מקסים ודומיו חלק א

מצב
הנושא נעול.
זו התחזית למחר וחלק ד נמצא במקום

והנה חלק ג שהבטחתי
שימו לב אנחנו שקרנים רמאים שרלטניםו MAXIM11 ואין שני לו ו 14:34 | 11/06 עכשיו שלא יגידו שאני מפברק נעשה סיכום זה במקום אקסל קולים :- בבוקר מכרנו 30 קולים ברווח נכון או לא????? כתוב למטה ב0933 מכרנו 15 קולים ב 900 שח (410) ב 0948 מכרנו 15 קולים ב 930 שח (יום שני שהוא אומר עליות ומרויחים על הקולים ) ב0933 קנינו 15 פוטים 400 יוני ב 950 שח ב 948 קנינו 15 פוטים 400יוני ב 950 (יום שני שהוא אומר עליות ומרויחים על הפוטים הקולים זה הלילי הפוטים זה היומי ) ב 956 קנינו 10 בשער 900 פןט 400 ב1003 קנינו פוט 400 5 ב850 ב 1007 קנינו עוד חמש ב855 ב1015 קנינו 10 בשער 900 הגענו לשישים בשעה 1032 מכרנו את העשר משעה 1003 ב980 והרווחנו כמה גובות נשארנו עם 50 ב1059 קנינו אותם חזרה ב910 חזרנו לשישים ב1220 קנינו עוד עשר ב840 (עד 1222 גמרנו לקנות) ב1258 עוזי אומר לי קנינו עשר ב740 ,לא 750 טוב מוכרים אותם במקום ב870 אולי מכרנו תיכף עוזי יגיד עמדנו בתור לרופא שיניים ולהם זה כואב אז נביא מסודר הסבלנות משתלמת ITN עכשיו בתור אלו שקנינו ב840 , מוכרין אותם ב950 ,שימכר גם זה נמשיך ותזכרו שממתינים גם קולים לקניה בגרוש יותר לא תבדקו + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X • מזרימים קניה 940 עשר קול 410ו MAXIM11 ואין שני לו ו 14:40 | 11/06 זה רק להגנה למי שיש את היחס שלנו + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה
אני מבקש למסור לכולם ,המודל הראה לאתמול עליות והיו בבוקר הסגירה מינוס 1.4 להיום עליות והיו הסגירה 3 שוב פי שניים שהוא צודק מאשר הוא טועה בסוף היום בבדיקת המעבדה עכשיו כל הקולים שהיו לנו מאתמול מכרנו ברווח גם מה שקנינו במשך היום מכרנו ברווח בסוף לפי הפלט החלפנו 20 פוטים לעשרים קולים והיתר נשאר בפוטים יכולתי גם לא להחליף יש מספיק זמן ומה שלא מוכר שווה או עשרת אלפים או אפס על הנייר תאורתי כל האופציןת שוות אפס כך שגם עם יעלה עד ל420 יותר טוב שזה יקרה מחר מאחר ואז ידש יותר זמן לרדת עד סוף החודש לגבי תיקי המניות התיק הדינמי שוב רייק התיק הסטטי התחחיל להתמלא מחדש כאשר כל המניות שמכרנו בינתיים חלק כמו טפחות ועוד קנינו בעשרה אחוז פחות ערב טוב לכם מחר תקבלו את המייל בבוקר או הערב בחצות ומי שמבקש את השירשור מהיום יוכל לקבל במייל אני פה !!!!!!!!!!!!!!! לא נעלם ההפסד סבסוף היום הוא על הנייר ואני לא בטוח שהתיק הפסיד היום תיכף אבדוק מה שאני בטוח שלהיום אמרנו עליות והיו עליות

