מקסים ודומיו חלק א

מצב
הנושא נעול.

ofer10

New member
מקסים ודומיו חלק א

מקסים ודומיו חלק א
בהמשך לשירשור ארוך שהיה בימים האחרונים הייתי רוצה לציין כמה עובדות על הסיכוי שלמקסים באמת יש תיאוריה שמבטיחה הצלחה בבורסה: ראשית אני חייב לציין שאני משוחד בוויכוח כאן: אני עד היום כשאני רואה הודעה של מקסים מדלג להודעה הבאה. אין לי צל של ספק שהבן אדם שקרן, שרלטן, רמאי ואני מאוד מקווה שכמות האנשים שיפיל בפח תהיה נמוכה מאוד. (ואני בהחלט מוכן לקחת את הסיכון לתביעת דיבה כאן). למען האמת ניסיתי להוכיח דעה זו באמצעות מעקב אחר הודעות מקסים בפורום כאן בדיבורסה ובמקום החדש שהוא כותב: למעשה ההודעות שלו מעורפלות (ולדעתי בכוונה) ואין שום אפשרות לעקוב אחריו (בין השאר בגלל שאלוני מחק הרבה הודעות שלו - חבל שלא השתמש במכשיר הזה יותר). אני אתחיל עם נושא חשוב להמשך ההוכחה שלי: היה בהמשך השירשור דיון האם השקעה שבסבירות 90% תניב רווח של 100% ובסבירות של 10% תניב תשואה של מינוס 100% היא השקעה טובה. רונאל טען (וכפי שאני יוכיח בהמשך בצדק) שזו השקעה גרועה מאוד. לעומתו טען אחר שתוחלת השקעה זו היא 80% ולכן זוהי השקעה כדאית מאוד. אם נעשה את ההשקעה הזו באופן חד פעמית אכן התוחלת שלה מצוינת אולם אם נחזור עליו מספר פעמים מספיק כישלון אחד כדי להביא לכישלון כולל. הסיכוי לכישלון כזה אחרי פעם אחת הוא 10%, אחרי 5 חזרות הוא 41%, אחרי 10 חזרות 65%, אחרי 20 חזרות 88% ואחרי 50 חזרות 99.5% (סטטיסטית) ולכן התוחלת (שההגדרה שלה היא שנחזור על הניסוי אין סוף פעמים) היא שבוודאות נפסיד את כל כספנו בהימור מסוג זה. וזה מוביל אותנו למסקנה הראשונה לגבי הסיפורים של מקסים:

