מקלות של ארטיקים רבותי... ולא סתם..

Matan G

New member
מקלות של ארטיקים רבותי... ולא סתם..

אלא של גרייט פליינס: http://www.gpmd.com/images/gpmr8055.JPG כל יום מגלים דברים חדשים...

Guy H

New member
במחירים של הציוד בתחביב הזה

יהיה יותר זול לקנות ארטיקים ולאכול אותם

TheCohen

New member
המקלות הללו שהצגת אינם מלבד

מקלות לערבוב אפוקסי... למה שתקח עיפרון? למה שתשבור קורת אורן? בוא נמכור לך את הלהיט הבא! מקלות לערבוב אפוקסי! ועכשיו, למה שתערבב על עיתון ? קרטונים מיוחדים לערבב עליהם את האפוקסי שלך!

TheCohen

New member
הלהיט הבא יהיה

חדש מGREATPLANES: עובדת פיליפינית שתנקה לך את הבלאגן שאחרי העבודה!

TheCohen

New member
הוסף עוד 500 ש"ח

ונארגן לך גם עובד פיליפיני שיבנה לך את הטיסן

hiyair

New member
זול וטוב

בחנות לכימקלים בחיפה של חן שמואל יש מקלות לערבוב אפוקסי 500 יחידות ב6 שקל ויש כעריות לערבוב אפןקסי גם במחיר נמוך מאד את הבעיה שזה בכמות של 500 יחידות לכן למטרה הזאת אפשר לקנות כמה חברה וזה גם בזול יאיר

HI GUY EREV TOV

New member
יאיר אתה רציני?

למה מקלות מיוחדים לעירבוב אפוקסי? בברכה גיא ידיד נ.ב המברג שלי עושה את העבודה 10

ci

New member
מה אתם מצפים

זאת חברה אמריקאית וחוץ מכל העסק של התעופה והטיסנאות הם חדורי מנטליות אמריקאית ותימכור אמריקאי אז למה שינהגו בשונה ממקדונלד´ס וACE וכל רשת אחרת שממציאה כל פעם גימיק שטותי אחר כדי לצבור כסף.

hiyair

New member
איזה מברג

זה לא מקל מיוד לאפוקסי אבל תמיד שאתה מערבב אפוקסי אתה מחפש שאריות של בלזה או מקל ולפעמים נשבר בתוך האפוקסי ועם אתה רוצה למרוח על משטחים גדולים אז המקלות שלי הם יותר רחבים ומתאימים

אסף ו

New member
פרופלורים משומשים

במקום לזרוק את הפרופלורים שנהרסים בנחיתות גרועות אפשר לערבב איתם את האפוקסי.

אסף ו

New member
אל תדאג

אני בטוח שגרייט פליינס יצאו מתישהו עם קו פרופלורים במחיר מוגזם ואז תוכל להנות משני העולמות

TheCohen

New member
המקלות האלה ...

עכשיו ישווקו איתם כוסות מקלקר. תשימו אותם בתוך כוס קלקר עם מיץ, דחפו למקפיא ותאכלו ארטיק להנאתכם. כשתסיימו תערבבו אפוקסי...

TheCohen

New member
אני הכי אוהב

לערבב אפוקסי על מוסף הספרות של עיתון הארץ. זה ממחיש בדיוק מה אני חושב עליו

ci

New member
מוזר

אני דווקא משתמש בפרופלורים כדי ליצור דחף לטיסנים שלי (בעזרת מנוע כמובן) איזה בזבוז אה???

למעלה