זה התחזית לאתמול למחר מייד

אני מבקש למסור לכולם ,המודל הראה לאתמול עליות והיו בבוקר הסגירה מינוס 1.4 להיום עליות והיו הסגירה 3 שוב פי שניים שהוא צודק מאשר הוא טועה בסוף היום בבדיקת המעבדה עכשיו כל הקולים שהיו לנו מאתמול מכרנו ברווח גם מה שקנינו במשך היום מכרנו ברווח בסוף לפי הפלט החלפנו 20 פוטים לעשרים קולים והיתר נשאר בפוטים יכולתי גם לא להחליף יש מספיק זמן ומה שלא מוכר שווה או עשרת אלפים או אפס על הנייר תאורתי כל האופציןת שוות אפס כך שגם עם יעלה עד ל420 יותר טוב שזה יקרה מחר מאחר ואז ידש יותר זמן לרדת עד סוף החודש לגבי תיקי המניות התיק הדינמי שוב רייק התיק הסטטי התחחיל להתמלא מחדש כאשר כל המניות שמכרנו בינתיים חלק כמו טפחות ועוד קנינו בעשרה אחוז פחות ערב טוב לכם מחר תקבלו את המייל בבוקר או הערב בחצות ומי שמבקש את השירשור מהיום יוכל לקבל במייל אני פה !!!!!!!!!!!!!!! לא נעלם ההפסד סבסוף היום הוא על הנייר ואני לא בטוח שהתיק הפסיד היום תיכף אבדוק מה שאני בטוח שלהיום אמרנו עליות והיו עליות
זה התחזית לאתמול למחר מייד
הדגש|+ הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X • וזה של טיפש בלי כבוד הוא בהשאירו MAXIM11 ואין שני לו ו 08:43 | 12/06 המודל = כדור הבדולח של מקסיםו רונאל1 ו 18:10 | 11/06 שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל. + הוספת תגובה + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X • רגע מוף רגע ,על זה נאמר והחכם בעתו MAXIM11 ואין שני לו ו 08:46 | 12/06 והחכם בעת ההיא ידום תולעת מצחינה ,הדם על הארץ הדלתא עוד לא אפס ואני מה מטריד אותו דיממנו תרתי משמע ,גם את המנועים וגם דיממנו כל עם ישראל והוא מה עושה בשעה 1800 בבקשה המודל = כדור הבדולח של מקסיםו רונאל1 ו 18:10 | 11/06 שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל. + הוספת תגובה + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X • אז זה התשובה בשביל התולעתו MAXIM11 ואין שני לו ו 08:49 | 12/06 כן מעוף פלייאר תיכף נראה מה אתה שואל • השירשור של אתמול למאפו MAXIM11 ואין שני לו ו 04:53 | 12/06 • טוב אני חלש בינינים כאלו בכל אופןו MAXIM11 ואין שני לו ו 05:12 | 12/06 יש את כל הפורום מוקלט , מאז שבגענו למי שרוצה , גם את דיבורסה ממאי שנה שעברה עד שהגענו לפה כך שכל מה שיופיע למשל בתיק הסטטי שהכה את המדד ב 24 אחוז מ4.2.03 עד 27.4 עד היום נתמך בציטוטים שניתנן בדיבורסה בין ה5.2 עד ה11.2 השנה אנחנו רציניים בכל דבר, הפרויקט תוכנן מראש לא לוקחים שום צאנסים הצבענו על 24 מניות בדיבורסה שיכו את המדד והן עד 435 שמכרנו אותן כי המודל אמר למכור, היכו את המדד ב 30 אחוז!!!!!!!!!!!!!!!! קנינו חלק לא הכל בחזרה, זה יתן עוד 10 ידידי מעוף פלייאר היתר כאלם פאדי, ממתי מתוכחים עם עובדות הצענו למספר אנשים פה לעשות אותו הדבר להצביע על מניות עם תשואה עודפת , כל נקודת זמן , היום מחר מחרתיים ,מולנו לסתום את הפה רבעון שניים ולבדוק, נו הפקיד מהבנק ההוא מהנוסטרו ממני מני ABC וגם D ו E !!! וגם מה פשוט מזה להפגנת ידע, הם מ פ ח ד י ם בדיבורים וליהוגים הם חזקים מאד \, בשעה 1800 לאדם בלי כבוד ,גם יש מה להגיד ,שיחכה טיפה!!!!! אין לך בושה??????, האובססיה העבירה אותו על דעתו?????? הדם עדיין ניגר על הריצפה , הגופות חמות עדיין והוא בשלו ומה אומרת התולעת ??????????????? מה התולעת אומרת ???????? שהמודל מצוין, תמיד אמרתי עד קו האופק הוא רואה, לא מעבר לכך, אחרת זה באמת כדור בדולח , לו אפילו כדור בדולח אין בבקשה עם ישראל מבכה את בניו ובונותיו וזה מה שיש לו להגיד בשעה קשה זו המודל = כדור הבדולח של מקסיםו רונאל1 ו 18:10 | 11/06 שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ לבקשת מעוףפלייר...ו צוות MAXIM11 ו 15:36 | 12/06 דוח ביניים לפעולות ביום 12/6/03: ----------------------------------- | שעה | פעולה |נייר |כמות |שער | ================================== |פתיחה |יתרה |PUT |50 | | | |יתרה |CALL |20 | | |0931 |מכירה |PUT |30 | | | |מכירה |CALL |10 |550 | | |קניה |CALL |10 |460 | | |מכירה |CALL |10 |550 | | |קניה |PUT |10 |510 | | |מכירה |PUT |10 |620 | | |קניה |CALL |10 |510 | | |קניה |PUT |10 |510 | | |מכירה |PUT |10 |640 | ----------------------------------------- |ממתין למכירה |PUT |10 |720 | | |CALL |10 |600 | ----------------------------------------- ט.ל.ח. הערה: השעות ושאר הפעולות יושלמו בהמשך... ה"שרוט" שולח את אהבתו לכל חברי הפורום. + הוספת תגובה

ל- Ofer10:

