותי. לא יודעת למה, אבל הייתה לי הרגשה שהוא יבריז.

טוב, הגיע תחילת שבוע(קבענו להיפגש בחמישי).
אני רואה שראשון שני הוא לא מדבר איתי בכלל, שלחתי לו ביום שלישי הודעת בוקר טוב עם תמונה שלי, וענה לי אחריי חצי שעה: "בוקר טוב בייב". ומאז לא דיבר איתי, גם לא יום רביעי וגם חמישי.

בגלל שכל הזמן הוא היה נעלם לכמה ימים, הייתה לי הרגשה שהוא לא באמת מתכוון להיפגש איתי.

בחמישי ביום שקבענו גם לא דיבר איתי. אז שלחתי לו הודעה עצבנית: "ידעתי שאתה שקרן, דיברנו על להיפגש בחמישי, אבל משום מה הייתה לי הרגשה שלא ניפגש".
אז מה הוא עונה לי? "יש לי מספיק בנות, אני לא רודף אחריי בחורות, ואני גם עמוס, עוד מעט טס לחול". באמא שלך??

גברים שפה שאלה אליכם: מה נסגר איתכם??
גם בשביל סקס אתם משחקים משחקים?
פעם כשאישה רצתה סקס הגבר היה רץ!
היום, משום מה, גם בשביל סקס אתם עושים טובה ומשחקים משחקים. מה הקטע?

אולי הטעות שלי שנתתי לו הכל מול המצלמה? אז הוא כבר לא הרגיש צורך לבוא עד אליי? כי גמר מולי במצלמה?

מה, הוירטואליות החליפה את הסקס האמיתי? מעדיפים להביא ביד מול מצלמה או סרטון ולא להיות באמת עם הבחורה?

2. מקרה שני- גרוש עם ילדים, אותו סיפור של שליחת תמונות, סרטונים.
אמר שניפגש בסופ"ש, סופ"ש הקודם לא יכל כי זה השבוע שלו עם הילדים אז סופ"ש הזה. גם פה אמר שישכיר חדר, וסיפר כבר מה יעשה לי והכל. דיברנו לאחרונה בשבת, מאז נעלמו עקבותיו. ומן הסתם לא ניפגש השבוע.

3. סיפור שלישי, אחד שגר במרכז אבל סופ"ש יהיה אצל ההורים בצפון אז בחזור יבוא אליי ונלך לחדר ונזדיין. גם הוא דיברתי איתו פעם אחרונה בשבת ומאז נעלם.

גברים, מה הקטע? באמת! אם אני רחוקה, אז מראש למה אתם מדברים איתי ומבזבזים לי את הזמן? אם אתם יודעים שלא באמת תבואו לחיפה, אז למה לדבר איתי? למה לשקר? למה למשוך לי את הזמן? זה לא שהלחצתי אתכם ואמרתי לכם שאני מחפשת קשר רציני, אמרתי לכם שאני רוצה סקס וזה באמת כולה שעה נסיעה, אז למה לא לבוא בשביל סקס?

לאלוהים פתרונים.
תגידי סופר,
טידר באמת עבד לך פעם?
אני שואל ברצינות כי אישית לי בחיים לא,
מפורום סוטצים ומפגשים אחרים יצאו לי ים מפגשים וסטוצים אבל בטינדר, נאדה, זירו

Tarzan_dude

Active member

היי,

שלושה מקרים שקרו לי לאחרונה עם גברים שהכרתי בטינדר. שלושתם מת"א ואני מחיפה. לא גרה לבד אז אי אפשר להיות אצלי.

מקרה ראשון-התחלנו לדבר, ידע ישר שאנחנו רחוקים(חיפה ות"א). אבל מצאנו חן האחד בעיני השנייה אז המשכנו לדבר.
שנינו הבנו שאנחנו מחפשים רק סקס, הבנו שאנחנו רחוקים והכל טוב. היו שיחות על סקס, היה וידאו בו אני נוגעת בעצמי והוא מביא ביד(בלי פנים כמובן). שליחת תמונות והכל.

הוא אמר שניפגש בחדר באיזור שלי(יבוא עד אליי).

