מקומות עם אוכל סביר בדרך לכנרת

איריטה

New member
מקומות עם אוכל סביר בדרך לכנרת

אהלן,
ביום ראשון אנחנו נוסעים מהערבה לכנרת - כנראה דרך ים המלח והבקעה.
ידוע לי שאלה אזורים שחונים למדי מבחינת אוכל, אבל האם בכל זאת מוכרת לכם איזושהי נקודת אור בדרך? אפילו קטנה? אפילו ממש פצפונת? אני ומשפחתי נודה לכם מאוד!

Maldini Girl

New member
רוטנברג בגשר הישנה

חוץ מזה בצומת צמח יש מתחם חדש עם כמה רשתות- קפהקפה, ארומה, גרג bbb, וערמונים (שאמורה להיות טובה אבל לא הייתי מאז הפתיחה אז לא יודעת...)

noahanoon

New member
בבית שאן

בעיר יש שיפודיה טובה שנקראת שיפודי הכיכר - הרבה סלטים לשולחן, מנות טעימות. לא מאוד זול אבל בהחלט טעים. מעבר לכביש יש שווארמה של אותם בעלים שהיה לנו מאוד טעימה.
בנוסף יש בצפון העיר מתחם מסחרי חדש (מתחם צים) שיש בו נציגות לכמה מהרשתות הארציות הסטנדרטיות.

איריטה

New member
תודה! אבל האמת היא שאני מחפשת יותר בדרך ופחות

באזור הכנרת עצמה. כאמור - ים המלח והבקעה. (כשנגיע לאזור הכנרת כבר פשוט נלך לצימר ולא נזדקק לעצירה.)
אגב - אנחנו עם בת שנה וחצי.
תודה!

Maldini Girl

New member
אין ממש משהו על הדרך

מהשלטים בדרך אני יודעת שבקיבוץ תומר יש חומוסיה (או כמו שכתוב בשלט "חומוס בתומר") אבל לא יודעת אפילו להגיד לך על טיבה.

chomama

New member
כבר שנים לא הייתי שם... אבל זוכרת לטובה

את צל התמר באחד הקיבוצים שבדרך לכנרת.
גם נעים לשבת שם.

אין שום דבר בים המלח וכביש הבקעה

עושה את הדרך הזו כמעט כל שנה. שממה מוחלטת.
אם זה משמעותי, ממליץ לעבור לכביש 6. אפשר לעבור בעפולה במקלות וניל ולהנות מאוד.

בבקעה יש בצומת אלמוג,מפגש הבקעה,ולפני בית שאן סניפים של

קפה קפה.
בכביש הבקעה עצמו באחד הכניסות לישובים מימין יש בית קפה נחמד.שכחתי את שמו..סליחה
בבית שאן-שיפודי הכיכר ,מסעדה איטלקית נחמדה ליד קנין בנימין-פרפדלה,וגם בית קפה חלבי רוזליה
במרכז צים ביציאה מבית שאן-קפה קפה,סניף של אצה,סניף של פיצה האט
הקיבוץ מסדה פיצה פרנצסקה

איריטה

New member
חוזרת באיחור להודות ולדווח

(הייתי שבוע בלי מחשב)
תודה על הניסיונות לעזור אבל מעתה ואילך - רק סנדוויצ'ים!
בהלוך אכן הכנו סנדוויצ'ים, ועצרנו פעמיים רק להתאורר בדרך הארוכה. במרכז המבקרים בים המלח קניתי אייס קפה בארומה - הוא תמיד כל כך מגעיל או שרק בסניף הזה?
ובצומת אחרת קנינו מים וזהו.
בדרך חזרה כבר היינו פחות מאורגנים, וגם קצת נאיביים, וחשבנו שאולי לא יהיה כזה נורא לעצור בקפה קפה. טעינו בגדול.
עצרנו בסניף של ים המלח. הזמנו פיצה - איומה אבל היא הייתה הדבר הפחות גרוע בארוחה המגעילה הזאת, ורביולי עם פטריות ושמן זית. אני יודעת שזה יומרני אבל חשבתי שהבת שלי תשמח לנשנש רביולי קנויים פשוטים שלא שפכו עליהם שמנת. - בפועל אכן לא שפכו שמנת אבל כן שפכו תערובת סמיכה וטובענית של מה שהיה נראה כמו ערבוב של קטשופ וצ'ילי מתוק. זה היה פשוט מזוויע.
לסיום - כמו מפגרת אמיתית - קניתי קפה לדרך כדי להעביר את הטעם - והוא היה ירוד ודוחה לא פחות משאר הארוחה.

בקיצור - בנסיעה הבאה נכין סנדוויצ'ים וגם תרמוס של קפה.

למעלה