מקסים ודומיו חלק ד' ואחרון
נושא אחר חשוב - מי שמפקיד כספים אצל אדם או מאמין לו הכי חשוב זה לבדוק את האמינות שלו. מקסים לא הוכיח אמינות מי יודע מה בפורום כשהתחזה למנהל תיקים. יותר מזה אם מקסים רוצה להוכיח עד כמה הוא גדול הוא יכול לפתוח חשבון בנק עם גישה לאינטרנט למידע בלבד ולתת את הקוד לראות מידע בצורה ישירה באינטרנט ב"חי" במקום לשלוח עשרות (ואולי מאות) הודעות מעורפלות ולא עקיבות (כן, אני יודע שיהיה מישהוא שיגיב שההודעות של מקסים לא מעורפלות אלא חד משמעיות עם תשובות מה לקנות ולמכור). אם היה למקסים מודל כזה היה מגלה את הקוד לאינטרנט כך שכולנו נוכל לחזות ואחרי תקופה משנה את הקוד ואז יוכל לגבות תשלום עבור הקוד החדש - אם השיטה שלו כל כך מוצלחת הוא יצא גדול. לשאלה האם ניתן להשיג תשואה של 36% לשנה על תיק לאורך זמן בלי מינוף הראתי שבתאוריה זה אפשרי (במאמר הקודם הראתי מודל מאוד פשוט שהניב כ-22% בממוצע) אבחל בפועל - אין סיכוי. נניח שתיק ההשקעות של מקסים הוא רק 10 מליון ש"ח (שזה בכל קנה מידה תיק מאוד קטן) והוא מחלק אותו בין 20 מניות - 500 אלף לכל מניה - כמה מניות בבורסה הישראלית יש שעם 500 אלף תזוזה מפה לשם אתה לא משפיע מהותית על השער שלהם ??? לסיכום מקסים שקרן כי: 1.עם המינוף שלו סטטיסטית הוא לא יכול להצליח לאורך זמן היות ואינו יכול לחזות אירועים שלא ניתנים לחיזוי. 2.גם אם יש לו מודך מצליח רוב מוחלט של הסיכויים שהוא לא ניתן ליישום. 3.גם אם הוא ניתן ליישום והוא הצליח בעבר אין שום אינדיקציה שכך יהיה גם בעתיד. 4.הבן אדם הוכיח אמינות מפוקפקת בפורום הזה ואחרים. 5.אם היה רוצה להוכיח הצלחה יכל לעשות זאת בצורות פשוטות יותר - זה לא מה שהוא מנסה - הוא מנסה לתפוס פראיירים שיאמינו לו. 6.וגם אם הכל נכון - לא ניתן ליישם זאת על השוק הישראלי הקטן. לכן, וכאן אני פונה בעיקר לחסרי הניסיון - אל תתנו שיעבדו עליכם ואין מציאות חינם (ותאמינו לי, חיפשתי הרבה). אם הצלחתי להרחיק אדם אחד בלבד מהשרלטן הזה אני מניח שעשיתי מצווה גדולה. אגב למידה ויהיו תגובות לסדרות מאמרים אלה אני מוכן להתמודד עם טיעונים רציונליים אבל (כמובן) אתעלם מטיעונים אחרים. לילה טוב עפר
ל- Ofer10:
אדוני המלומד העלה הערב שורה ארוכה של נימוקים, הנשענים על נסיונו, במסגרתם הוא ממליץ להתעלם ממקסים ומהמודל מאוסף של סיבות מנומקות וענייניות (לדעתו של אדוני). זוהי כמובן זכותו של אדוני, להחזיק בדעותיו ואף להציגם בפני ציבור הגולשים. יחד אם זאת, אני סבור כי אדוני התעלם ממספר עובדות בסיסיות: א. המודל הכן מצליח במשימתו לאורך זמן. אדוני מוזמן לעקוב אחר הביצועים באופן ענייני, כמו גם הגולשים האחרים באתר. ב. מקסים אינו "מאלץ" איש מהגולשים לפעול עפ"י המודל, אלא מציג את הביצועים בפני המעוניינים בכך (ובשלב זה ללא תמורה...). ג. ההנחה היא שכל אחד מהגולשים, הינו אדם בוגר, האחראי להחלטותיו, ומבצע את פעולותיו מרצונו החופשי. זכותו של כל אחד מהגולשים להחזיק בדעתו ולבצע פעולות על פי הבנתו, כמו גם זכותך שלך, להביע את דעתך, גם אם היא מנוגדת לדעתו של מקסים ולמודל שהציג. ד. לאורך כל החודשים האחרונים, הדגיש מקסים כי המודל מיועד לפעולה בתיק מניות (סטטי ודינמי) ולא לפעולה במעו"ף. מקסים חוזר ומדגיש כי הוא ממליץ לכל מי שעוקב אחר פעולותיו שלא לפעול במעו"ף אלא להחזיק בתיק מניות!!! פעולות שמבצע מקסים בנגזרות, מיועדות להגן על תיק המניות ותו-לא. מי שאינו בקיא ושולט במסחר במעו"ף, מוטב לו שהתייעץ עם יועץ מוסמך, ויפקיד את הביצוע של פעולות אלה בידי מנהל תיקים מוסמך. (אגב אני באופן אישי, אינני מבין במעו"ף ואינני "משחק" בשוק זה). ה. אינני מבין מדוע אתה מזהיר אנשים "מלהפקיד את כספם בידיו של מקסים" ? אין בכוונתו של מקסים לעסוק בניהול תיקו של איש מהגולשים באתר. יתרה מזאת, אנשים אשר פנו אליו לאחרונה (ותאמין לי אן לא, היו לא מעט כאלה) בבקשה להעביר לידיו ניהול תיק השקעותיהם, נדחו על הסף (מטעמים ברורים אינני יכול להוכיח לך טענה זו, תאלץ לקבל את מילתי על כך). הריני מודיע כאן פעם נוספת קבל עם ועדה שמקסים אינו מעוניין לנהל את תיקו של איש מהגולשים. ו. כל אחד מהגולשים, מוזמן להחליט בעצמו, האם המודל עשוי לסייע לו בביצוע פעולותיו האישיות והעצמיות בתיקו האישי - או לא. בקרוב (קח אני מקווה) יעלה לרשת אתר עצמאי, בו ימשיך מקסים להציג את ביצועיו, ואזי יוכל כל אחד להחליט, האם הוא מעוניין לצפות בביצועי המודל, אם לאו. האם יהיה מוכן לשלם בגין הצפיה כנ"ל - אם לאו. ז. עד אז, אנו תקווה שתכבד את בגרותם של הגולשים, לקבל החלטות בעצמם. ח. ודבר נוסף ואחרון: ביקשת ממקסים לאפשר לגולשים גישה (לצפיה) לחשבון הבנק / הברוקר שלו. לצערי, ידיעותי וידיעותיו של מקסים בטכנולוגיה המאפשרת את מה שביקשת - מגבלת. (אינני מכיר אפשרות טכנית כזו, וכך גם מקסים), אולם אנו תמיד שמחים ללמוד... לנוכח העובדה שאנו מסכימים איתך שאפשרות כגון זו שהצעת תשרת את מטרותינו ותבסס את אמונו של ציבור הגולשים במודל, נשמח באם תלמד אותנו כיצד עושים זאת. הריני מצרף ציטוט מהודעתך (ולא על מנת להציף את הפורום אלא לצורך תזכורת ו"רפרנס"). =============== זמן: 11/06/03 2:32:00 מאת: ofer10 קבצי excel יפים אבל גם אני יודע להכין כאלה. למה אתה לא נענה לאתגר ובמקום לשלוח את כל הפעולות וקובצי excel יפים כאלה אתה לא מאפשר פשוט להתבונן (בלי לבצע פעולות) בחשבון הבנק שם מתבצעות עיסקאות אלה ? =============== אני מתנצל מראש, אם יש בדברים הנזכרים לעיל, או חלקם, משום פגיעה כלשהי בך או במי מהגולשים האחרים. נ.ב. אשמח אם תעביר אלי את הגיליון שעליו דיברת לדואל זה. בברכת שלום,

