מקרים מאוד מעצבנים שקרו לי עם גברים בטינדר

מקרים מאוד מעצבנים שקרו לי עם גברים בטינדר

היי,

שלושה מקרים שקרו לי לאחרונה עם גברים שהכרתי בטינדר. שלושתם מת"א ואני מחיפה. לא גרה לבד אז אי אפשר להיות אצלי.

מקרה ראשון-התחלנו לדבר, ידע ישר שאנחנו רחוקים(חיפה ות"א). אבל מצאנו חן האחד בעיני השנייה אז המשכנו לדבר.
שנינו הבנו שאנחנו מחפשים רק סקס, הבנו שאנחנו רחוקים והכל טוב. היו שיחות על סקס, היה וידאו בו אני נוגעת בעצמי והוא מביא ביד(בלי פנים כמובן). שליחת תמונות והכל.

הוא אמר שניפגש בחדר באיזור שלי(יבוא עד אליי).

הגענו למצב שאנחנו מדברים כבר שבועיים, וכל הזמן היה אומר לי: "מת להרגיש אותך", "מתי רואים אותך?" וכו'. לפעמים היה אומר שזה כולה שעה נסיעה ת"א-חיפה. ולפעמים היה אומר שזה בעיה וצריך לראות איך עושים את זה. אז תחליט- זה כולה שעה נסיעה? או שזה בעיה המרחק?

לא תמיד היינו מדברים ברצף, יכולנו לדבר ואז פתאום יומיים הוא נעלם..

דיברנו וקבענו להיפגש ביום חמישי, ואמרתי לו שאם יש שינוי שיעדכן אותי. לא יודעת למה, אבל הייתה לי הרגשה שהוא יבריז.

טוב, הגיע תחילת שבוע(קבענו להיפגש בחמישי).
אני רואה שראשון שני הוא לא מדבר איתי בכלל, שלחתי לו ביום שלישי הודעת בוקר טוב עם תמונה שלי, וענה לי אחריי חצי שעה: "בוקר טוב בייב". ומאז לא דיבר איתי, גם לא יום רביעי וגם חמישי.

בגלל שכל הזמן הוא היה נעלם לכמה ימים, הייתה לי הרגשה שהוא לא באמת מתכוון להיפגש איתי.

בחמישי ביום שקבענו גם לא דיבר איתי. אז שלחתי לו הודעה עצבנית: "ידעתי שאתה שקרן, דיברנו על להיפגש בחמישי, אבל משום מה הייתה לי הרגשה שלא ניפגש".
אז מה הוא עונה לי? "יש לי מספיק בנות, אני לא רודף אחריי בחורות, ואני גם עמוס, עוד מעט טס לחול". באמא שלך??

גברים שפה שאלה אליכם: מה נסגר איתכם??
גם בשביל סקס אתם משחקים משחקים?
פעם כשאישה רצתה סקס הגבר היה רץ!
היום, משום מה, גם בשביל סקס אתם עושים טובה ומשחקים משחקים. מה הקטע?

אולי הטעות שלי שנתתי לו הכל מול המצלמה? אז הוא כבר לא הרגיש צורך לבוא עד אליי? כי גמר מולי במצלמה?

מה, הוירטואליות החליפה את הסקס האמיתי? מעדיפים להביא ביד מול מצלמה או סרטון ולא להיות באמת עם הבחורה?

2. מקרה שני- גרוש עם ילדים, אותו סיפור של שליחת תמונות, סרטונים.
אמר שניפגש בסופ"ש, סופ"ש הקודם לא יכל כי זה השבוע שלו עם הילדים אז סופ"ש הזה. גם פה אמר שישכיר חדר, וסיפר כבר מה יעשה לי והכל. דיברנו לאחרונה בשבת, מאז נעלמו עקבותיו. ומן הסתם לא ניפגש השבוע.

3. סיפור שלישי, אחד שגר במרכז אבל סופ"ש יהיה אצל ההורים בצפון אז בחזור יבוא אליי ונלך לחדר ונזדיין. גם הוא דיברתי איתו פעם אחרונה בשבת ומאז נעלם.

גברים, מה הקטע? באמת! אם אני רחוקה, אז מראש למה אתם מדברים איתי ומבזבזים לי את הזמן? אם אתם יודעים שלא באמת תבואו לחיפה, אז למה לדבר איתי? למה לשקר? למה למשוך לי את הזמן? זה לא שהלחצתי אתכם ואמרתי לכם שאני מחפשת קשר רציני, אמרתי לכם שאני רוצה סקס וזה באמת כולה שעה נסיעה, אז למה לא לבוא בשביל סקס?

