מקומות רכיבה..

מקומות רכיבה..

חשבתי אולי נעשה שרשור של כל (כמה גם טוב) מקומות הרכיבה שיש בארצנו אז למי שבא לשרשר: שם המקום, איזור בארץ, דירוג המסלול במילים\מספר, פרטים.. נשים את זה במאמרים אולי ויהיה נוח :)

AnarchyMan

New member
הרעיון באמת טוב אבל מה עם מקומות רכ

יבה? אני לא רכבתי עד היום בשום מקום מיוחד כדוגמת מיר"ב,שוקף וכו' אז אני לא יכול לרשום משהו כי אין לי על מה.

leo07

New member
נו? מה השאלה?

אם אין לך על מה לרשום אז אל תרשום... דיי פשוט לא?

shl17

New member
יש הרבה!!!!!

השאלה הגדולה האם אתם מוכנים לטפס????? וכך להגיע למקומות מדהימים לירידות

leo07

New member
תראה...תשמע...

תלוי כמה... אם אתה מדבר על רמה של כרמי יוסף לטפס אז זה סביל...

DHDror

New member
טוב, אני מציע כך ;

שכל אחד יפרסם את המסלול/סינגל שהוא מכיר ויתן ציון של 1 עד 5 ע"פ הפירוט הבא; תלול (שביל הקיסר יהיה בעל ציון נמוך -1 , מנרה או מעלה יאיר יהיו בעלי ציון גבוה - 5 !) קלות הקפצה (שביל הקיסר 5 , מעלה יאיר יהיה ציון נמוך - 1) טיפוס (שביל ללא טיפוס - ציון גבוה , 'צטערת , לובה לא מכירה שבילים עם טיפוס לצורך דוגמא) אם אתם חושבים על פרמטרים נוספים לציון מסלולים אני אשמח לשמוע... כשיהיה משהו מוכן ורציני נכניס אותו 'למאמרים' כאן למעלה.

erezamsalm

New member
אז ככה

אם יש הרבה דרופים אז זה 5 אם יש רבל מעט זה 1 וכמובן האמצע אם יש הרבה גשרים אזזה 5 אבל אם יש אחד שניים לא אכותיים אז 1 בקיצור תרשמו מסלולים כפיש???

b u z a

New member
חניתה!!!!

אין על היער הזה, יש שם בערך 20 סינגלים שהייתי נותן להם 5, ועד איה 10 קצת פחות טובים אבל נחמדים. אם מישהו מכיר סינגל "באר עתיקה" נמצא מול חומה ומגדל, עם גשרים משולבים בתוכו ציון 5! טכני בטירוף

b u z a

New member
ועוד מסלול

אם פונים מערבה בחומה ומגדל יש ירידה נחמדה, בסופה פונים שמאלה ממשיכים כ200 מטר לצומת בעלת 5 דרכים לוקחים את השניה משמאל (זו שעולה למעלה) מטפסים כ300 מטר עד שמגיעים לפניה חדה שבצד שלה, בין העצים מתחיל סינגל. הסינגל: תלילות- 4 רובו תלול מאוד אבל בערך 10% ממנו זה ירידה מתונה (עם המו סלעים) קפיצות: הדרופ הכי גבוה שם הוא בערך 1.20 מטר אבל הוא לסלופ עצבני טיפוס: על מנת להגיע אליו צריך קצת להתאמץ אבל שווה כל שניה ממנו אורך: כקילומטר וחצי רמה טכנית: קשה לי קצת להגדיר אבל הוא מלא ירידות פיתאומיות וקירות אדמה וסלע

למעלה