ofer10

New member
תשובה

ל- Ofer10:
אדוני המלומד העלה הערב שורה ארוכה של נימוקים, הנשענים על נסיונו, במסגרתם הוא ממליץ להתעלם ממקסים ומהמודל מאוסף של סיבות מנומקות וענייניות (לדעתו של אדוני). זוהי כמובן זכותו של אדוני, להחזיק בדעותיו ואף להציגם בפני ציבור הגולשים. יחד אם זאת, אני סבור כי אדוני התעלם ממספר עובדות בסיסיות: א. המודל הכן מצליח במשימתו לאורך זמן. אדוני מוזמן לעקוב אחר הביצועים באופן ענייני, כמו גם הגולשים האחרים באתר. ב. מקסים אינו "מאלץ" איש מהגולשים לפעול עפ"י המודל, אלא מציג את הביצועים בפני המעוניינים בכך (ובשלב זה ללא תמורה...). ג. ההנחה היא שכל אחד מהגולשים, הינו אדם בוגר, האחראי להחלטותיו, ומבצע את פעולותיו מרצונו החופשי. זכותו של כל אחד מהגולשים להחזיק בדעתו ולבצע פעולות על פי הבנתו, כמו גם זכותך שלך, להביע את דעתך, גם אם היא מנוגדת לדעתו של מקסים ולמודל שהציג. ד. לאורך כל החודשים האחרונים, הדגיש מקסים כי המודל מיועד לפעולה בתיק מניות (סטטי ודינמי) ולא לפעולה במעו"ף. מקסים חוזר ומדגיש כי הוא ממליץ לכל מי שעוקב אחר פעולותיו שלא לפעול במעו"ף אלא להחזיק בתיק מניות!!! פעולות שמבצע מקסים בנגזרות, מיועדות להגן על תיק המניות ותו-לא. מי שאינו בקיא ושולט במסחר במעו"ף, מוטב לו שהתייעץ עם יועץ מוסמך, ויפקיד את הביצוע של פעולות אלה בידי מנהל תיקים מוסמך. (אגב אני באופן אישי, אינני מבין במעו"ף ואינני "משחק" בשוק זה). ה. אינני מבין מדוע אתה מזהיר אנשים "מלהפקיד את כספם בידיו של מקסים" ? אין בכוונתו של מקסים לעסוק בניהול תיקו של איש מהגולשים באתר. יתרה מזאת, אנשים אשר פנו אליו לאחרונה (ותאמין לי אן לא, היו לא מעט כאלה) בבקשה להעביר לידיו ניהול תיק השקעותיהם, נדחו על הסף (מטעמים ברורים אינני יכול להוכיח לך טענה זו, תאלץ לקבל את מילתי על כך). הריני מודיע כאן פעם נוספת קבל עם ועדה שמקסים אינו מעוניין לנהל את תיקו של איש מהגולשים. ו. כל אחד מהגולשים, מוזמן להחליט בעצמו, האם המודל עשוי לסייע לו בביצוע פעולותיו האישיות והעצמיות בתיקו האישי - או לא. בקרוב (קח אני מקווה) יעלה לרשת אתר עצמאי, בו ימשיך מקסים להציג את ביצועיו, ואזי יוכל כל אחד להחליט, האם הוא מעוניין לצפות בביצועי המודל, אם לאו. האם יהיה מוכן לשלם בגין הצפיה כנ"ל - אם לאו. ז. עד אז, אנו תקווה שתכבד את בגרותם של הגולשים, לקבל החלטות בעצמם. ח. ודבר נוסף ואחרון: ביקשת ממקסים לאפשר לגולשים גישה (לצפיה) לחשבון הבנק / הברוקר שלו. לצערי, ידיעותי וידיעותיו של מקסים בטכנולוגיה המאפשרת את מה שביקשת - מגבלת. (אינני מכיר אפשרות טכנית כזו, וכך גם מקסים), אולם אנו תמיד שמחים ללמוד... לנוכח העובדה שאנו מסכימים איתך שאפשרות כגון זו שהצעת תשרת את מטרותינו ותבסס את אמונו של ציבור הגולשים במודל, נשמח באם תלמד אותנו כיצד עושים זאת. הריני מצרף ציטוט מהודעתך (ולא על מנת להציף את הפורום אלא לצורך תזכורת ו"רפרנס"). =============== זמן: 11/06/03 2:32:00 מאת: ofer10 קבצי excel יפים אבל גם אני יודע להכין כאלה. למה אתה לא נענה לאתגר ובמקום לשלוח את כל הפעולות וקובצי excel יפים כאלה אתה לא מאפשר פשוט להתבונן (בלי לבצע פעולות) בחשבון הבנק שם מתבצעות עיסקאות אלה ? =============== אני מתנצל מראש, אם יש בדברים הנזכרים לעיל, או חלקם, משום פגיעה כלשהי בך או במי מהגולשים האחרים. נ.ב. אשמח אם תעביר אלי את הגיליון שעליו דיברת לדואל זה. בברכת שלום,
תשובה
שניר שלום בניגוד לחברך ענית ברצינות ולכן אגיב: ראשית כל אני מבין מתגובתך שאתה מסכים לרוב מוחלט של מה שכתבתי לעיל או שלפחות אינך מסוגל לסתור את טענותי (כי כמעט ולא ניסית). שנית אענה לטענותיך אחת לאחת. 1.מקסים לא נמצא פה מספיק זמן כדי שאפשר יהיה לטעון ש"המודל מצליח לאורך זמן" ושנית מצורת הודעותיו בלתי ניתן לעקוב אחריו (וניסיתי). מה ע בקישור עם הקוד לדפי הבנק שם הוא מבצע את פעולותיו ? למה כל ההסחה הנ"ל ? 2.מקסים אכן אינו מאלץ אף אחד לפעול ע"פ המודל אולם הוא מציג מצג שווא ממנו ניתן להבין שעל סמך המודל שלו ניתן להרוויח הרבה מעל הסביר תמורת בצע כסף שאותו הוא מתכוון לגבות בעתיד. בעברית קוראים לפעולה הזו בשם - רמאות !!! 3.סתירת ההנחה שכל האנשים בוגרים ורציונליים הביאה פרס נובל השנה כך שהנחה זו לא נכונה, ולנצל בורות של אנשים לשם השגת רווח היא כאמור לעיל - רמאות. 4.מקסים ממליץ שלא לפעול במעו"ף למטרות ספקולציה ??? (רשמית כן לצורכי כיסוי תחת) כמעט כל הודעותיו הם בנושא המעו"ף כולל תשובתו בשירשור הנוכחי ובדפים הקרובים. אני לעולם עוד לא ראיתי (ואשמח אם תתקן אותי) תיק מניות לטווח ארוך שהוא פירסם כאן כדי שנוכל לעקוב אחריו. לעומתו ראיתי המון תיקים וספקולציות על אופציות. בתור אחד שקצת מבין במעו"ף אני חייב לעדכן אותך (במידה וסיפרו לך אחרת) שרוב הפעולות שמקסים מציין על המעו"ף אינם כדי להגן על התיק אלא לצורך ספקולציה נטו. 5.ברור שמקסים לא רוצה לנהל תיקים כי אין לו רישיון והוא יודע שאחרי זמן מסוים קלונו יתגלה. הוא עושה זאת בצורה אחרת בכך שהוא רק "מראה" מה הוא כביכול עושה ונותן את הרושם שמי שילך דברכו ההצלחה מובטחת (כי המודך תמיד עובד...). הכוונה למי שמפקיד את כספיו בידי מקסים היא למי שמשלם לו כדי לקבל נתונים או פועל אחריו מתוך אמונה עיוורת. 6.אין בעייה שכל אחד יבדוק לעצמו אם כדאי לו לפעול אחר המלצותיו של מקסים אבל לפחות (מבחינת הוגנות) שמקסים יציג מצג אובייקטיבי שניתן לעקוב אחריו בקלות (= קוד לראייה באינטרנט את ח-ן הבנק שלו). 7.אתה טוען שמקסים אינו יודע לבצע טכנית את הצעתי - אם תגיד לי (בין אם בצורה גלויה או חסויה) באיזה בנק / חברת ברוקרים מקסים מנהל את חשבונו אנחה אתכם כיצד ניתן לבצע זאת. בכבוד רב עפר שפירא

עופר שלום. תודה על תשובתך.