ofer10

New member
מקסים ודומיו חלק ב

מקסים ודומיו חלק א
בהמשך לשירשור ארוך שהיה בימים האחרונים הייתי רוצה לציין כמה עובדות על הסיכוי שלמקסים באמת יש תיאוריה שמבטיחה הצלחה בבורסה: ראשית אני חייב לציין שאני משוחד בוויכוח כאן: אני עד היום כשאני רואה הודעה של מקסים מדלג להודעה הבאה. אין לי צל של ספק שהבן אדם שקרן, שרלטן, רמאי ואני מאוד מקווה שכמות האנשים שיפיל בפח תהיה נמוכה מאוד. (ואני בהחלט מוכן לקחת את הסיכון לתביעת דיבה כאן). למען האמת ניסיתי להוכיח דעה זו באמצעות מעקב אחר הודעות מקסים בפורום כאן בדיבורסה ובמקום החדש שהוא כותב: למעשה ההודעות שלו מעורפלות (ולדעתי בכוונה) ואין שום אפשרות לעקוב אחריו (בין השאר בגלל שאלוני מחק הרבה הודעות שלו - חבל שלא השתמש במכשיר הזה יותר). אני אתחיל עם נושא חשוב להמשך ההוכחה שלי: היה בהמשך השירשור דיון האם השקעה שבסבירות 90% תניב רווח של 100% ובסבירות של 10% תניב תשואה של מינוס 100% היא השקעה טובה. רונאל טען (וכפי שאני יוכיח בהמשך בצדק) שזו השקעה גרועה מאוד. לעומתו טען אחר שתוחלת השקעה זו היא 80% ולכן זוהי השקעה כדאית מאוד. אם נעשה את ההשקעה הזו באופן חד פעמית אכן התוחלת שלה מצוינת אולם אם נחזור עליו מספר פעמים מספיק כישלון אחד כדי להביא לכישלון כולל. הסיכוי לכישלון כזה אחרי פעם אחת הוא 10%, אחרי 5 חזרות הוא 41%, אחרי 10 חזרות 65%, אחרי 20 חזרות 88% ואחרי 50 חזרות 99.5% (סטטיסטית) ולכן התוחלת (שההגדרה שלה היא שנחזור על הניסוי אין סוף פעמים) היא שבוודאות נפסיד את כל כספנו בהימור מסוג זה. וזה מוביל אותנו למסקנה הראשונה לגבי הסיפורים של מקסים:
מקסים ודומיו חלק ב
נניח שאכן למקסים יש מודל מצוין על הבורסה שמסתמך על נתונים טכנים, מתאמים בין השקעות ועוד. אני מניח שרוב הקוראים יסכימו אתי שהמודל שלו לא היה מסוגל לחזות את ה-11 בספטמבר (ואם הוא חזה ולא התריע זה חמור בפני עצמו) שהוביל לירידות חדות בבורסה, ההסכמה של שרון למפת הדרכים שהובילה לעליות חדות, ההתעללות בחיילנו שנכנסו לרמאללה לני כשנתיים שהובילה לירידה של 8% בבורסה, הטלת מס הבורסה (לפני כ 6-7 שנים) שהובילה לירידות חדות וביטולו שהובילה לעליות חדות ועוד הרבה אירועים שלא ניתן היה לצפותם. לנוכח המינוף וחוסר המקצועיות שניכרת בבניית התיקים שלו כישלון אחד יביא למחיקתו או קרוב לכך ואז כפי שהראיתי במאמר הקודם - תוחלת התיק שלו היא אפס - וזו המציאות. מי שמעוניין יכול להמשיך ולקרוא נימוקים נוספים למה יש להתרחק מהבן אדם כמו מאש.

ofer10

New member
מקסים ודומיו חלק ג

מקסים ודומיו חלק א
מקסים ודומיו חלק ג
אני מניח שיענו לי שמקסים מגן על עצמו מפני קסטרופות באמצעות stoploss - הדבר לא עובד במבחן המציאות היות ואנו רואים פעמים רבות שהאירוע החד פעמי עליו מדברים קורה לאחר המסחר והשוק כבר פותח בתנודות חדות שדי מוחקות אופציות בתנודה ההפוכה על ההתחלה. עכשיו לצורך העניין נניח שלמקסים יש מודל מדהים שאכן מכה את השוק וחוזה אירועים כמו אלה שהזכרתי במאמר הקודם ומניב תשואות אדירות. האם ניתן ליישם אותו ? - לא אני עומד לגלות לכם מודל שגיליתי לפני כמה שנים על הdow - המודל אומר קנה כל יום כשהשוק עולה ומכור בחסר כל יום שהשוק יורד (כל כך פשוט ? - כן !!!). בלי שום מינוף בהתעלם מעמלות מיסים וכו' המודל הניב ב-80 השנה האחרונות תשואה שנתית ממוצעת נאה של 22% (מי שרוצה שישלח דואר ל- [email protected] כדי לקבל קובץ excel בגודל 6M שמוכיח טענתי). כשגיליתי את המודל הכל כך פשוט הייתי בטוח שאני הולך להיות מליונר וכל שנשאר לי זה לחפש איך ליישם אותו בפועל. חד משמעית - אין אפשרות ליישם אותו ולהישאר עם רווח סביר - למרות שניתן לראות שמדובר במודל שמוכיח את עצמו שנים (ויש לי עוד כמה כאלה) בתנודתיות לא גבוהה מדי - לא הצלחתי להביא אותו בפועל לכדי רווח ממשי (מי שחושב שמסוגל מוזמן להשתמש במודל רק שהוא עושה זאת על אחריותו בלבד) ותאמינו לי שחקרתי בעניין. יותר מזה - גם אם הוא יימצא מודל ישים שניתן להרוויח עליו אני יכול להוכיח שישנם מודלים רבים שעבדו תקופות ארוכות ואחר כך לא עבדו בכלל כך שגם הצלחה בעבר לא מוכיחה שום דבר על העתיד.

