מקרה שקרה...אשמח לתגובות

SickSoul

New member
מקרה שקרה...אשמח לתגובות../images/Emo152.gif

רציתי לשמוע את חוות דעתכם בעניין מסוים. אני בשנות ה- 20 לחיי , באה מבית מסורתי. הכרתי באתר הכרויות גבר שהוא בערך כפול מגילי. דיברנו בכל האמצעים הטכנולוגיים הקיימים, כולל מצלמת אינטרנט , מיקרופון וכו , במשך כ- 7 חודשים. אפשר לומר שהתאהבנו זה בזו. הוא אהב בי הכל ואני אהבתי בו הכל. למרות שבהתחלה, לא רציתי בכלל לדבר איתו בגלל גילו. אבל איכשהו נשאבתי לזה. הוא משך אותי. לפני מספר ימים החלטנו להפגש...אחרי שהוא לא הסכים לדבר יותר בצאט..כי כבר משכנו את זה יותר מדי זמן והגיע הזמן להעביר את האהבה שלנו למציאות. הוא הגבר הראשון שאי פעם נפגשתי איתו דרך האינטרנט. אז נפגשנו...הוא חיכה לי מתחת לבית ...ורעדו לי הרגליים מרב התרגשות...התנשקנו ונכנסו לאוטו שלו בדרכינו לאחד מבתי הקפה באיזור. ביציה מהרכב...התחבקנו והיינו צמודים זה לזו שניות ארוכות...התנשקנו במשך מספר דקות. ולא יכולנו להתנתק זה מזו. כשישבנו בבית קפה ..הזמנו לשתות ...אני חושבת שדיברתי יותר ממנו. לפעמים חיפשתי את העיניים שלו יותר...בזמן שהוא ליטף את ידי ורגלי רב הזמן. רציתי שיסתכל לי בעיניים יותר . הוא ישב לצידי . וכל כמה דקות רכן לעברי ונישק אותי , נשיקות ארוכות עם לשון. היה ל נעים. הוא תמיד נתן לי את ההרגשה שהוא הגבר שתמיד רציתי. היינו מדברים הרבה על כמה להקים משפחה זה חשוב ...הוא היה אומר לי שהוא מדמיין אותי בהריון עם התינוק שלנו. הוא גבר מסודר עם עבודה מסודרת וגם אני. הרגשנו שזה מה שתמיד חיפשנו כל הזמן. שבועיים לפני הפגישה הייתי רואה שהוא עדיין נכנס לאתר ההכרויות, וכך גם ביום שלאחר הפגישה. הוא ידע שאני נפגעת מזה. מרתי לו שזה פוגע בי עוד לפני שבכלל נפגשנו והוא טען שזה כי סתם משעמם לו . יש לו ניסיון עשיר . הוא גר עם מישהי בעבר . ולי אין ניסיון בכלל. יבסוף הפגישה שאלתי אותו איך הוא מסכם את הפגישה והוא אמר "אהבה ממבט ראשון" . יום למחרת דיברנו, ושאלתי אותו אם הוא מדמיין אותנו ביחד והוא ענה שהוא מדמיין אותנו נשואים. שאלתי אותו אם הוא חושב שאנחנו מתאימים והוא ענה שאנחנו מתאימים כי יש לנו מטרה משותפת ולא מתאימים כי הוא יותר ביישן ממני. שזה דבר מאד תמוה לומר . כי אני בחורה ביישנית. ואם הוא גם ביישן הוא לא היה מעז לדחוף את לשונו לפי בפגישה הראשונה. יש לצין שהוא רוכב אופניים, ושבועיים לפני הפגישה הוא נפל ונחבל באופן קשה בכתף , כך שהייתה קשה עליו התנועה ביד. אחרי הפגישה הוא אמר לי "לארוז מזוודה" ולבוא אליו. כמובן שסרבתי . כשגבר מזמין בחורה אליו הביתה בפגישה שניה , זה לא מצביע על כוונות תמימות. אמרתי לו שזה שהוא נכנס לאתר הכרויות פוגע יב ואין לי שום כוונה להיות כמו החברות הקודמות שלו , לגור איתו ולהפרד , כי אני שואפת ליותר. כשאמרתי את זה הוא אמר שאני צודקת ושניקח צעד אחורה , מאז לא דיברנו יותר . אני מנסה להבין אותו , מה קרה פה בעצם. אם הוא לא היה רוצה משהו רציני הוא לא היה משקיע בי ומדבר איתי ככ הרבה חודשים, מדובר על כל יום שעות שלמות + מיילים ארוכים של אהבה . ככה שאני לא יודעת אם הוא היה משקיע ככ הרבה אם הוא היה רוצה רק סקס למרות שככה זה נראה כל הפגישה. גם אמרתי לו את זה , שכל הפגישה הרגשתי שהוא רק רוצה לז*#I אותי. אם לא לא הייתי נראית לו אחרי הפגישה אז למה אחרי הפגישה הוא המשיך לומר לו שהוא אוהב אותי יותר , מציע לי לארוז מזוודה וכו. אני מבולבלת ולא מבינה מה קורה כאן , ומה קורה בראש שלו . ואם הוא בכלל הבין שזה לא מתאים אז הוא יכל לסיים את זה בצורה יותר יפה ולהגיד לי ולא משפט אחד של לקחת צעד אחורה , ובכך לסיים קשר אינטנסיבי של 7 חודשים. אני אשמח לשמוע נקודות מבט גבריות לנושא.