תשובה
שניר שלום בניגוד לחברך ענית ברצינות ולכן אגיב: ראשית כל אני מבין מתגובתך שאתה מסכים לרוב מוחלט של מה שכתבתי לעיל או שלפחות אינך מסוגל לסתור את טענותי (כי כמעט ולא ניסית). שנית אענה לטענותיך אחת לאחת. 1.מקסים לא נמצא פה מספיק זמן כדי שאפשר יהיה לטעון ש"המודל מצליח לאורך זמן" ושנית מצורת הודעותיו בלתי ניתן לעקוב אחריו (וניסיתי). מה ע בקישור עם הקוד לדפי הבנק שם הוא מבצע את פעולותיו ? למה כל ההסחה הנ"ל ? 2.מקסים אכן אינו מאלץ אף אחד לפעול ע"פ המודל אולם הוא מציג מצג שווא ממנו ניתן להבין שעל סמך המודל שלו ניתן להרוויח הרבה מעל הסביר תמורת בצע כסף שאותו הוא מתכוון לגבות בעתיד. בעברית קוראים לפעולה הזו בשם - רמאות !!! 3.סתירת ההנחה שכל האנשים בוגרים ורציונליים הביאה פרס נובל השנה כך שהנחה זו לא נכונה, ולנצל בורות של אנשים לשם השגת רווח היא כאמור לעיל - רמאות. 4.מקסים ממליץ שלא לפעול במעו"ף למטרות ספקולציה ??? (רשמית כן לצורכי כיסוי תחת) כמעט כל הודעותיו הם בנושא המעו"ף כולל תשובתו בשירשור הנוכחי ובדפים הקרובים. אני לעולם עוד לא ראיתי (ואשמח אם תתקן אותי) תיק מניות לטווח ארוך שהוא פירסם כאן כדי שנוכל לעקוב אחריו. לעומתו ראיתי המון תיקים וספקולציות על אופציות. בתור אחד שקצת מבין במעו"ף אני חייב לעדכן אותך (במידה וסיפרו לך אחרת) שרוב הפעולות שמקסים מציין על המעו"ף אינם כדי להגן על התיק אלא לצורך ספקולציה נטו. 5.ברור שמקסים לא רוצה לנהל תיקים כי אין לו רישיון והוא יודע שאחרי זמן מסוים קלונו יתגלה. הוא עושה זאת בצורה אחרת בכך שהוא רק "מראה" מה הוא כביכול עושה ונותן את הרושם שמי שילך דברכו ההצלחה מובטחת (כי המודך תמיד עובד...). הכוונה למי שמפקיד את כספיו בידי מקסים היא למי שמשלם לו כדי לקבל נתונים או פועל אחריו מתוך אמונה עיוורת. 6.אין בעייה שכל אחד יבדוק לעצמו אם כדאי לו לפעול אחר המלצותיו של מקסים אבל לפחות (מבחינת הוגנות) שמקסים יציג מצג אובייקטיבי שניתן לעקוב אחריו בקלות (= קוד לראייה באינטרנט את ח-ן הבנק שלו). 7.אתה טוען שמקסים אינו יודע לבצע טכנית את הצעתי - אם תגיד לי (בין אם בצורה גלויה או חסויה) באיזה בנק / חברת ברוקרים מקסים מנהל את חשבונו אנחה אתכם כיצד ניתן לבצע זאת. בכבוד רב עפר שפירא
עופר שלום. תודה על תשובתך.
ראשית ברצוני לציין שעקבתי אחר (מעט) הדברים שכתבת כאן בפורום והתרשמתי כי אתה אדם רציני, הבקיא בנעשה ובשוק. שנית, אציין שאני "ירוק" לחלוטין בשוק ההון בכלל ובמעו"ף כלל אינני מבין דבר וחצי דבר (אבל ממשיך ללמוד בכל יום...) - אני עוקב אחר הנעשה בשוק מזה כשנה, תוך לימוד יסודי במסגרת קורסים וספרים. ההקדמה הארוכה נועדה למעשה בכדי לספר לך שהנסיון היחיד שאני יכול להצביע עליו מפורשות, אותו צברתי ב- 41 שנותי, הוא בניהול מסחרי של ארגונים (בעיקר בתחום הבריאות) ובכלל זאת - באנשים. אינני יודע באם עקבתי אחר "חשיפתי" הראשונה כאן בפורום, עת עברתי מגולש פאסיבי לגולש "אקטיבי". חשיפה זו בוצעה תוך התנגשות חזיתית במקסים, לפני כשלושה שבועות. לא אהבתי אז (וגם היום) את התנהגותו הצינית והמתנשאת כלפי גולשים כאן בפורום, את הדרך "הצבעונית" בה הוא מציג את דבריו ואת עומס השירשורים, הקישורים והקישקושים. בתום יממה של "מלחמה" עיקשת שלי במקסים, (למזלי הייתי מרותק למיטה ולכן הרשתי לעצמי להשקיע את הזמן הדרוש...) הגעתי למסקנה שלמעשה אינני מכיר את האיש, והאנרגיה השלילית הכרוכה ב"מאבק" אינה מוסיפה לי בריאות (אני חייב לציין שמסקנה זו קיבלתי בעידודם ולאחר נזיפתם של חלק מהחברים בפורום הנחשבים בעיני רציניים מאד). לאחר שקיבלתי החלטה להפסיק את "השטויות", החלטתי לרדת אל קנקנו של האיש. פניתי למקסים במייל, לאחר מכן שוחחנו פעמים מספר בטלפון ולבסוף לאחר שהתעקשתי, נפגשנו פנים מול פנים. מטעמי צנעת הפרט ומאחר ולא ביקשתי את רשותו של נשוא שיחתנו, אומר רק שהרושם הנוצר כאן בפורום באשר למידת אמינותו של האיש, מוטעה (לפי מידת הבנתי) אולם אני מבין בהחלט מהיכן צמח ומדוע. חומר רב שבחנתי מאז ועד היום, מאושש את טענותיו של מקסים ועד כמה שידיעתי בתחום משגת, הינו אמין ותכלתי. אינני שולט כאמור בתחום, אך צברתי נסיון מה המאפשר לי לעמוד על רמתו של החומר שהוצג לי. אני חייב לציין שנסיוני עם אנשים, עומד בכל מפגש עם מקסים מחדש - למבחן מאד משמעותי. כמו לכל אחד מאיתנו, גם למקסים "השריטות" והמגבלות שלו - מרביתם בשטח יחסי האנוש... הדבר אינו פוסל בעיני כלל ועיקר את העיניין המרכזי שגיליתי בו והוא הפוטנציאל הטמון באותה "רצועה" מפורסמת והיכולת לבסס עליה מערכת מסחרית כלשהי. אינני פוסל חלילה את האפשרות שאני טועה באיש, באופיו ובמטרותיו. הדבר רק הופך אותי לזהיר הרבה יותר ועירני במגעי עימו. עד כה, ללא כל פסול. בנוגע להצגת מידע מהחשבון, אשמח מאד להכיר את הטכנולוגיה המאפשרת זאת. נניח לדוגמא שהפעילות מתנהלת מול אילנות - בטוחה והחברה המרכזית. אשמח לקבל את המידע הטכני הדרוש לצרכי הצגת הדברים, כהמלצתך. שוב תודה על התשובה. המשך שבוע טוב.