חלק א 8.6

מקסים ודומיו חלק א
חלק א 8.6

חלק א 8.6

מקסים ודומיו חלק א
חלק א 8.6

ofer10

New member
קבצי excel יפים

קבצי excel יפים
אבל גם אני יודע להכין כאלה. למה אתה לא נענה לאתגר ובמקום לשלוח את כל הפעולות וקובצי excel יפים כאלה אתה לא מאפשר פשוט להתבונן (בלי לבצע פעולות) בחשבון הבנק שם מתבצעות עיסקאות אלה ?

יש לכל דבר ציטוט זה א ,דבר שני

קבצי excel יפים
אבל גם אני יודע להכין כאלה. למה אתה לא נענה לאתגר ובמקום לשלוח את כל הפעולות וקובצי excel יפים כאלה אתה לא מאפשר פשוט להתבונן (בלי לבצע פעולות) בחשבון הבנק שם מתבצעות עיסקאות אלה ?
אם היית קורא היית מבין שאנחנו מזמו הודענו שזה בדיוק מה שנעשה באתר שלנו ג . הצענו גם הלוואה של 90 אחוז למי שיענה לאתגר ויפעיל תיק של מניות מולנו עם מארגינג קול לגבי ההלואה ,כאשר התיק שלו משועבד לנו ד אנחנו לא מחפשים פקידי בנק , לך לישון שלא תאחר לעבודה מחר ה את מי שאנחנו מחפשים , אנו מוצאים עד הבאר חמודי עד הבאר לשתות לא נכריח אף אחד , תדלג וזהו ,אתה לא מעניין אותנו

ofer10

New member
כנראה בגלל השעה המאורחת לא הבנת

אם היית קורא היית מבין שאנחנו מזמו הודענו שזה בדיוק מה שנעשה באתר שלנו ג . הצענו גם הלוואה של 90 אחוז למי שיענה לאתגר ויפעיל תיק של מניות מולנו עם מארגינג קול לגבי ההלואה ,כאשר התיק שלו משועבד לנו ד אנחנו לא מחפשים פקידי בנק , לך לישון שלא תאחר לעבודה מחר ה את מי שאנחנו מחפשים , אנו מוצאים עד הבאר חמודי עד הבאר לשתות לא נכריח אף אחד , תדלג וזהו ,אתה לא מעניין אותנו
כדי להוכיח את טענותיך לא צריך אתר - רק קוד לאתר האינטרנט של הבנק שלך (כאמור לראות בלבד) - לא צריך מישהוא שיפברק ראיות - היתה לנו כבר אחת כזו (אתי אלון). ואגב מחר אני לא עובד

אתה תנהל את העינים שלך ואני את שלי

כדי להוכיח את טענותיך לא צריך אתר - רק קוד לאתר האינטרנט של הבנק שלך (כאמור לראות בלבד) - לא צריך מישהוא שיפברק ראיות - היתה לנו כבר אחת כזו (אתי אלון). ואגב מחר אני לא עובד
לא רק שיהיה אתר, גם יעלה 200 דולר וכרגע כרגע יש לנו 41 מינויים ,שמוכנים לבא לעורך דין ולחתום חוזה גם אתה מוזמן ולא תהיה צנזורה תכתוב מה אתה רוצה ,ההיפך, זה שאתה כותב פה שיום זה לילה מאד מתאים לי הצנזורה היחידה זה המאתיים דולר לנפנף פקידי בנק וכיוצא באלו לילה טוב לך

רונאל1

New member
משה שפי לוקח סיכונים מטורפים, אבל

לא רק שיהיה אתר, גם יעלה 200 דולר וכרגע כרגע יש לנו 41 מינויים ,שמוכנים לבא לעורך דין ולחתום חוזה גם אתה מוזמן ולא תהיה צנזורה תכתוב מה אתה רוצה ,ההיפך, זה שאתה כותב פה שיום זה לילה מאד מתאים לי הצנזורה היחידה זה המאתיים דולר לנפנף פקידי בנק וכיוצא באלו לילה טוב לך
לינק לחשבון שלו באינטרנט הוא לא שם כאן. מכל טוב פרי הדמיון והשרלטנות שלו. עם סטיות התקן המטורפות שמקסים לוקח, לא הייתי נוגע ברצועה שלו עם מקל.

