מקרה עצוב ומזעזע. ממש כואב הלב.

גן חיות

New member
מקרה עצוב ומזעזע. ממש כואב הלב.

נושא : כואב הלב,אבל אני חייבת לשים את התמונה - לא קל לראות! תאריך : 24/11/05 10:37 מחבר/ת : אוריתניסן היום בבוקר ראיתי ליד המעון של הבת שלי חתול עם אוזן חתוכה עם מוגלה והתפתחות של נמק. יש הרמתי טלפון ל"גן חיות" וסיפרתי לה עליו. היא הביאה מנשא ולאחר שיכנועים רבים (בעזרת טונה עסיסית) הצלחנו ללכוד אותו. בנתיים הוא אצלי בגינה. אחר הצהריים ניקח אותו לוטרינר לטיפול (לצערי אין מי שיוכל לשמור לי על הילד כדי שאקח את החתול לוטרינר ולהיסחב עם ילדון קטן וחתול באוטובוס לוטרינר זה לא ניראה לי...) אני כבר מעכשיו מחפשת לו

גן חיות

New member
עדכון חתלתול בלי אוזן

היינו אצל הווטרינר. הוא ניקה לו את המקום וניתח. אין זיהום אבל היה הכל "מת". לא ברור אם זה תוצאה של ריב עם חתול גדול יותר, כלב או ידי אדם. בכל אופן, הווט אומר שלמרות שנראה לא יפה, הוא יתפקד בסדר גמור. הוא נתן לו אינפוזיה, זריקת אנטיביוטיקה וזריקת תילוע. לא המליץ על פרעוש על שיתאושש עוד קצת . הוא זכר בן כחודשיים. מאד מפוחד ומאד חזק ומהיר . הוא צריך שוב זריקת אנטיביוטיקה ביום ראשון. בינתיים הוא אצלי בבידוד כדי שהחתולים האחרים והכלבים לא יציקו לו. אם יכולתי, הייתי משאירה אותו אצלי. הוא ממש מתוק.

גן חיות

New member
ואולי בכל זאת...

מישהו מוכן לתת לו בית. לי יש כבר שבעה חתולים ושלושה כלבים בדירה קטנטונת. חדר השינה שלי הפך ל"חדר הבידוד" של הקטן. אני ישנה בסלון. אחרי שיחלים, יהיה לי קשה מאד להחזיק אותו. תל"ל אומנם כנראה יחזירהו לי את הכסף של ההוצאה הווטרינרית, אבל אוכל, חיסונים, מקום?????? בתי משוכנעת שהוא לא ימצא בית, "כי אנשים לא מאמצים אותם כשהם לא יפים". מקווה שמישהו יוכיח שהיא טועה.

למעלה