מקסימה ושמ.......אלון :)

אלון 26

New member
מקסימה ושמ.......אלון :)

כן ככה חשבתי (גיל 30) החלפת קידומת-מה את בזק ?חחחחחחחח אבל החלפת הקידומת ל 30 כל האנרגיות מתפוצצות ופתאום את מתחילה להתרכז בעצמך ,זה טוב תמשיכי ותזרמי אם מה שיש. לגבי ה-חחחחחחחחחחחח וה-שששששששששששששש מקסימום אני ילך לתוכנית הטלוויזיה ``בלי סודות`` למר ``עיתוניש`` והביא לך אותיות חדשות .או (מודעה בלוח העיר במדור דרושים מישהוא מוכר אותיות :ח,ש.)חחחחחחח והיום בערב לא נראה לי שאני יגיע בסך הכל חזרתי לפורום לאחר תקופת צינון של חודש ואני לא מרגיש כולכך נוח (עדיין לא חזרתי לשיגרת הפורום) מה גם שקבענו אני ועוד חברים ללכת -לסטנד-אפ בגבעתיים (אבל מי יודע אולי אח``כ אני יגיע ויהיה ``החפרפרת``) שלך אלוני

יהההה אלונוש.... B-)

כן כן...לצערי החלפתי קידומת לא מזמן..זה באסה אבל כמו שאומרים לוקחת אני את הבאסה בסבבה!!!!...חחחחחח אגב, לא חיכיתי לגיל 30 על מנת להתחיל להתרכז בעצמי ולפוצץ את האנרגיות אני מזמן הבחורה הכי מתפוצצת חחחח ועל אנרגיה? שיווווו אין מה לדבר בכלל...עודף יש לי ובקילוגרים. אגב בלי סודות....יההה הזכרת לי נוסטלגיה...חחחחח דווקא לא מזמן ראיתי את חנן גולבלט מבלי סודות..יווווו זה מצחיק. איכזבת אותי, אתמול אמרת אני בא אני אהיה אני פה אני שם..יההההה כך מכניסים רעיונות לאנשים ובסוף מתעלמים? לא מתאים לך אלונצ`וק...ועוד מה? בשביל הופעת סטנד-אפ? יהההה איזו בגידה...איזו אכזבה...גם פה אצלנו יהיו הופעות..אומנם אחרות אך הופעות..אז קדימה אל תאכזב ובטוח תגיע...אם אתה לא בא..אני לא באה. גם אני חדשה וגם כך זה מפחיד, קדימה. ביי ביי מקסימושששששששש :cool:

למעלה