לאלוהים פתרונים.

מבין אותם חלקית...

לא - לא חושב שצריך להעלם, להבריז או להתאדות ככה, ממש לא לעניין והתנהגות מסריחה ביותר של ילדים קקות.
אבל...
אני אישית הייתי "שורד" נסיעה הלוך חזור לחיפה בשביל זיון, אבל הקטע שמוסיפים לזה גם ללכת לחדר סליזי לפי שעה? ברמה האישית, זה היה מוריד לי. ממש מעדיף אווירה ביתית ולא של בורדל.

לא יודע אם הייתי מוותר בגלל זה, אבל השילוב של זה ושל הנסיעה ביחד כבר עושה את זה טיפה טו מאץ'...

אבל זה סליזי, זה סקס בלבד דרך הטינדר. תראה את זה איך שתראה.

והבעיה שחלקם לא ילדים, בני 36/38. אחד אמרתי אפילו גרוש עם ילדים. אז ילד הוא לא.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אבל אם זה לא התאים להם מההתחלה, למה לא אמרו? למה לשקר אותי? והמרגיז הוא ששלושתם הציעו חדר, זה לא בא ממני. אז אם זה לא התאים בסוף, למה לא להגיד? למה להיעלם כאילו בלעה אתכם האדמה?
זה חוצפה!
&nbsp
הם ידעו לדבר איתי נונ סטופ במשך כמה ימים, ואז כשמגיע היום שרוצים להיפגש נעלמים. התנהגות חוצפנית, מוזרה והזויה.

Sharoman

New member
תעלי את רמת הסינון שלך

קודם כל הם הציעו חדר כדי לא לגרום לך לבוא אליהם לתל אביב או איפה שהם לא היו ולאפשר לך להישאר בסביבה הקרובה שלך.
שנית, אם את מחפשת סקס מהיר אין לך מה להשקיע ימים שלמים בדיבורים משום שזאת גם לא המטרה שלהם.
ברגע שהבנת שיש עניין תגידי להם ישר לבוא ולבוא בהקדם האפשרי.
בין לבין לא הייתי פונה אליהם אלא מחכה שיפנו אליך אבל בגדול, אם את רואה שקובעים איתך יום שהוא במרחק של מעל 3 ימים מאותו רגע אל תפתחי ציפיות.
כמו שכתבתי לך בתגובה הקודמת - סיפוק כזה צריך להיות כמה שיותר מיידי.

אז למה הם המשיכו לדבר איתי ומשכו אותי כמה ימים אם ידעו

שהם לא יבואו? ושלא בא להם לעשות את הנסיעה הזאת? מה זה החוצפה הזאת?
&nbsp
לא אפנה אליהם, חסמתי אותם. הם לא שווים שאדבר איתם.
&nbsp
כנראה שיעמם להם, אז הם חיפשו מישהי לדבר איתה. לא רצו סקס.

או שמההתחלה הם עבדו עליי ועירבבו אותי

כדי שאזרום איתם בשיחות על סקס ובמצלמה ולא חשבו באמת להיפגש איתי. כי אם הם באמת היו רוצים סקס הם היו באים.

אבל אם אתם חרמנים ולא מתכוונים להיפגש עם בחורה באמת, תפתחו אתר פורנו. למה אתם צריכים אותי?

והמוזר הוא שזה קרה לי עם שלושה גברים בטווחי זמן קרובים. אולי עשו קונספירציה נגדי. סתם סתם חחח

את לגמרי צודקת לגבי ההתנהגות...

חצוף, מוזר הזוי - ממש נכון וגם רשמתי את זה בתגובה הראשונה שאני בחיים לא הייתי נעלם או מתאדה ככה, זה גועל נפש.
רק ציינתי מה לי אישית היה גורם לוותר אולי על העניין, ממש לא הצדקתי את זה שהם התנהגו כמו דושבאגס ברמת פח אשפה.

וברור שסקס דרך טינדר זה סליזי, לא מצפה לפעמוני חתונה, אבל החדרים האלה...לא יודע...בגיל מסוים זה כבר קצת איכסה...לפחות לי באופן אישי, ממש לא מחייב לגבי אנשים אחרים.
מניח שבגיל 22 למשל הייתי בא גם אם היית אומרת לי לנסוע עד דמשק ושהסקס יהיה בתוך חדר אשפה :)

אז אל תציעו אם אתם לא מתכוונים לבוא!

