מקעקעים ששווים הקלקה!!

B B A

New member
מקעקעים ששווים הקלקה!!

כבכל מוצ"ש אני חוזר בפינתי ונותן לכם קישורים למקעקעים החמים של השבוע הזה. כמו כן גם יערך קרב בין שלושה מקעקעים על תואר "המקעקע עם האתר הכי מעצבן שיש". אז הנה מתחילים. המקעקע הראשון הוא אדם האת'ורן : מוזר. כך אפשר לכנות את העבודות של האת'ורן במילה אחת. הוא יצר לעצמו סגנון פשוט מוזר, ואם זאת איכותי. אני היחיד שזה נראה לו מוזר? המקעקע השני הוא פוץ' : או בשמו המלא מייק פוצ'ירלי הוא אומן צבע מצוין. חלק מהעבודות שלו נראות כמו שילוב של אהרון קיין עם גאי איטצ'סון- שילוב קטלני בהחלט. הקרב של השבוע הזה הוא קרב מיוחד. אתם לא צריכים לשפוט בין יופי וביצועים, אלא פשוט לומר איזה אתר הצליח להביא לכם את החופה. הקרב הזה הוא הקרב על תואר "מקעקע מצוין עם אתר מחורבן", והמתמודדים עליו הם פיליפ לו, המאסטר הוריושי ה-3 וויקטור פורטוגל. שלושתם מקעקעים פנומנליים עם אתרים מהתחת. אז איזה אתר הכי עצבן אתכם? הצביעו והשפיעו!

B B A

New member
הפעם נדפקו שני לינקים.

שימו כסף על כמה ידפקו בשבוע הבא.

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif נמנמ

שכמצרפים קישור לתוכן ההודעה (שיופיע באמצע ההודעה ולא בסוף כתוספת), היא לא תעבוד אם יהיו תווים מוזרים ולא רק אותיות ומספרים בקישור. אם תרשום ת'ורן הוא לא יקלוט, אם תרשום תורן הוא כן יקלוט. כל הגרשיים והמרכאות למיניהם דופקים את הקישורים. סתם, לידע כללי
ואגב - הזכרת את פיליפ ליו. מעולם לא הסתדרתי עם האתר שלו, אבל ראיתי מספיק עבודות שלו בלייב, והוא פשוט תותח.

B B A

New member
מסכים מאוד עם פיליפ.

מקעקע כ"כ טוב עם אתר כ"כ מחורבן, וצריך לחפש בנרות עבודות שלו מכנסים כדי להבין את היכולת שלו.

et81

New member
../images/Emo45.gif

לא כל כך התחברתי לעבודות של אדם, יותר אהבתי את העבודות של פוץ'. בקשר לאתר הכי מעצבן שקיים, אין ספק שהוריושי לוקח ובגדול. כמו שכבר אמרתי בעבר, אומן כה גדול, אתר כל כך מעצבן... ד"א, אם כבר מדברים על פיליפ לו, ידעת שהוא עשה לשיגה את החליפת גוף שלו? ET

B B A

New member
יאפ. פיליפ הוא אחד האומנים שהכי

השפיעו על שיגנורי. שיג גם מתארח ב Last Rites של פול בות' יחד עם הרננדז, בוב טיירל ובנג'מין מוס. רק לחשוב על חמישה ענקים כמוהם בסטודיו אחד...

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif אם כבר מדברים על פיליפ

הוא גם אחראי על החליפה של הבעלים של הסטודיו שבו אני מתקעקעת (מתחיל לעצבן שאי אפשר להזכיר שמות מכונים). שניהם חברים טובים, פעם בכמה חודשים הוא טס לשוויץ להמשיך את החליפה או לעשות קאבר למשהו ישן, שיתאים לחליפה, ובסטודיו תלויים כמה ציורים שהם פרי עבודתם המשותפת...

amircn1

New member
תודה שלומי...../images/Emo140.gif

משום מה כמעט כל העבודות של אדם נראות כמו ציורים של ילדים קטנים, פשוטים, בלי עומק וחסרי תוכן, וזה ממש חבל כי היו לו כמה עבודות שבהחלט מראות על כישרון ממש נהנתי לראות את עבודות הצבע של פוץ', בהחלט בחור כשרוני שעושה עבודות יפות האתר של פיליפ לו מאוד מעצבן, לקח לי כמה דקות להבין מי נגד מי ואיפה לעזאזל יש גלריה עם תמונות של קעקועים, אבל בתור "המקעקע המצוין עם האתר המעצבן" זוכה כמובן... המאסטר הוריושי ה- 3

IceCold 3000

New member
תודה..

