מקריות או אומנות בצילום ?

מקריות או אומנות בצילום ?

אני פותחת שרשור חדש מטעמי נימוס. כיוון שהתבלשתי עד שרשור של מישהי והנושא התפתח. רצ"ב קישור לשרשור הקודם לתשובה הרלוונטית של מנהל הפורום. ואני מעלה תמונה שצילמתי ומבקשת
לדעת מה דינה. אם תשאלו אותי... תמונה כזאת עפה הישר לסל המחזור. אבל אולי אני צריכה לחשוב פעמיים לאור אותן תמונות מטושטשות המתפרסמות לאחרונה אחר כבוד בעיתונים תיירותיים (של גלובס וכו') ומקבלות "גושפנקא" וכותרת "אומנות". תודה

Bill Gatesss

New member
../images/Emo128.gifDelete

לדעתי אין בה את העניין הזה, היא יותר עשתה לי כאב ראש.... אני מבין את האפקט שאמור להתקבל - המריחה אינה מוסיפה, אבל אותו צילום עם חצובה, כאשר מסביב לאובייקט תיהיה "הילה" של אור, זה דווקא כן יכול להיות מוצלח

תגובתך מקובלת עלי. אני לא חולקת

עליך. מעניין אותי לקבל דעות נוספות כדי שאוכל להשוות אותן עם דעותיי שלי. הקנה מידה היחיד שאני יכולה לשפוט את תמונותיי שלא אמורות בכלל להיות אומנותיות הוא קנה המידה בהן אשפוט תמונותיהם של אחרים (וזתא מחוסר כלים אחרים לשיפוט). תמונה מטושטשת עפה לפח. תמונה עם צבעים לא אמיתיים עפה גם כן אם לא ניתנת לתיקון.

למשל התמונה הזאת לדעתי

חסרת אמירה וחסרת אופי. הצבעים שלה לא מספיק חיים לטעמי וגם לא משקפים את האמת.האם למישהו דעה שונה ?

וואו,

דווקא נראה כאילו המקום עולה בלהבות. תמונה כזאת לא היית שולחת לסל מיחזור, הייתי מנסה לתקן את הטישטוש של המכוניות, אבל משאירה את המריחה המרשימה הזאת של המבנה.

למעלה