משה5555

New member
תודה על האזהרה העיניינית

תשובה
תודה על האזהרה העיניינית
והמפורטת. אשמח לקבל לאימייל את קובץ האקסל עם המודל "הפשוט" שפיתחת. מעניין לבדוק מהי הסיבה לכך שהמודל אינו עובד יותר. תודה , משה [email protected]

WGFFlame

New member
לעופר ורונאל1

מקסים ודומיו חלק ד' ואחרון
נושא אחר חשוב - מי שמפקיד כספים אצל אדם או מאמין לו הכי חשוב זה לבדוק את האמינות שלו. מקסים לא הוכיח אמינות מי יודע מה בפורום כשהתחזה למנהל תיקים. יותר מזה אם מקסים רוצה להוכיח עד כמה הוא גדול הוא יכול לפתוח חשבון בנק עם גישה לאינטרנט למידע בלבד ולתת את הקוד לראות מידע בצורה ישירה באינטרנט ב"חי" במקום לשלוח עשרות (ואולי מאות) הודעות מעורפלות ולא עקיבות (כן, אני יודע שיהיה מישהוא שיגיב שההודעות של מקסים לא מעורפלות אלא חד משמעיות עם תשובות מה לקנות ולמכור). אם היה למקסים מודל כזה היה מגלה את הקוד לאינטרנט כך שכולנו נוכל לחזות ואחרי תקופה משנה את הקוד ואז יוכל לגבות תשלום עבור הקוד החדש - אם השיטה שלו כל כך מוצלחת הוא יצא גדול. לשאלה האם ניתן להשיג תשואה של 36% לשנה על תיק לאורך זמן בלי מינוף הראתי שבתאוריה זה אפשרי (במאמר הקודם הראתי מודל מאוד פשוט שהניב כ-22% בממוצע) אבחל בפועל - אין סיכוי. נניח שתיק ההשקעות של מקסים הוא רק 10 מליון ש"ח (שזה בכל קנה מידה תיק מאוד קטן) והוא מחלק אותו בין 20 מניות - 500 אלף לכל מניה - כמה מניות בבורסה הישראלית יש שעם 500 אלף תזוזה מפה לשם אתה לא משפיע מהותית על השער שלהם ??? לסיכום מקסים שקרן כי: 1.עם המינוף שלו סטטיסטית הוא לא יכול להצליח לאורך זמן היות ואינו יכול לחזות אירועים שלא ניתנים לחיזוי. 2.גם אם יש לו מודך מצליח רוב מוחלט של הסיכויים שהוא לא ניתן ליישום. 3.גם אם הוא ניתן ליישום והוא הצליח בעבר אין שום אינדיקציה שכך יהיה גם בעתיד. 4.הבן אדם הוכיח אמינות מפוקפקת בפורום הזה ואחרים. 5.אם היה רוצה להוכיח הצלחה יכל לעשות זאת בצורות פשוטות יותר - זה לא מה שהוא מנסה - הוא מנסה לתפוס פראיירים שיאמינו לו. 6.וגם אם הכל נכון - לא ניתן ליישם זאת על השוק הישראלי הקטן. לכן, וכאן אני פונה בעיקר לחסרי הניסיון - אל תתנו שיעבדו עליכם ואין מציאות חינם (ותאמינו לי, חיפשתי הרבה). אם הצלחתי להרחיק אדם אחד בלבד מהשרלטן הזה אני מניח שעשיתי מצווה גדולה. אגב למידה ויהיו תגובות לסדרות מאמרים אלה אני מוכן להתמודד עם טיעונים רציונליים אבל (כמובן) אתעלם מטיעונים אחרים. לילה טוב עפר
לעופר ורונאל1
איפה ראיתם שהתיק של מקסים מסוכן? סטיות תקן גבוהות ? לפי מה שאני מבין הוא מנהל תיק עם 24 מניות, יותר מאוזן מרב האנשים האחרים פה בפורום אני מאמין. ועופר אשמח להבין יותר למה המודל שמצאת לא עובד בפועל.

maofplayer

New member
Flame

לעופר ורונאל1
איפה ראיתם שהתיק של מקסים מסוכן? סטיות תקן גבוהות ? לפי מה שאני מבין הוא מנהל תיק עם 24 מניות, יותר מאוזן מרב האנשים האחרים פה בפורום אני מאמין. ועופר אשמח להבין יותר למה המודל שמצאת לא עובד בפועל.
Flame
הבעיה זה שילוב השיטות!! משם נובעת סטיית התקן אם הוא היה מסתפק בתיק מניות ומחליף/קונה/מוכר מניות אין שום בעיה. מקסים בבת אחת גם קונה אופציות, בכמויות לא קטנות, לפעמים במגביל גם Putוגם CALL בכל מיני פוזיציות משונות. (שמת לב שמקסים שכח את התיק הסטטי שלו! ואת התשואת יתר העצומה שהבטיח שם) רוב "ההצלחה" לכאורה נובעת דווקא מהמשחק התוך יומי (ולפעמים מהמשחק הבין יומי) בניבוי השוק, ולא מבחירת 24 המניות.