תראי

לדבר זה קל ולעשות זה קשה. גם אם מדובר בשיחות של שעות בכל האמצעים הטכנולוגיים הקיימים, ואפילו אם הייתם צופים אחד בשני במשך ימים שלמים במצלמות אינטרנט כולל בתוך השירותים - זה עדיין לא מתקרב למאמץ של לשרוד שבוע ביחד כזוג בעולם האמיתי, של התחייבות אמיתית לבן אדם אמיתי. הגבר הזה השתעשע בפנטזיה הווירטואלית של להיות איתך, סביר להניח שגילך הצעיר דיגדג לו באגו באופן מאוד נעים, אם כי לפי מה שאת מספרת יכול מאוד להיות שבאותו זמן הוא השתעשע בעוד כמה פנטזיות ווירטואליות כאלה של בחורות אחרות מהאתר... בסופו של דבר הוא ציפה שאחרי שהוא "השקיע" כל כך הרבה זמן בלכבוש אותך ווירטואלית לא נותרה לך ברירה אלא ליפול אל מיטתו ברגע שתיפגשו. כשזה לא קרה הוא התקפל, ובמיטב המסורת של אנשים סליזיים כמוהו הוא גם לא טרח לסיים את זה בצורה יפה, בין היתר בגלל שהוא פשוט עוד לא לגמרי החליט שאין שום מצב שתשכבי איתו, ורוצה לראות לאן את תקחי את זה מכאן, האם תרדפי אחריו וכו'. העצה שלי היא להתרחק מהבן אדם הזה ולשכוח ממנו כמה שיותר מהר (וגם אם הוא ייצור איתך קשר שוב, שזה מאוד סביר, תבהירי לו שאת לא מעוניינת). בכל אופן בפעם הבאה אל תמשכי קשר אינטרנטי/טלפוני כל כך הרבה זמן, זה סתם מטפח פנטזיות שווא.

SickSoul

New member
כן...