הגענו למצב שאנחנו מדברים כבר שבועיים, וכל הזמן היה אומר לי: "מת להרגיש אותך", "מתי רואים אותך?" וכו'. לפעמים היה אומר שזה כולה שעה נסיעה ת"א-חיפה. ולפעמים היה אומר שזה בעיה וצריך לראות איך עושים את זה. אז תחליט- זה כולה שעה נסיעה? או שזה בעיה המרחק?

לא תמיד היינו מדברים ברצף, יכולנו לדבר ואז פתאום יומיים הוא נעלם..

דיברנו וקבענו להיפגש ביום חמישי, ואמרתי לו שאם יש שינוי שיעדכן אותי. לא יודעת למה, אבל הייתה לי הרגשה שהוא יבריז.

טוב, הגיע תחילת שבוע(קבענו להיפגש בחמישי).
אני רואה שראשון שני הוא לא מדבר איתי בכלל, שלחתי לו ביום שלישי הודעת בוקר טוב עם תמונה שלי, וענה לי אחריי חצי שעה: "בוקר טוב בייב". ומאז לא דיבר איתי, גם לא יום רביעי וגם חמישי.

בגלל שכל הזמן הוא היה נעלם לכמה ימים, הייתה לי הרגשה שהוא לא באמת מתכוון להיפגש איתי.

בחמישי ביום שקבענו גם לא דיבר איתי. אז שלחתי לו הודעה עצבנית: "ידעתי שאתה שקרן, דיברנו על להיפגש בחמישי, אבל משום מה הייתה לי הרגשה שלא ניפגש".
אז מה הוא עונה לי? "יש לי מספיק בנות, אני לא רודף אחריי בחורות, ואני גם עמוס, עוד מעט טס לחול". באמא שלך??

גברים שפה שאלה אליכם: מה נסגר איתכם??
גם בשביל סקס אתם משחקים משחקים?
פעם כשאישה רצתה סקס הגבר היה רץ!
היום, משום מה, גם בשביל סקס אתם עושים טובה ומשחקים משחקים. מה הקטע?

אולי הטעות שלי שנתתי לו הכל מול המצלמה? אז הוא כבר לא הרגיש צורך לבוא עד אליי? כי גמר מולי במצלמה?

מה, הוירטואליות החליפה את הסקס האמיתי? מעדיפים להביא ביד מול מצלמה או סרטון ולא להיות באמת עם הבחורה?

2. מקרה שני- גרוש עם ילדים, אותו סיפור של שליחת תמונות, סרטונים.
אמר שניפגש בסופ"ש, סופ"ש הקודם לא יכל כי זה השבוע שלו עם הילדים אז סופ"ש הזה. גם פה אמר שישכיר חדר, וסיפר כבר מה יעשה לי והכל. דיברנו לאחרונה בשבת, מאז נעלמו עקבותיו. ומן הסתם לא ניפגש השבוע.

3. סיפור שלישי, אחד שגר במרכז אבל סופ"ש יהיה אצל ההורים בצפון אז בחזור יבוא אליי ונלך לחדר ונזדיין. גם הוא דיברתי איתו פעם אחרונה בשבת ומאז נעלם.

גברים, מה הקטע? באמת! אם אני רחוקה, אז מראש למה אתם מדברים איתי ומבזבזים לי את הזמן? אם אתם יודעים שלא באמת תבואו לחיפה, אז למה לדבר איתי? למה לשקר? למה למשוך לי את הזמן? זה לא שהלחצתי אתכם ואמרתי לכם שאני מחפשת קשר רציני, אמרתי לכם שאני רוצה סקס וזה באמת כולה שעה נסיעה, אז למה לא לבוא בשביל סקס?

לאלוהים פתרונים.
זה קטע של גוסטינג...
להוכיח לעצמו שהוא יכול להשיג מישהי לוהטת כמוך, ולעדות ביד לבד אבל בגלל חוסר ביטחון עצמי מטורף להיעלם בדקה ה-90.

אישית כבר יצא לי לנסוע מהמרכז ל... מקומות רחוקים... וכל פעם היתה יותר מדהימה מהקודמת.

למעלה