זה אני משה שפי 500 אחוז יהיו מי אמר

לינק לחשבון שלו באינטרנט הוא לא שם כאן. מכל טוב פרי הדמיון והשרלטנות שלו. עם סטיות התקן המטורפות שמקסים לוקח, לא הייתי נוגע ברצועה שלו עם מקל.
שצריך אלף מה קרה אתה עושה ללקוח 100 בחודש חודש אחרי יורד ל80 והוא בוכה למה שמונים בחודשיים אני לא בטוח שהפסדתי היום אני גם בטוח שהעשר יהיו מאה לפני סוף החודש אין כזה דבר מאה אחוז ואני עומד ביומי על 85 בינתיים ואני פונה לפורום לא לתולעת הדבקתי אליו כי תגובה חייבת להיות אין כזה דבר שלא הודעה שהוספתי אני פהו MAXIM11 ואין שני לו ו 17:23 | 11/06 לא נעלם כמו האחרים באף מצב זו התחזית למחר וחלק ד נמצא במקוםו MAXIM11 ואין שני לו ו 17:23 | 11/06 אני מבקש למסור לכולם ,המודל הראה לאתמול עליות והיו בבוקר הסגירה מינוס 1.4 להיום עליות והיו הסגירה 3 שוב פי שניים שהוא צודק מאשר הוא טועה בסוף היום בבדיקת המעבדה עכשיו כל הקולים שהיו לנו מאתמול מכרנו ברווח גם מה שקנינו במשך היום מכרנו ברווח בסוף לפי הפלט החלפנו 20 פוטים לעשרים קולים והיתר נשאר בפוטים יכולתי גם לא להחליף יש מספיק זמן ומה שלא מוכר שווה או עשרת אלפים או אפס על הנייר תאורתי כל האופציןת שוות אפס כך שגם עם יעלה עד ל420 יותר טוב שזה יקרה מחר מאחר ואז ידש יותר זמן לרדת עד סוף החודש לגבי תיקי המניות התיק הדינמי שוב רייק התיק הסטטי התחחיל להתמלא מחדש כאשר כל המניות שמכרנו בינתיים חלק כמו טפחות ועוד קנינו בעשרה אחוז פחות ערב טוב לכם מחר תקבלו את המייל בבוקר או הערב בחצות ומי שמבקש את השירשור מהיום יוכל לקבל במייל אני פה !!!!!!!!!!!!!!! לא נעלם ההפסד סבסוף היום הוא על הנייר ואני לא בטוח שהתיק הפסיד היום תיכף אבדוק מה שאני בטוח שלהיום אמרנו עליות והיו עליות + הוספת תגובה

רונאל1

New member
המודל = כדור הבדולח של מקסים

שצריך אלף מה קרה אתה עושה ללקוח 100 בחודש חודש אחרי יורד ל80 והוא בוכה למה שמונים בחודשיים אני לא בטוח שהפסדתי היום אני גם בטוח שהעשר יהיו מאה לפני סוף החודש אין כזה דבר מאה אחוז ואני עומד ביומי על 85 בינתיים ואני פונה לפורום לא לתולעת הדבקתי אליו כי תגובה חייבת להיות אין כזה דבר שלא הודעה שהוספתי אני פהו MAXIM11 ואין שני לו ו 17:23 | 11/06 לא נעלם כמו האחרים באף מצב זו התחזית למחר וחלק ד נמצא במקוםו MAXIM11 ואין שני לו ו 17:23 | 11/06 אני מבקש למסור לכולם ,המודל הראה לאתמול עליות והיו בבוקר הסגירה מינוס 1.4 להיום עליות והיו הסגירה 3 שוב פי שניים שהוא צודק מאשר הוא טועה בסוף היום בבדיקת המעבדה עכשיו כל הקולים שהיו לנו מאתמול מכרנו ברווח גם מה שקנינו במשך היום מכרנו ברווח בסוף לפי הפלט החלפנו 20 פוטים לעשרים קולים והיתר נשאר בפוטים יכולתי גם לא להחליף יש מספיק זמן ומה שלא מוכר שווה או עשרת אלפים או אפס על הנייר תאורתי כל האופציןת שוות אפס כך שגם עם יעלה עד ל420 יותר טוב שזה יקרה מחר מאחר ואז ידש יותר זמן לרדת עד סוף החודש לגבי תיקי המניות התיק הדינמי שוב רייק התיק הסטטי התחחיל להתמלא מחדש כאשר כל המניות שמכרנו בינתיים חלק כמו טפחות ועוד קנינו בעשרה אחוז פחות ערב טוב לכם מחר תקבלו את המייל בבוקר או הערב בחצות ומי שמבקש את השירשור מהיום יוכל לקבל במייל אני פה !!!!!!!!!!!!!!! לא נעלם ההפסד סבסוף היום הוא על הנייר ואני לא בטוח שהתיק הפסיד היום תיכף אבדוק מה שאני בטוח שלהיום אמרנו עליות והיו עליות + הוספת תגובה
שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל.