מה שהוא כתב ודיבר..היה ככ אמין . קשה לי לחשוב שמישהו יכתוב לי מילות אהבה...מיילים של עמודים שלמים על כמה הוא אוהב אוי ובסוף רק ירצה לזיי ן אותי . זה לא ברור לי . זה לא שאני נגד סקס.אבל הייתה בי התחושה בפגישה שזה מה שהוא רוצה . אני לא מבינה למה ... הוא מספר לי סיפורים ... על כמה הוא רוצה משפחה וילדים .. אם זה לא כך . כמו שכתבתי אני באה מבית מסורתי , לעבור לגור עם בחור , או בכלל ללכת לבחור הביתה בפגישה שניה לא נהוגו לא מקובל . לא מבינה את ההתנהגות שלו . האם ייתכן שגבר בגילו המופלג לא יידע מה הוא רוצה מעצמו ? קשר יזיזותי או קשר רציני . לא קשה להחליט. למה לתעתע בי . למה לתת לי 7 חודשים לחשוב אחרת . למה לסיים את זה ככה. למה גם אחרי הפגישה להמשיך ולהגיד שהוא אוהב אותי . למה אם לא באתי אליו הביתה אז צעד אחורה . מה זה ההתנהגות הזאת. אני לא מאמינה שהיו לי רגשות אליו בכלל. לא מאמינה שהתפתתי ככה.

קריסטה

New member
קורה לטובות ביותר ../images/Emo13.gif

אני יודעת שקל להגיד וקשה לעשות...אבל אל תיקחי את זה קשה. הוא רצה משהו מסויים ולא בחל בשום אמצעי כדי להשיג את זה. תגידי תודה שהבנת את זה מהר לפני שבאמת נפלת, ותמשיכי הלאה מנוסה יותר ויותר ביקורתית. לפעמים אנשים הם פשוט רעים.

אייבורי

New member
אופציה שניה

לפעמים נדמה שמאמינים כי גברים רק רוצים לזיין ולא בוחלים בשום אמצעי להגיע לסקס המיוחל. לדעתי לרוב קורה הליך הפוך, גברים מחזרים אחרי נשים לעיתים אחרי הכיבוש או עקב חיזור ארוך ומתיש מידי, נגמר החשק. תחשבי שאת מחליטה לבשל תבשיל מורכב את באמצע הבישול ובסוף כאשר התבשיל מוכן, את כבר מותשת עייפה ויצא לך כל החשק מהתבשיל הנ"ל. יכול להיות גם שאחרי שבעה חודשים של חיזור ואהבה וירטואלית שבה בעצם הוא מאוהב ברעיון ובדימיון ,המציאות באה וטפחה על פניו ולא הייתה משיכה מינית מתאימה או שמשהו פתאום במבט היה אחר. קשה להאמין שגבר בן 40 יחזר כלכך הרבה חודשים במרץ רק בשביל זיון סביר להניח שהוא בהחלט פיתח רגשות ופנטזיות שהתנפצו על המציאות

קריסטה

New member
וכמובן שאתה מתעלם מהעובדה

שהוא נעלם אחרי שהוא הציע לה לבוא אליו הביתה והיא סירבה. אחרי שהתנשק איתה ארוכות, ככה שמשיכה מינית בהחלט הייתה. סביר להניח שאת מה שהוא עשה לה, הוא עשה במקביל לעוד כמה בחורות... וזה לא מאמץ כל כך גדול, לחזר וירטואלית, הרבה יותר פשוט מאשר במציאות. לא מתייחסת ליחס החלקי של גברים אלו באוכלוסייה, לא עברתי אחד אחד ובדקתי. אבל הם קיימים. או-הו, כמה שהם קיימים.

SickSoul

New member
זה פשוט לא

מובן מבחינתי . איך אתה יכול להגיד לי כאלה מילים יפות, איך אתה יכו לנשק אותי ארוכות בפגישה ראשונה, עם לשון , לחבק חזק ולא להרפות , איך אתה יכול להגיד לי גם אחרי הפגישה שאתה אוהב אותי יותר ...איך אתה יכול לעשות ולהגיד את כל זה...ולהפסיק את הכל במשפט אחד של צעד אחורה בלי להסביר. מבלי להיות ישר והגון.מבלי לנסות להבין אותי . להציע לי לעבור לגור איתו אחרי הפגישה...ואז לנתק ... מה היה פה לא הבנתי...מה הוא חשב לעצמו. עדיין אני מתקשה להאמין שהוא השקיע בי ככ הרבה בשביל סקס. אני מנסה לחשוב אם פגעתי בו כשלא הסכמתי לבוא אליו הביתה לבקר אותו כשהוא לא מרגיש טוב, למרות שלדעתי זה סתם תירוצ כדי להכניס אותי למיטה.

