מקריות?

Galral

New member
מקריות?

אתן חושבות שיש דבר כזה העברת אנרגיות? אני לא מדברת על אורי גל, אבל למשל כולנו פה עם אהבה נכזבת לסוגיה- רובינו, או חווינו כזו. וכולנו בשלב מסוים של הקשר- רצינו לראות את האקסית, לפחות אני.

אנחנו גרות בעיר אחרת, אין לי את הטלפון שלה יותר. אני לא רוצה להתקשר, אני רוצה לדעת האם ייכן שבאקראאיות אראה אותה בעודי עדיין מרגישה? ברחוב? קרה לכן? סםרו. ומבחינת אינטואיציה. כשאנחנו אוהבות, אנחנו חשות שגם השני עדיין אוהב, אפילו מבלי לומר דבר. האם זו אשליה. האם אתן חושבות שניתן להיפרד כך בלי לוצר מילה. בריב מלוכלך ולא לחוש אפילו תחושת חרטה? אפילו שהגלגל יסתובב אחכ?

ודבר משמועתי נוסף-

האם לסביות מלידה- יכול להפוך חזרה ללא? זאת אומרת יכול להיות שהאקסית שלי, תרגיש משהו לגבר אחד ויחיד בעולם, והשאק לבנות?
שאר הבנים יגיעלו אותה והוא לא.
ובנוסף, אם תנסה להדחיק כדי לא לבגוד בו חלילה את רגשותיה לבנות, האם זה יצא בפרץ מפאת שאנו חסרי שליטה על רגשותינו- על מעשינו כן . אבל , בסופו של דבר- החב מרגיש, חש , חושב, מתבטא. האם ביום אחד יכולה להפסיק לחוש ולחשוק בבנות?
או לתקוםה ובל יחזור? אני מאמינה שמה שצריך לקרות קורה עם סיבה בחינת פרידה ומפגשים אבל אם יש לך לשק ז לראות אותה והמשםחה וכולם אוסרים וזה החיים שלל אבל את מסכנת אותה סעניין ואני לא רוצב להרוס לה.

תודה.

למעלה