רונאל! הקנאה מעבירה אותך על דעתך!

שלשום הוא ראה בכדור הבדולח עליות אבל היו ירידות. אתמול הוא ראה בכדור הבדולח עליות והיום אכן עליות. למחר הוא רואה עליות כי כדור הבדולח שלו לא חזה את הפיגוע המצער. הנייר סובל הכל, אפילו את השקרים וההוראות הוירטואליות של מקסים שבחיים לא יוכל לבצע באמת. המציאות לא מכירה את משה שפי כלל וכלל.
די להשמצות! אם אתה מוכן לעזור לאחרים כפי שמקסים עושה ללא כל תמורה, (מנסיון אישי) בבקשה! אבל אם אין לך מה לומר חוץ מלהשמיץ, אז תסתום את הפה! גם אויל מחריש לחכם יחשב!

רונאל1

New member
רענן 23 המשועמם

די להשמצות! אם אתה מוכן לעזור לאחרים כפי שמקסים עושה ללא כל תמורה, (מנסיון אישי) בבקשה! אבל אם אין לך מה לומר חוץ מלהשמיץ, אז תסתום את הפה! גם אויל מחריש לחכם יחשב!
רענן 23 המשועמם
אני מבין שגם אתה מאלה שבקריז כי לא קיבלו מנת מקסים היום, אבל זה לא ישנה את המציאות. יש לי הרבה מה לומר חוץ מלהזכיר לאנשים כמוך כל יום עם איזה נוכל יש להם עסק ואני עושה את זה בפורןם כל הזמן.

בבקשה ומכרנו אותם ב05000 מה לעשות

בבקשה ומכרנו אותם ב05000 מה לעשות
הכל מצוטט בדיעבד לספתא זפתא לך לישון שלא תאחר לעבודה מחר, למה לך בעיות בגלל איזה שרלטן הוזה ושקרן תדלג וזהו מוציאים כרגע בתיק הנגזרות 8000 שח מו MAXIM11 ו 11:21 | 21/05 מהפקמ, וקונים קולים 390 של יוני , למעשה יש לנו עשרת אלפים, מתוכם 2000 שהם מס מגן , לכן אנו קונים בעצם ב10000 שח כאשר אלפיים שח אנו נותנים הלוואת בעלים נוספת לתיק. הקנייה מתבצעת ברגעים אלו קול 390 יוני מה קרה? יהיו עליות מקסיםו איציק100 ו 11:24 | 21/05 המודל פתוח לך? תפתח ואל תגיד לנו מה אתה עושה אתה לא רצוי פה בכלל ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ שאלה למקסים, אם תוכל להתיחס כעתו לוגיש ו 11:51 | 21/05 אמרת מקודם שאתהקונה קול 390, בנתיים המדד ממשיך לרדת. אתה בטוח במה שאתה עושה או ממליץ עכשיו? ? אני בטוח במה שאני עושהו MAXIM11 ו 12:17 | 21/05 בטווח הארוך לפחות עד עכשיו זה עבד ,תבדוק את הגיליון ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ לוגיש מתקשר אלי מדי יום , מעבר לעובדה שאני מתחנן לפניו כמו לפני כל אחד אחר לא להתעסק עם אופציות עזרתי לו הרבה השבוע , הוא עוד מעט יכסה את מה שהפסיד כל השנה שהוא יחזור לקרן ,אגיד לו עצור, יש לך 50000 לתעודה בקרן ,טוב אין לך תלך לעבוד שיהיה לך תתקשר איתנו נאסדק מאבדת גובה 1495.55ו איציק100 ו 19:56 | 20/05 נאסדק מאבדת גובה 1495.55ו איציק100 ו 19:56 | 20/05 הדולר יטפס ל4.7 בביטחה,מני כבר ציין זות הוא אמר 4.6 משהו ולו טעה כלל דברי ההלל של הביבי לגורו מני מאתמול