WGFFlame

New member
כן שמתי לב

Flame
הבעיה זה שילוב השיטות!! משם נובעת סטיית התקן אם הוא היה מסתפק בתיק מניות ומחליף/קונה/מוכר מניות אין שום בעיה. מקסים בבת אחת גם קונה אופציות, בכמויות לא קטנות, לפעמים במגביל גם Putוגם CALL בכל מיני פוזיציות משונות. (שמת לב שמקסים שכח את התיק הסטטי שלו! ואת התשואת יתר העצומה שהבטיח שם) רוב "ההצלחה" לכאורה נובעת דווקא מהמשחק התוך יומי (ולפעמים מהמשחק הבין יומי) בניבוי השוק, ולא מבחירת 24 המניות.
כן שמתי לב
שפעמים רבות מקסים מרוויח גם על הקולים וגם על הפוטים. אין לי מושג בקשר למדידת סיכון של תיק כמו שלו, בעיקר כי אין נתונים. יכול להיות שהמשחק בכמה ערוצים דווקא מקטין את הסיכון , כי הוא קונה אופציות להגנה.

ofer10

New member
תשובה

לעופר ורונאל1
תשובה
אתה יודע על איזה 24 מניות מדובר ? הוא הציג אותם פעם ? המודל שהצגתי לא עובד בגלל עמלות (אבל על זה עוד ניתן להתגבר) אבל הכי הרבה בגלל ההשפעה שלי על השוק. אם אני עושה 22% בשנה בממוצע סטייה של 0.1% ביום מסיבות של עמלות, מיסים והשפעה על השוק הורסות את המודל טוטאלית. לא ניתן (ואני מדבר על השוק האמריקאי, בישראלי בטח ובטח שזה לא עובד) למנוע את הסטייה הנ"ל.

WGFFlame

New member
הבנתי

תשובה
אתה יודע על איזה 24 מניות מדובר ? הוא הציג אותם פעם ? המודל שהצגתי לא עובד בגלל עמלות (אבל על זה עוד ניתן להתגבר) אבל הכי הרבה בגלל ההשפעה שלי על השוק. אם אני עושה 22% בשנה בממוצע סטייה של 0.1% ביום מסיבות של עמלות, מיסים והשפעה על השוק הורסות את המודל טוטאלית. לא ניתן (ואני מדבר על השוק האמריקאי, בישראלי בטח ובטח שזה לא עובד) למנוע את הסטייה הנ"ל.
הבנתי
אני חושב שהוא כן נותן את רשימת המניות אבל לא בטוח. כל פעם שאני נכנס לסניף בנק חדש אני חושב שאולי אתה תהיה יועץ ההשקעות שם, לא יצא עד היום.

ofer10

New member
אני עובד בבנק הפועלים בסניף מודיעין

הבנתי
אני חושב שהוא כן נותן את רשימת המניות אבל לא בטוח. כל פעם שאני נכנס לסניף בנק חדש אני חושב שאולי אתה תהיה יועץ ההשקעות שם, לא יצא עד היום.
תאמין לי שהוא קורא את ההודעות הנ"ל ויש לו הזדמנות לפרסם את רשימת המניות שהוא מחזיק.

משה5555

New member
שאלה לי...

תאמין לי שהוא קורא את ההודעות הנ"ל ויש לו הזדמנות לפרסם את רשימת המניות שהוא מחזיק.
שאלה לי...
1. 22% תשואה לשנה אינה דבר של מה בכך. השאלה היא כמה פעולות אתה אמור לעשות בשנה והאם לא ניתן להעצים את התשואה היומית על ידי פעילות באופציות. אגב, מודל דומה פיתחתי גם אני , עם מעט שינויים . המקסימום שהגעתי אליו היה 13% ממוצע לשנה. משה

סניף מודיעין מה המאזן של הסניף הסני

סניף מודיעין מה המאזן של הסניף הסני
הסניף קטן הכי קטן שלהם , לא איחרת לעבודה באותו היום דש להוא בלי און בלב ובלי אלוהים • רגע מוף רגע ,על זה נאמר והחכם בעתו MAXIM11 ואין שני לו ו 08:46 | 12/06 והחכם בעת ההיא ידום תולעת מצחינה ,הדם על הארץ הדלתא עוד לא אפס ואני מה מטריד אותו דיממנו תרתי משמע ,גם את המנועים וגם דיממנו כל עם ישראל והוא מה עושה בשעה 1800 בבקשה המודל = כדור הבדולח של מקסיםו רונאל1 ו 18:10 | 11/06 שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל. + הוספת תגובה + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X • אז זה התשובה בשביל התולעתו MAXIM11 ואין שני לו ו 08:49 | 12/06 כן מעוף פלייאר תיכף נראה מה אתה שואל • השירשור של אתמול למאפו MAXIM11 ואין שני לו ו 04:53 | 12/06 • טוב אני חלש בינינים כאלו בכל אופןו MAXIM11 ואין שני לו ו 05:12 | 12/06 יש את כל הפורום מוקלט , מאז שבגענו למי שרוצה , גם את דיבורסה ממאי שנה שעברה עד שהגענו לפה כך שכל מה שיופיע למשל בתיק הסטטי שהכה את המדד ב 24 אחוז מ4.2.03 עד 27.4 עד היום נתמך בציטוטים שניתנן בדיבורסה בין ה5.2 עד ה11.2 השנה אנחנו רציניים בכל דבר, הפרויקט תוכנן מראש לא לוקחים שום צאנסים הצבענו על 24 מניות בדיבורסה שיכו את המדד והן עד 435 שמכרנו אותן כי המודל אמר למכור, היכו את המדד ב 30 אחוז!!!!!!!!!!!!!!!! קנינו חלק לא הכל בחזרה, זה יתן עוד 10 ידידי מעוף פלייאר היתר כאלם פאדי, ממתי מתוכחים עם עובדות הצענו למספר אנשים פה לעשות אותו הדבר להצביע על מניות עם תשואה עודפת , כל נקודת זמן , היום מחר מחרתיים ,מולנו לסתום את הפה רבעון שניים ולבדוק, נו הפקיד מהבנק ההוא מהנוסטרו ממני מני ABC וגם D ו E !!! וגם מה פשוט מזה להפגנת ידע, הם מ פ ח ד י ם בדיבורים וליהוגים הם חזקים מאד \, בשעה 1800 לאדם בלי כבוד ,גם יש מה להגיד ,שיחכה טיפה!!!!! אין לך בושה??????, האובססיה העבירה אותו על דעתו?????? הדם עדיין ניגר על הריצפה , הגופות חמות עדיין והוא בשלו ומה אומרת התולעת ??????????????? מה התולעת אומרת ???????? שהמודל מצוין, תמיד אמרתי עד קו האופק הוא רואה, לא מעבר לכך, אחרת זה באמת כדור בדולח , לו אפילו כדור בדולח אין בבקשה עם ישראל מבכה את בניו ובונותיו וזה מה שיש לו להגיד בשעה קשה זו המודל = כדור הבדולח של מקסיםו רונאל1 ו 18:10 | 11/06 שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה להגיד ,שיחכה טיפה!!!!! אין לך בושה??????, האובססיה העבירה אותו על דעתו?????? הדם עדיין ניגר על הריצפה , הגופות חמות עדיין והוא בשלו ומה אומרת התולעת ??????????????? מה התולעת אומרת ???????? שהמודל מצוין, תמיד אמרתי עד קו האופק הוא רואה, לא מעבר לכך, אחרת זה באמת כדור בדולח , לו אפילו כדור בדולח אין בבקשה עם ישראל מבכה את בניו ובונותיו וזה מה שיש לו להגיד בשעה קשה זו המודל = כדור הבדולח של מקסיםו רונאל1 ו 18:10 | 11/06 שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X

