מקיף מילאנו -פרק 10-זה לא יהיה כמו פעם

Roei152

Well-known member
מנהל
|X|👨‍👩‍👦‍👦
פרק מיוחד שכולו גיא!!!!! בשבילי ובשביל שיר !!!! ושאני אומר גיא , אאני מתכוון ליותר....
אז מה גיא מתכנן לחודשיים עם נורי?
איך ההודעה של הוריו , מסכנת את היחסיפם שלו עם נורי ?
למה מילאנו יצרה בלבול קטן בזוגות הטלוייזיונים? , ואיך אימא של נורי קשורה??

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
ובשבילי כי יש לי בדיחה על הקטע הזה!

אל תגנבו לי את הבדיחה!!!!!!!!! תנו לי את זה!!!!!!!!!!

YossihNew

Well-known member
יש עלילות שלא מופיעות בכל הפרקים. ידעתם שהיא בכלל חברה של רועי? הסתבר שנאיה ורן התאהבו להם על הסט… (עוד חדשה ישנה שהתבררה רק אז)

מי זה? סתם, אני יודע מי זה, כאילו, זה ההוא עם האבא המאמן והאימא שמוצאת קרובי משפחה אבודים. אבל מי זה?! סתם, אני יודע שקוראים לו כפיר גופר. אבל מי זה?! הוא המלחיץ. ההורים באים. או, הדס קלדרון. היא ממש חמודה. למרות שאפשר לקלף אותה כמו הצורה של הבננה. אוקיי, בסדר, גם האבא סבבה.

הם מתגרשים מתגרשים? או שרווית סתם בטראומה מהצבא מאז סיימון וגאליס. הוא אוכל עם נורי! עוד פעם חובות?! שקט כבר. כן, הם מתגרשים. הם ניסו, ניסו. אוקיי, מוזר לי שכל הגברים במשפחה הזאת קשורים לשם גיא (עוד בדיחה שגנבתם לי). בסדר, שיתגרשו.

אז היום זה פרק של גיא (בדיחה נוספת שגנבתם לי). הוא גרם לזה? זה שלהם. היי, להיות תקוע על נורי זה בסדר. נורי סבבה. מטורפת אבל סבבה.

תרומת זרע משובחת ביותר. גור עוזר לה עם לק? (כאן התחילה בדיחה מצוינת שנגנבה) רגע אחד. אני אגיד משהו, ואתם תזרמו איתי. גיא זה אבא של גיא (נשמע מטומטם, אני יודע). לירון אימא של נורי. האם יש כאן רמז? האם רועי צריך לתמוך בהם כזוג כי הם המשך של הזוג האהוב עליו? האם יש כאן רמז שהמטען של ההורים שלהם עבר לילדים והילדים מנסים לעשות משהו שההורים לא הצליחו? כולנו יודעים שהמשחק הזה קשה ופרוע… לא? עד כאן יוסי והחפירות שלו על סדרות אחרות שבתכל'ס הוא גם לא ראה ממש. (ועד כאן עוד בדיחה שגנבתם לי. בושו לכם!)

אני מנחש למי זה.

הוא לא דואג לגבי למי זה. מה אתה מסתכל על התמונות? טוב, יש צדק בדבריו…

למה גיא אבא של גיא? בתכל'ס היה צריך שאסי ומיכל יהיו יחד. היה יכול להיות קריצה מעניינת. בעצם אולי שהם בכל זאת יהיו ביחד ואז רועי יקבל את חלומו של זוג שגם ההורים שלהם זוג. לא סלחתי לו מאז שהוא דרש שג'ודי וגורי יהיו ביחד. או נעמי ונפתלי. זה קצת סוטה. (עוד בדיחה שנגנבה לי) יופי, הכול נשרף.

נאיה יפה.

חשבתי שאימא שלכם דוגלת בגישה שכל אחד פה מיוחד. אני עדיין חושב שמנסים להביא לי פה מסר. כמו עם האילומינטי של שירן, רמז שפיצחתי בהצלחה כשהבנתי שהיא חברה באחווה. בסדר, לך יש הורים יותר מוצלחים. כשאימא שלך לא שותה פיפי היא ממש סבבה.

אני לא מתגבר על זה שכותבים גאיוש ולא גיאוש. כאילו, משהו בשם פה השתבש. יופי, עכשיו תרעיב אותה. את לא מאמינה, נורי. את לא מאמינה. אימא שלך ואבא שלו… בעצם עזבו (כי גנבתם לי בדיחה). לנאיה יש הבעות פנים ממש יפות. היא באמת מוכשרת. גם צבר ומעפילה לא תמיד עובד ביחד. וגם מעפיל ובריטית! איזה ברקס הוא דפק לה.

טוב, ספרי לה על אבא שלו… תרומת זרע עלק. זה גם מסתדר מבחינת שנים. (די, עכשיו הבדיחה כבר נשחקה) רגע, אבל את הבן השני במשפחה את לא כל כך אוהבת. הוא היה רקדן שהסתנן ללהקה.