ofer10

New member
מקסים ודומיו חלק ד' ואחרון

מקסים ודומיו חלק א
נושא אחר חשוב - מי שמפקיד כספים אצל אדם או מאמין לו הכי חשוב זה לבדוק את האמינות שלו. מקסים לא הוכיח אמינות מי יודע מה בפורום כשהתחזה למנהל תיקים. יותר מזה אם מקסים רוצה להוכיח עד כמה הוא גדול הוא יכול לפתוח חשבון בנק עם גישה לאינטרנט למידע בלבד ולתת את הקוד לראות מידע בצורה ישירה באינטרנט ב"חי" במקום לשלוח עשרות (ואולי מאות) הודעות מעורפלות ולא עקיבות (כן, אני יודע שיהיה מישהוא שיגיב שההודעות של מקסים לא מעורפלות אלא חד משמעיות עם תשובות מה לקנות ולמכור). אם היה למקסים מודל כזה היה מגלה את הקוד לאינטרנט כך שכולנו נוכל לחזות ואחרי תקופה משנה את הקוד ואז יוכל לגבות תשלום עבור הקוד החדש - אם השיטה שלו כל כך מוצלחת הוא יצא גדול. לשאלה האם ניתן להשיג תשואה של 36% לשנה על תיק לאורך זמן בלי מינוף הראתי שבתאוריה זה אפשרי (במאמר הקודם הראתי מודל מאוד פשוט שהניב כ-22% בממוצע) אבחל בפועל - אין סיכוי. נניח שתיק ההשקעות של מקסים הוא רק 10 מליון ש"ח (שזה בכל קנה מידה תיק מאוד קטן) והוא מחלק אותו בין 20 מניות - 500 אלף לכל מניה - כמה מניות בבורסה הישראלית יש שעם 500 אלף תזוזה מפה לשם אתה לא משפיע מהותית על השער שלהם ??? לסיכום מקסים שקרן כי: 1.עם המינוף שלו סטטיסטית הוא לא יכול להצליח לאורך זמן היות ואינו יכול לחזות אירועים שלא ניתנים לחיזוי. 2.גם אם יש לו מודך מצליח רוב מוחלט של הסיכויים שהוא לא ניתן ליישום. 3.גם אם הוא ניתן ליישום והוא הצליח בעבר אין שום אינדיקציה שכך יהיה גם בעתיד. 4.הבן אדם הוכיח אמינות מפוקפקת בפורום הזה ואחרים. 5.אם היה רוצה להוכיח הצלחה יכל לעשות זאת בצורות פשוטות יותר - זה לא מה שהוא מנסה - הוא מנסה לתפוס פראיירים שיאמינו לו. 6.וגם אם הכל נכון - לא ניתן ליישם זאת על השוק הישראלי הקטן. לכן, וכאן אני פונה בעיקר לחסרי הניסיון - אל תתנו שיעבדו עליכם ואין מציאות חינם (ותאמינו לי, חיפשתי הרבה). אם הצלחתי להרחיק אדם אחד בלבד מהשרלטן הזה אני מניח שעשיתי מצווה גדולה. אגב למידה ויהיו תגובות לסדרות מאמרים אלה אני מוכן להתמודד עם טיעונים רציונליים אבל (כמובן) אתעלם מטיעונים אחרים. לילה טוב עפר

