מקרה עצוב מאד,עזרה בבקשה

מול

New member
מקרה עצוב מאד,עזרה בבקשה

ידיד טוב שלי עבד על פרוייקט גדול במשך כ 5 חודשים. בחוסר תשומת ליבו הוא לא גיבה את הנתונים על דיסק חיצוני , וגם עבד רק על המחשב הביתי שלו. היום אחיו החליט שיהיה ממש מעניין להפוך את הכונן שעליו נשמרו העבודות ל fat32 מ ntfs ע"י עכבר ימני-> format .... טוב,אז נכון שזה בטח נורא מצחיק אותכם,אולי גם אותי זה היה מצחיק אם לא הייתי יודע בכמות העבודה שנעלמה במרחבי הפלטות של הדיסק הקשיח.... ב חלונות 98/95 ( ודוס גם למעשה ) הייתה פקודת unformat . האם יש פקודה כזו בחלונות 2000 ? אם לא האם יש לכם המלצה לתוכנה שעושה זאת ( מחזירה את המחיצה למצבה הקודם )? מדובר על חלונות 2000 פרו והמחיצה שפורמטה היא לא מחיצת מערכת ההפעלה ( חלונות עוד עובד בקיצור ). מאז הפירמוט לא נכתב מידע חדש על המחיצה. נ.ב. אני מכיר את המעבדות שעושות זאת תמורות סכום נכבד,אשמח אם לא תשלחו אותי אליהם,עדיין......

O m e g A

New member
יש משהו שאפשר לשחזר

יש בסט כלים של SYMANTEC NORTON UTILITIE יישום שמאפשר לשחזר קבצים שנמחקו /נעלמו /או עלו בעשן השמיימה...

AfiComp

New member
גש לגוגל ובצע חיפוש...

לתוכנה בשם EasyRecovery (הגרסה האחרונה היא 6). התוכנה אינה חינמית (נהפוך הוא - היא עולה לא מעט כסף), אבל אם זה ממש חשוב עומדות בפניך שתי אפשרויות - 1) לרכוש את התוכנה 2) לחפש אצל "חברים" ברשת עותק ל"השאלה". מנסיון - היא עושה עבודה מצויינת, בייחוד אם עדיין לא נכתב כלום על המחיצה שפורמטה. בהצלחה, AfiComp

למעלה