לא הצלחתי להכנס לאתר של אדם האת'ורן, נכנסתי פעם אחת ואז סגרתי כי נתקע לי משהו ומאז הוא לא נכנס לי. בנוגע לפוץ' נראה לי שזאת הפעם הראשונה שהסתכלתי על עבודות של מקעקע כלשהו ואהבתי הכל, אני חושב שלא היה קעקוע שלא אהבתי, ואם לא אהבתי אז אולי איזה פרט קטן לא את הביצוע עצמו. ראיתי שהוא יותר עוסק בביו-מכני והוא ממש מעולה בזה, והיה לו הכל ממלא סגנונות, ראיתי אוריינטלי בהחלט לא רע ואם אני לא טועה זה לא היה ממש אולדסקול אלא שילוב עם קצת ניוסקול [תקן אותי אם אני טועה], ועוד כל מיני דברים, אה גם השחור אפור שלו בהחלט ברמה. לסיכום, אם הוא היה עודב בארץ בהחלט הייתי מתקעקע אצלו, במיוחד כי אני רוצה גם מתכנן קעקוע בסגנון ביו-מכני. ובאתרים לא ממש היו לי בעיות משום מה, בטח כי ידעתי שאני עומד להכנס לאתר מוזר אז כבר ידעתי מה אני מחפש. אבל אני חושב שהאתר הכי מעפן היה של פיליפ לו כי נראה לי שלא נכנסתי לגלריה כי ראיתי רק 6 קעקועים D:

B B A

New member
לא הייתי קורא לזה ביו מכני

זה סגנון שהחלוצים העיקריים שלו הם אהרון קיין וגיא איטצ'סון. סגנון בהחלט מהמם. ראיתי שם רק עבודה אחת שלו שהיא על הגבול שבין האולד סקול לניו סקול (אומן שמומחה בעבודות על הגבול הזה הוא כמובן דייב פוקס האגדי), והאוריינטלי שלו הוא בעיקר ניו סקול אוריינטלי מערבי. ואני בהחלט חושב שחבל שהאתר של פיליפ לו לא משקף את היכולת האמיתית שלו. הוא חתיכת קליבר.

IceCold 3000

New member
אז איך היית מגדיר את זה אם לא

ביו מכני? כאילו לא שאני מתנגד, אני רק מנסה ללמוד D: ויש סיכוי ששבוע הבא תשים מקעקעים שמתמחים בביו מכני?

B B A

New member
קשה לי לקטלג את הסגנון הזה

אני אעשה השוואה בין סגנון ביו מכני מובהק לבין הסגנון השני. לגיא איטצ'סון למשל יש באתר שלו כמה עבודות ביו מכניות מובהקות, אבל הוא ואהרון קיין הם חלוצי הסגנון המוזר/מגניב הזה שלדעתי קצת קשה לכנות אותו ביו מכני. הנה לדוגמא שתי עבודות, האחת של גיא איטצ'סון והשניה של אהרון קיין.

B B A

New member
ולעומתן עבודות ביו מכניות מובהקות

פרי יצירתו של אניל גופטה.

B B A

New member
עוד עבודה ביו מכנית מובהקת

וגם נוסיף קישורים לכל השלושה כדי לא לעבור על חוקי הפורום.

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif מצטערת, אבל

אתה לא יכול לדבר על ביו-מכני מובהק בלי להזכיר את העבודה הזו (שוב, אניל גופטה. קעקוע שאוכל את כל השאר בלי מלח)

ozshomer

New member
וואו, אחד הקעקועים הכי טובים שראיתי

ולהבדיל מעוד אלפי קעקועים בסגנון, השוליים פה פשוט מושלמים.

misplaced

New member
../images/Emo221.gifלגמרי!

אפילו אמא שלי ישבה פעורת פה מול הקעקוע ומלמלה "מה? איך? מי? וואו!" שוב ושוב ואמא שלי לא מתרשמת בקלות בכלל. כציירת מדהימה בעצמה ומורה לציור ואומנות מאוד קשה להוציא ממנה מחמאות כאלה ובלי למצוא פגמים... אז ישבנו על האתר של גופטה והיא ממש התלהבה והתבאסה שהוא יקר ובמנהטן ושאם כבר אני מתקעקעת צריך כזה דבר עליי [היא נגד קעקועים בגדול] הבנאדם גאון. ואני תוהה איך הקעקועים שלו נראים אחרי כמה שנים, פשוט לא מצליחה להבין את המיניטוריות והדיוק האלה שכל מקעקע אחר יגיד בלב שלם שהם בלתי אפשרייםץ

et81

New member
והוא לא סתם יקר...

הוא אמ-אמ-אמא של היקרים! איתן היה אצלו בסטודיו ואמר שהוא לוקח 350$ לשעה, והוא תפוס כמה חודשים מראש!!! כנראה זה באמת נכון שדברים טובים באים בחבילות קטנות (או מיניאטורות במקרה שלנו)
ET

למעלה