מה באמת עם הקסם? עבר איזה חצי פרק עד שהגענו אליהם. היי, מה אתה מייבש את קסם? מבורך הגאון. טוב, ברור שהם צריכים להכניס גם את גיא לפה. עומר יוצא ממש מניאק.

סופסוף מבורך! הגיע הזמן שגיא יקלוט משהו. הם לא חברים מהתיכון, לאבא היה משהו באמצע. (די עם זה, יוסי, הבנו) מבורך תמיד הייתה חכמה. עם נקודת חן קטנה וחמודה. זה… וואנזי של… יש לה טראומה מוואנזי. פעם אחרונה שהיא לבשה וואנזי היא ננעלה בחדר בריחה. נאחסואידים. יפה. שרוף עליה, אז מה, לא כמו נורי…

מסנן אותה.

מבורך גאון כרגיל.

מה זה איפה הוא, הוא פה! נאיה טובה כהרגלה. הפסקה זה עוד יותר גרוע. מצד שני מבורך גאון. מצד שלישי נורי לא מבינה הרבה היום. היי! משי ברקע! משתלם שהיא חלק מהתאגיד.

(בדיחה שעלתה ליוסי עכשיו ולא גנבתם אותה: בסוף הסדרה נורי וגיא יגלו שהם אחים בגלל הרומן של ההורים שלהם והם יתאבדו. או מה שירון וליה לא עשו שם. אני גם ככה הייתי בצד של בתיה/תמר/קשקש/סנפיר/אימא של עלמה/אימא של פיקה)

YossihNew

Well-known member
אני לא סולח לכם על גניבת הבדיחה!

היא הייתה אצלי מוקלדת מרביעי!

שיר m

Well-known member
אתה צריך לסגור לנו את כל האינטרנטים עד שתסיים לכתוב |טמבל|

YossihNew

Well-known member
שיר, אני צפיתי בזה ביום רביעי וכתבתי בדיחה שתהיה מוכנה לפרסום היום.

אבל את היית חייבת לכתוב "אבא של גיא וגיא זה גיא", ורועי היה חייב לגנוב לי את הבדיחה!

שיתאבדו נורי וגיא שניהם לאחר שיגלו שהם אחים!!!!!!!!!!!!!!! טוב, אולי רק גיא. ורק אם מבורך מסכימה.

שיר m

Well-known member
יוסי, תקשיב למבורך, "אנחנו לא יכולים לשלוט בהכל"...

YossihNew

Well-known member
היית חייבת לספר את הבדיחה על גיא, נכון?! היית חייבת!

Roei152

Well-known member
מנהל
הלו!!!! במשחק החיים ההתאבדות היא רנפרס ישיר לרומיאו ויוליוה , כמו שהאופניים של סקיי הוא רנפרס לאיטי...
כבד את זה!!! מוות על אהבה עוצמתית .....

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב , נאמר כבר הכל על הפרק....
משום מה , מעצבן אותי פרקי גירושין שמדובר בנוער , אבל באמת מדובר במשהו טבעי , ש, מהחיים שלך שמתפרק .
פרקי גירושין אני חושב שיותר מתאים לגילאים של שקשוקה , לא של מילאנו.
שלירון דיברה על בחורים בחולמנות , אז , יש גבר אחד , (טוב אני לא אחזור על עצמי- סליחה יוסי שאני כותב לעצמי בשיטה שלך , )
והנה השיר המתבקש...

Roei152

Well-known member
מנהל
זה בעצם אשמתך.. אתה רואה את הפרקים באפליקציה לפני כולם ..
ומפר הסכם של הפורום לראות בשידור ביוטיוב ....

YossihNew

Well-known member
כרגיל האשמת הקורבן. אני צופה באפליקציה כי זה מה שהטבלה אמרה!

שנורי וגיא יתאבדו! טוב, רק גיא!

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה אמרת בבאר שאתה מעדיף שנצפה בשידור שרואים .. העליתי סקר!!! , וגם אתה וגם שיר אמתם שאתם מעדיפים לצפות ביום של השידור , ולא בטרום בכוורה!!!!

YossihNew

Well-known member
רועי, זה שאני מעלה פה דעות ביום של השידור לא אומר שכתבתי אותן ביום של השידור, אתה יודע.

אמרתי שאני מעדיף שיהיו שרשורים ביום של השידור.

גנבי בדיחות.

Roei152

Well-known member
מנהל
אז זה פוסל גניבה, כי לא ידעו , או שניחשנו ..
אנני לפחות ניחשתי שתדבר על משחק החיים , אבל לא הזכרתי את זה , עד ששיר כתבה שגיא יהיה בפרק...

שיר m

Well-known member
פרק ממש עצוב.

מסכן גיא. גם מסכן וגם אדיוט. אבל יותר מסכן. זה באמת קשה ככה כשנראה שהכל בסדר.

ומסכנה נורי. באמת לא מגיע לה.

גיא אידיוט שאין דברים כאלה. מבורך מלכה.
מה עם שירן, היא לא מכורה לכדורים או משהו? מעצבן אותי שלא היה עליה כבר כמה פרקים

למעלה