בני ז****
&nbsp
חשבתי בהתחלה לשלוח להם הודעה לשאול- "מה הקטע?". אבל הם לא שווים את זה!
חסמתי אותם.
&nbsp
&nbsp

צודקת...

במאה אחוז.
&nbsp
מניח שאולי כדאי לך לצמצם את אזור החיפוש באפליקציות לחיפה והסביבה, או פשוט לקפוץ לאיזה פאב עם לבוש מגרה ורוח שטות...לא חסרות דרכים :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
או שמההתחלה הם עבדו עליי ועירבבו אותי

כדי שאזרום איתם בשיחות על סקס ובמצלמה ולא חשבו באמת להיפגש איתי. כי אם הם באמת היו רוצים סקס הם היו באים.

אבל אם אתם חרמנים ולא מתכוונים להיפגש עם בחורה באמת, תפתחו אתר פורנו. למה אתם צריכים אותי?

והמוזר הוא שזה קרה לי עם שלושה גברים בטווחי זמן קרובים. אולי עשו קונספירציה נגדי. סתם סתם חחח
מהסיפור שלך אפשר להבין שלא ממש ראית אותם אלא רק את המקל שלהם... והרי לכל גבר יש את זה. אז מאיפה לך לדעת בני כמה הם? או איך הם נראים? ומה הוא באמת רוצה? את הראית לו את שלך? הוא נהנה והסתכל ו"הסתדר עם עצמו" כשהוא מביט במה שהוא רואה, והכל חופשי מולו ובחינם... וכן. כנראה שיש עוד בנות שבעבור הבטחות, מוכנות לפסק, לשחק, להרטיב ולהציג את כל זה חופשי מכל הלב. אז מה עדיף? להסתכל על סרט פורנו, או גם לשמוע ברקע את הקולות האמיתיים של אישה מגורה? והרי יש לו סרט "כפי בקשתו" ובחינם. למה שיתאמץ? ירצה מחר עוד? אז את מבינה שתמיד תהיינה עוד בנות שתשחקנה מולו בכיף. נכון. זה מגעיל, אבל נסי לחשוב על זה... את מתמסרת למצלמה בחינם, ויש כאלה שנהנים מזה. ממול יכול לשבת נער מיוחם או קשיש שבא לו רק להסתכל, והוא מראש לא "צריך" יותר מזה. אז המאמץ והתקוות הם שלך, אלא שהצפייה בחינם בנוף הנשי שמוצג לנגד עיניו בא לו בזול ברגע בו זה מתאים לו.

ALON AA1

New member
בעצם ענית לעצמך לדעתי

עשיתם הכל בפון אז מה כבר נשאר? היום אנשים (גברים ונשים) די עצלנים בהשקעה בקשר וזה לא משנה איזה קשר למרות שיש יוצאי דופן
גילוי נאות: אני חיפאי

וואו איזה עצוב. מעדיפים סקס וירטואלי מסקס במציאות?

אפילו לסקס לא מתאמצים? כמה עצוב. בסוף כולם יעשו סקס עם רובוטים או עם היד שלהם, ולא עם בני אדם אמיתיים.

ALON AA1

New member
צודקת

זאת המציאות העצובה של תקופתינו שבאה לידי ביטוי ציורי כשאת רואה בבתי קפה אנשים יושבים שעות זה מול זה וכל אחד עסוק בטלפון שלו. העולם הדיגיטלי הרחיב מאוד את אפשרויות ההיכרויות אבל יצר בצורה פרדוקסלית בדידות איומה ורחבת היקף.

מוצא חן בעיניי

מפני שהעיצבון האמתי נסב על אי התאמה בין נשים לבין גברים.
לאי ההתאמה הזאת יש תמיד היו תוצאות עגומות, אבל אי ההתאמה עצמו היה ונותר יציב מאוד לאורך כל ההיסטוריה.
&nbsp
זה שאת מתארת גברים חתיכים שלא מוכנים לטרוח לקשר יזיזות או סטוץ, מעלה בעיניי את ערכם הנמוך של גברים, משדרג בעיניי את טיבם המשועבד של גברים.
&nbsp
אחד שהוא חרמן ועדיין לא מוכן לטרוח למענך למען יחסי מין, זה אחלה גבר. באופן אישי הייתי טופח לו השכם ומשבח אותו.