חלק ג מחר עם הפתיחה הביצועים

נושא אחר חשוב - מי שמפקיד כספים אצל אדם או מאמין לו הכי חשוב זה לבדוק את האמינות שלו. מקסים לא הוכיח אמינות מי יודע מה בפורום כשהתחזה למנהל תיקים. יותר מזה אם מקסים רוצה להוכיח עד כמה הוא גדול הוא יכול לפתוח חשבון בנק עם גישה לאינטרנט למידע בלבד ולתת את הקוד לראות מידע בצורה ישירה באינטרנט ב"חי" במקום לשלוח עשרות (ואולי מאות) הודעות מעורפלות ולא עקיבות (כן, אני יודע שיהיה מישהוא שיגיב שההודעות של מקסים לא מעורפלות אלא חד משמעיות עם תשובות מה לקנות ולמכור). אם היה למקסים מודל כזה היה מגלה את הקוד לאינטרנט כך שכולנו נוכל לחזות ואחרי תקופה משנה את הקוד ואז יוכל לגבות תשלום עבור הקוד החדש - אם השיטה שלו כל כך מוצלחת הוא יצא גדול. לשאלה האם ניתן להשיג תשואה של 36% לשנה על תיק לאורך זמן בלי מינוף הראתי שבתאוריה זה אפשרי (במאמר הקודם הראתי מודל מאוד פשוט שהניב כ-22% בממוצע) אבחל בפועל - אין סיכוי. נניח שתיק ההשקעות של מקסים הוא רק 10 מליון ש"ח (שזה בכל קנה מידה תיק מאוד קטן) והוא מחלק אותו בין 20 מניות - 500 אלף לכל מניה - כמה מניות בבורסה הישראלית יש שעם 500 אלף תזוזה מפה לשם אתה לא משפיע מהותית על השער שלהם ??? לסיכום מקסים שקרן כי: 1.עם המינוף שלו סטטיסטית הוא לא יכול להצליח לאורך זמן היות ואינו יכול לחזות אירועים שלא ניתנים לחיזוי. 2.גם אם יש לו מודך מצליח רוב מוחלט של הסיכויים שהוא לא ניתן ליישום. 3.גם אם הוא ניתן ליישום והוא הצליח בעבר אין שום אינדיקציה שכך יהיה גם בעתיד. 4.הבן אדם הוכיח אמינות מפוקפקת בפורום הזה ואחרים. 5.אם היה רוצה להוכיח הצלחה יכל לעשות זאת בצורות פשוטות יותר - זה לא מה שהוא מנסה - הוא מנסה לתפוס פראיירים שיאמינו לו. 6.וגם אם הכל נכון - לא ניתן ליישם זאת על השוק הישראלי הקטן. לכן, וכאן אני פונה בעיקר לחסרי הניסיון - אל תתנו שיעבדו עליכם ואין מציאות חינם (ותאמינו לי, חיפשתי הרבה). אם הצלחתי להרחיק אדם אחד בלבד מהשרלטן הזה אני מניח שעשיתי מצווה גדולה. אגב למידה ויהיו תגובות לסדרות מאמרים אלה אני מוכן להתמודד עם טיעונים רציונליים אבל (כמובן) אתעלם מטיעונים אחרים. לילה טוב עפר
המדהימים במניות ובאופציות של היום

והנה חלק ג שהבטחתי

המדהימים במניות ובאופציות של היום
והנה חלק ג שהבטחתי
שימו לב אנחנו שקרנים רמאים שרלטניםו MAXIM11 ואין שני לו ו 14:34 | 11/06 עכשיו שלא יגידו שאני מפברק נעשה סיכום זה במקום אקסל קולים :- בבוקר מכרנו 30 קולים ברווח נכון או לא????? כתוב למטה ב0933 מכרנו 15 קולים ב 900 שח (410) ב 0948 מכרנו 15 קולים ב 930 שח (יום שני שהוא אומר עליות ומרויחים על הקולים ) ב0933 קנינו 15 פוטים 400 יוני ב 950 שח ב 948 קנינו 15 פוטים 400יוני ב 950 (יום שני שהוא אומר עליות ומרויחים על הפוטים הקולים זה הלילי הפוטים זה היומי ) ב 956 קנינו 10 בשער 900 פןט 400 ב1003 קנינו פוט 400 5 ב850 ב 1007 קנינו עוד חמש ב855 ב1015 קנינו 10 בשער 900 הגענו לשישים בשעה 1032 מכרנו את העשר משעה 1003 ב980 והרווחנו כמה גובות נשארנו עם 50 ב1059 קנינו אותם חזרה ב910 חזרנו לשישים ב1220 קנינו עוד עשר ב840 (עד 1222 גמרנו לקנות) ב1258 עוזי אומר לי קנינו עשר ב740 ,לא 750 טוב מוכרים אותם במקום ב870 אולי מכרנו תיכף עוזי יגיד עמדנו בתור לרופא שיניים ולהם זה כואב אז נביא מסודר הסבלנות משתלמת ITN עכשיו בתור אלו שקנינו ב840 , מוכרין אותם ב950 ,שימכר גם זה נמשיך ותזכרו שממתינים גם קולים לקניה בגרוש יותר לא תבדקו + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X • מזרימים קניה 940 עשר קול 410ו MAXIM11 ואין שני לו ו 14:40 | 11/06 זה רק להגנה למי שיש את היחס שלנו + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה

מצב
הנושא נעול.
למעלה