קריסטה

New member
אוי אל תעשי את זה לעצמך

חד משמעית לא עשית כאן שום טעות, שמרת על עצמך והודות לכך גם לא נפגעת. באמת, המטרה שלו הייתה להכניס אותך למיטה, אם היית באה לבקר אותו באותה פעם שהיה "חולה" זה היה נגמר רע. מדובר באדם רע, מניפולטיבי, ששיחק בך. אני יודעת שזה כואב, אבל תאשימי אותו, לא את עצמך.

לא נורא

את צעירה ותמימה... הוא דווקא יודע מה הוא רוצה מעצמו, את פשוט מצפה ממנו ליושר ולהגינות שלא קיימים בו כנראה... תודה לאל שזה נגמר בזה. היה יכול להיות הרבה יותר גרוע...

../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה

ורק רוצה להוסיף: את צריכה להפריד בני 2 דברים: - הקשר שלכם באינטרנט - שם הוא נשמע ממש מושלם - הקשר במציאות - הפגישה שלכם וההתנהגות הלא ממש מושלמת שלו. אין טעם לחשוב על איך הוא היה באינטרנט - כתב מכתבי אהבה, דיבר איתך שעות כאשר במבחן המציאות הוא פשוט התנהג נורא... זה מאוד קל להיות שרמנטי באינטרנט אבל את צריכה מישהו שגם יהיה ככה פנים מול פנים...

iritikan

New member
....

תשמעי אני לפי מה שאת מספרת חושבת שהוא מאוד אוהב אותך ובקשר חח לבחורות באינטרנט באתרי הכרויות הוא בטוח עושה את זה מתוך שעמום המחשב זה אחד הכלים להתפטרות משעמום הזמן עליו עובר האינטרנט התכוונתי כמו טיל.אני מסוגלת לשבת עליו משמונה בערב עד שמונה בבוקר ללא הפסקה.והשאלה החשובה ביותר היא איך התקשורת ביניכם? אתם לא רבים ומתווכחים הרבה? יש בינחכם רגישות אכפתיות והבנה התכונות החזקות ביותר בקשר? my name is looka שיר באנגלית.

Rosewood

New member
מישהו חייב להגיד לך את זה....

וכנראה שזאת תהיה אני. הבנאדם לא אוהב אותך. את בשנות ה20 צעירה הוא בן 40. סה"כ חיפש מישהי צעירה לקשר יזיזיות ונקסט. ברגע שהוא ראה שאת לא בעניין הוא לקח צעד אחורה ומחפש מישהי אחרת. (כל המילים האלה של אהבה,זה סתם) מה שאת צריכה לעשות זה פשוט מאוד,לחתוך. הוא נשמע ממש מעפן. בהצלחה:)

guya72

New member
מתנצל, אבל היה

ארוך מדי עבורי, לכן לא קראתי הכל. התמצית - עושה רושם שהוא מחפש בת זוג להעביר כמה לילות וזהו. מדמיין אותך עם התינוק שלכם וכו' ? עושה רושם חולני. המלצה שלי - אם אינך מעוניינת בקשר מיני זמני אלא במשהו רציני אז תמשיכי הלאה, ותחפשי בן זוג אחר. בהצלחה.

