מקלדת לפאלם 515

eranglr

New member
מקלדת לפאלם 515../images/Emo35.gif

אני רוצה לקנות מכשיר פאלם בעלות של 800 ש"ח, דבר ראשון - אם יש לכם הערה על העניין תגידו לי, דבר שני. אני מחפש מקלדת בעברית נוחה (אפילו אם אפשר מוארת בלילה) שאפשר לעבור איתה בתנאים קשים (לאו דווקא תנאי משרד נוחים).

redbull2002

New member
STOWAY XT

תעבוד בשבילך,היא הכי יציבה מכולם, לא מוארת, את האור תצטרך לאלטר.

redbull2002

New member
EBAY הראל כלנית האנדי וחברים../images/Emo13.gif

יש טלפונים והוראות להכל בפורום.

Ariyeh1

New member
אז ככה

נראה לי שתןכל להשיג מקלדת בפחות מכך (באזור ה-690 ש"ח בהראל אם אני זוכר נכון) ניתן לברר מחירים ב: הנדי 03-6200001 דיזנגוף סנטר קומה 1- מול הסופרפארם כלנית 03-6253030 יגאל אלון 65 תל אביב הראל 03-7658814 הברזל 34 תל אביב נסה גם ב-BNC טל' 04-6551459 עידן 2000 (אני לא בטוח שיש אבל ניתן לנסות) 09-9510111 ואולי גם לנטרוניקס 03-6133344 אם העברית אינה חרוטה על המקשים (וגם אם כן) תוכל לרכוד ערכה של מדבקות (אופיס דיפו, סטימצקי וכו') וישנן גם זוהרות. מה פרוש תנאים קשים? בשדה לא הייתי ממליץ לעבוד איתה. בנסיעה ברכבת אין שום בעיה.

cinargy

New member
לא כל מקלדת תתאים

למשל המקלדת שלי (PALM PORTABLE KEYBOARD) דורשת שהיא תהיה מונחת על משטח ישר וקשה (שולחן/ספר גדול) בשביל שיהיה נוח להקליד בה, כך שהיא אולי לא תתאים לתנאי שדה.

redbull2002

New member
קובי יש את הדגם המתקדם של

המקלדת שלנו(STORWAY XT) שהיא יותר קטנה ועמידה משלנו אך אין בה שורת מספרים.ואפשר לעבוד איתה בכל מקום.

kזאבי

New member
נצל"ש. מזל טוב לירון. תתחדש.

ירון קיבל לפני שעה קלה את המקלדת.

cinargy

New member
וגם יש פיתרון לבעיית העברית בכלנית!

הבנתי שבעזרת תוכנת TEALSCRIPT. מעניין האם מישהו כאן בפורום יטרח להודיע לכלנית על הפיתרון הזה, לאחר "היחס החם" שחברי הפורום קיבלו מהם.

למעלה