רונאל1

New member
סטיות תקן גבוהות + רמאות תיק המניות

לעופר ורונאל1
סטיות תקן גבוהות + רמאות תיק המניות
נובעות מפעילות המעוף של מקסים שהיא ספקולטיבית במלואה. לא הגנה ובטח לא ארביטראז'. בתיק מניות שמפוזר על 24 מניות מן הסתם כנראה שסטיית התקן תהיה נמוכה יותר, אבל בתיק כזה כמו שכבר הסברתי בעבר אין אפשרות להשיג תשואה של 36% בשנה, כל שנה, ללא קשר לתנאי השוק, כפי שידידינו הרמאי טוען.

itsik10

New member
מצטער- אתה טועה

מקסים ודומיו חלק א
בהמשך לשירשור ארוך שהיה בימים האחרונים הייתי רוצה לציין כמה עובדות על הסיכוי שלמקסים באמת יש תיאוריה שמבטיחה הצלחה בבורסה: ראשית אני חייב לציין שאני משוחד בוויכוח כאן: אני עד היום כשאני רואה הודעה של מקסים מדלג להודעה הבאה. אין לי צל של ספק שהבן אדם שקרן, שרלטן, רמאי ואני מאוד מקווה שכמות האנשים שיפיל בפח תהיה נמוכה מאוד. (ואני בהחלט מוכן לקחת את הסיכון לתביעת דיבה כאן). למען האמת ניסיתי להוכיח דעה זו באמצעות מעקב אחר הודעות מקסים בפורום כאן בדיבורסה ובמקום החדש שהוא כותב: למעשה ההודעות שלו מעורפלות (ולדעתי בכוונה) ואין שום אפשרות לעקוב אחריו (בין השאר בגלל שאלוני מחק הרבה הודעות שלו - חבל שלא השתמש במכשיר הזה יותר). אני אתחיל עם נושא חשוב להמשך ההוכחה שלי: היה בהמשך השירשור דיון האם השקעה שבסבירות 90% תניב רווח של 100% ובסבירות של 10% תניב תשואה של מינוס 100% היא השקעה טובה. רונאל טען (וכפי שאני יוכיח בהמשך בצדק) שזו השקעה גרועה מאוד. לעומתו טען אחר שתוחלת השקעה זו היא 80% ולכן זוהי השקעה כדאית מאוד. אם נעשה את ההשקעה הזו באופן חד פעמית אכן התוחלת שלה מצוינת אולם אם נחזור עליו מספר פעמים מספיק כישלון אחד כדי להביא לכישלון כולל. הסיכוי לכישלון כזה אחרי פעם אחת הוא 10%, אחרי 5 חזרות הוא 41%, אחרי 10 חזרות 65%, אחרי 20 חזרות 88% ואחרי 50 חזרות 99.5% (סטטיסטית) ולכן התוחלת (שההגדרה שלה היא שנחזור על הניסוי אין סוף פעמים) היא שבוודאות נפסיד את כל כספנו בהימור מסוג זה. וזה מוביל אותנו למסקנה הראשונה לגבי הסיפורים של מקסים:
מצטער- אתה טועה
רק אם תשקיע את כל הקרן, כ ו ל ל הרווחים, תוכל להפסיד את כל ההשקעה. אין ויכוח שהשקעה של כל הקרן- כולל רווחים, אפילו כשההסתברות להפסד מלא הוא יחסית נמוך- 10 אחוז- יביא בסיכומו של דבר, במוקדם או במאוחר להפסדכל הקרן, או כל הקרן כולל הרווחים.דובר על חלוקה של כל ההשקעה ל10 חלקים שווים, כשלכל חלק יש סיכוי של 10 אחוז להפסד מלא.

למה אדוני לא ישן שנת ישרים

מצטער- אתה טועה
רק אם תשקיע את כל הקרן, כ ו ל ל הרווחים, תוכל להפסיד את כל ההשקעה. אין ויכוח שהשקעה של כל הקרן- כולל רווחים, אפילו כשההסתברות להפסד מלא הוא יחסית נמוך- 10 אחוז- יביא בסיכומו של דבר, במוקדם או במאוחר להפסדכל הקרן, או כל הקרן כולל הרווחים.דובר על חלוקה של כל ההשקעה ל10 חלקים שווים, כשלכל חלק יש סיכוי של 10 אחוז להפסד מלא.
למה אדוני לא ישן שנת ישרים

מצב
הנושא נעול.
למעלה