SickSoul

New member
תגובה

קצת קשה לי להבין איך בנאדם יכול לזייף מילים ואהבה במשך תקופה כה ארוכה. אם הייתם רואים שיחה אחת שלי ושלו , לא הייתם מעלים על דעתכם שהוא מחפש סקס . זה היה נשמע לי ככ אמיתי. למה לו להשקיע בי ככ הרבה.. אם הוא לא רצה משהו רציני . זה פשוט לא נתפס בעיני . אני כועסת על עצמי ..שניפחתי לו את האגו ככה, שהוא חושב עכשיו שהוא יכול להשיג בחורה בכל גיל . אני בהתחלה לא רציתי להכיר אותו בכלל בגלל גילו. אם הוא היה בא אליי ומדבר לעניין ואומר "אנחנו לא מתאמיים כי א...ב..ג" ...הייתי מעריכה אותו יותר. לא פלא שהוא רווק עד גיל כזה מאוחר. הייתה בי גם התחושה שהוא נעלב מזה שלא ביקרתי אותו בזמן שהוא חולה...שאני לא שם בשבילו. אבל זה לא נכון...אני בנאדם שמאד דואג , ואם היינו ביחד..אני הייתי נמצאת איתו 24/7 ודואגת שהוא ירגיש יותר טוב . אבל הצורה שבא הוא עשה את זה...של אני לא יוצא מהבית , תבואי אליי ...ובסוף ניקח צעד אחורה, פשוט גורמת לי לחשוב איך לא ראיתי את הדברים האלה קודם..ואיך נשאבתי אל זה ואליו. דוחף לשון ובסוף אומר שהוא יותר ביישן ממני . אם אין לך רגשות אליי...למה עשית את זה ולמה התנהגת ככה , ולמה פגעת בי ככ אחרי הפגישה.

SickSoul

New member
עוד משהו קטן...

הוא רצה להפגש ...המון פעמים הוא לחצ , אבל בגלל שאפעם לא פגשתי מישהו מהרשת , משכתי את זה . הוא גם ידע שאני לא אשכב איתו ככ בקלות , דיברנו על זה והוא יותר את הרקע הדתי שלי , ומכיר את האופי שלי. ככה שלחשוב שאני אשכב איתו ככ מהר נשמע לי תמוה מאד מצידו לחשוב ככה.

שלום

אין דבר כזה גם מתאימים וגם לא מתאימים. אם התעקש להשתמש באתרי הכרויות, עליך לכבד החלטתו כל זמן שלא יבגוד בך אלא רק ישוחח עם בחורות. אם החליט לעזבך, זכותו וכבודו. עניין רגשי של אנשים משתנה הרבה. אולי בעתיד יחליט לחזור אליך. ייתכן שגילה בך תכונות נוספות ולכן הפסיק לאהבך. אם יש לך אפשרות ליצור אתו קשר, זמי והשתדלי להיות נחמדה אליו ולא להעיק. אם התאמתם, תחזרו.

SickSoul

New member
מה ?

או שלא קראת את כל מה שכתבתי או שהתגובה שלך לא עונה בכלל לעניין שהעליתי. בשבילי ..גבר שמקיים איתי קשר כזה ארוך...ובו בזמן נכנס עדיין לאתר הכרויות..גורם לי להרגיש מרומה ופגועה. למרות שהאמנתי לו שאמר שהוא סתם שם כי משעמם. לא הבנתי למה כתבתי "הפסיק לאהבך" - אולי הוא לא אהב אפעם ורק תעתע בי ? בעניין המשיכה..אם הוא לא היה נמשך הואל א היה דוחף לשון ומנשק אותי בכזאת תשוקה כל כמה דקות. יש לי אפשרות ליצור איתו קשר אבל אני לעולם לא אעשה זאת . אני איתו גמרתי. ומבחינתי הוא לא שווה התייחסות. גם אם הוא ינסה ליצור קשר- זה כבר אבוד מבחינתי.

שלום

לצערנו, יש רעים. ייתכן שרמה אותך, אבל ייתכן שבאמת הפסיק לאהוב, וקורה. המשיכה פחות חשובה. צרי את קשריך לאט ובהדרגה ורק מתוך אהבה, ואז יהיו יציבים יותר.

SickSoul

New member
זה היה מאד לאט

7 חודשים של דיבורים יומיומיים ושיתוף בחיים זה של זה ..בצורה מלאה. מבחינתי היו המון רגשות...וכן גם אהבה.

למעלה