מקסי
מתכון

yogibear

New member
מקסי ../images/Emo124.gif מתכון ../images/Emo101.gif

למרות שזה לא פורום מתכונים ... אני אוכל כרגע לחמנייה תוצר ידיה של מקסי... מממממממממ מזמן לא אכלתי לחמנייה כ"כ טעימה ..... פשוט להכנה, טעים ... והעיקר לא משלמים לכל מאפיות העושק משכנתא על לחמנייה.... לחמנייה בגודל מקביל עולה במכולת לידנו כ 3 ש"ח ...
המתכון פשוט והכי כייף לאכול תוצרת בית .... מקסוששששש

איזה כייף לשמוע ../images/Emo25.gif

ולכל המעוניינים, המתכון נלקח מפורום מתכונים כאן בתפוז! (שווה הצצה ) אני עשיתי חצי כמות, יצאו 12 לחמניות.... הלחמניות של אמירה ================= 1 ק"ג קמח 1 שמרית 1 כף סוכר 1 כף מלח 1/3 כוס שמן מים פושרים (בערך 4 כוסות) אופן ההכנה: =========== לערבב את כל החומרים ביחד......טוב טוב ללוש...אם צריך להוסיף עוד מעט מים פושרים...עד שהבצק רק וגמיש...(אפילו קצת דביק)..זה תקין. להתפיח שעה וחצי..... ללוש היטב שכל האויר יצא מהבצק.... להתפיח עוד חצי שעה..... ללוש שוב...אם ממש נדבק אפשר להעזר במעט להרטיב את הידיים במים או מעט קמח (אני השתמשתי במים) ... לסדר על תבנית משומנת או על תבנית עם נייר פרגמנט משומן לחמניות בכל מיני צורות, עם חור באמצע, כמו בייגלה, עגולות.... לכסות בשקית או מגבת (שימו לב, לפעמים זה נדבק למגבת) להתפיח עוד חצי שעה לפני שמכניסים לתנור למרוח על הלחמניות ביצה טרופה ולפזר שומשום, או מלח גס, או פרג, או קצח....מה שבא לכם... להכניס לתנור ב 230 מעלות למשך 20-40 דקות...עד שמשחים... ואפשר לאכול מיד כשמוכן. במידה ורוצים להקפיא....יש להכניס לקופסא/שקית מיד כשהן חמות למקפיא (לא קורה כלום!) ומחממים במיקרוגל/תנור לדקה כאילו אפיתם אותן עכשיו. בתאבון

מיעולההההההההההההה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יאמיייייייייייייייי
מקסי יצאו לנו לחמניות טעימות
זה היה כיף משפחתי וכל אחד ואחת צר/ה לו/ה את הצורה האהובה והריח
שמשתפשט בכל ה
פשוט
נפלאאאאאא
(הבוקר, בר לקח לחמניה להשויץ לגננת, בלחמניה מעשה ידיו)
מקסימושששש על המתכון ותמשיכי לשתף אותנו בעוד מתכונים קלים להכנה, שיוצאים מהם דברים מדהימים

למעלה