Sharoman

New member
התשובה היא כן

עם כל הצער שבדבר התרבות שבה אנו חיים מציעה מגוון כה רחב של אפשרויות ברות השגה בקלות כה יתרה שאנשים לא מוכנים להשקיע מאמץ מינימלי בכדי להשיג את המטרה שלהם.
זה לא שבשביל סקס הם משחקים משחקים אלא שכל עוד שלא מדובר בסיפוק נגיש ומיידי המחשבה של לשבור את שגרת היום שלהם ולצאת מגדרם פשוט לא תעלה על דעתם.
הבחור הראשון שדיברת עליו יוכל בשמחה ובבורות מוחלטת לעבור שבועות ואף חודשים ללא סקס משום שלאורך כל התקופה תחזיק אותו המחשבה של הקלות בה הוא יכול להשיג אותו (גם אם הוא לא פועל בשביל ההשיג).
לכן ברגע ששלחת לו הודעה כועסת עברת ממקום של הזדמנות לסקס לבזבוז של זמן.
הבעיה כמובן התחילה קודם (כפי שציינת בעצמך) שמהר מאוד התחלתם להתחרמן במצלמות ובכך הענקת לו את אותו סיפוק נגיש ומיידי שמנע ממנו לחשוב על השקעה גדולה יותר (ולו הקטנה ביותר).
אז לגבי הבחור הראשון אני מציע לך להבא קודם כל לא להתפתות למצלמות לפני הפגישה הראשונה.
שנית, אם הוא לא חוזר אליך אל תחזרי אליו או לכל הפחות תשלחי הודעה בסגנון של "אני מבינה שירד לך. תודה. ביי" ותסיימי את זה שם.
במקרה כזה או שהוא יספק תירוץ או שלא אבל בכל מקרה אל תטפתי ותאפשרי לו לחזור רק אם יתאמץ מספיק (כלומר יגיע אליך באותו יום או יום למחרת).
לגבי השניים האחרים הסיפור דיי דומה כי כפי שאמרתי, זאת החברה בה אנו חיים.
תביני שיחד איתך יש אלפי אם לא עשרות אלפי נשים בגילאים שונים בכל חלקי הארץ שמציעות לגברים את אותה הזדמנות חלומית וכביכול נדירה שאת מציעה להם ולכן אין להם כל סיבה להתאמץ בשום צורה עבור אף אחת מהן.
יש לי חבר לדוגמא שיכול להעביר חודשיים שלמים בויתור על בחורות שהוא מוצא חן בעיניהן רק משום שהוא מודע לקלות שבה הוא מבלה עם 2 או אפילו 3 בנות כל שבוע ולמשך תקופה.
הבחור ממש לא לבד ולא חסרים גברים שנמצאים במצב דומה לשלו.
תרבות של סקס בזמינות גבוהה מאפשרת סקס בזמינות גבוהה לשני המינים ולכן כפי שאת לדוגמא החלטת שלא משתלם לך לסוע אליו לתל אביב כך גם הוא או הם החליטו שלא משתלם להם לסוע אליך לחיפה.
אם את רוצה סקס זמין אני מציע לך קודם כל לצאת מטינדר וכל אפליקציית הכרויות אחרת ולמצוא אנשים בחיים האמיתיים שלך.
גם בחיפה ובסביבה הקרובה שלה לא חסרים מקומות בילוי שמיועדים בדיוק למטרות האלה ולפי מה שאת מספרת עושה רושם שסיכויי ההצלחה שלך שם יהיו גבוהים בהרבה.

אז אם הם לא מוכנים לבוא עד אלי ולשכור חדר, אז למה לדבר איתי?

הרי הם בטח ידעו שהם לא מתכוונים לבוא.

הבחור הראשון נראה לי דיי זיין, הוא גם נראה טוב. ויש לו זיונים נראה לי. כנראה החזיק אותי על אש קטנה, אולי שיעמם לו אז דיבר איתי. אבל לא התכוון לבוא מההתחלה...

אז אם מההתחלה לשאר הגברים יש אופציות נגישות וקרובות יותר שלא דורשות מאמץ(נסיעה והשכרת חדר), והם יכולים להשיג זיון מידי עם מישהי שגרה לידם, אז למה לדבר איתי? מה זה נתן להם?

ודווקא לסקס, יותר בעיה להשיג שלא דרך אפליקציות. כי אם מישהו מתחיל איתי או אני איתו. אני לא אגיד לו בפנים שאני רוצה רק סקס, זה קצת פדיחות.

למעלה