מקום

dobim

New member
מקום

בוקר טוב לכולכם טוב, אז מילים נאמרו, טבעת ניתנה והגיע הזמן לגשת למלאכה- לחפש מקום היעד קיץ-סוף מאי, יוני, ספטמבר ותחילת אוקטובר מוזמנים 300-350 אז ככה, מחפשים גן באיזור תל אביב צפונה עם איזשהו טוויסט שמעבר (לדוגמה ג'ילת מקום יפה אבל בגדול זאת חצר גדולה עם קווים נקיים ומסודרים מדי לטעמנו) בדקנו אתמול באתר מתחתנים לפי האיזור הרלוונטי וקיבלנו המון מקומות שכמו שמחפשים צימר באינטרנט נראים מדהים אבל לך תדע מה קורה בפועל. בכל מקרה אשמח להמלצות. דבר נוסף, רוב גני הקיץ סייימו את עונת החתונות ומציעים רק אירועי חורף, סרטים, תמונות וכו' האם ניתן להתרשם מכך בתודה מראש לכולכם עוד תשמעו מאיתנו הרבה

Reginka24

New member
בוקר טוב!

היתי ממליצה לך לראות קודם כל בעיניים שלך ולא להסתמך על תמונות סרטונים וכד'. לאסוף המלצות ולצאת לדרך. אני ממליצה לראות קידמת עדן בקדימה מקום חדש ומהמם. הפרדס, בצומת כפר ויתקין מקום מאוד יפה (בו אנחנו סגרנו). השאלה מה התקציב?,

dobim

New member
מקפיץ ו...

התקציב רגיל, חתונה ברמה גבוהה ללא השתוללויות מיותרות איך בוחרים מקום שאין ממש אפשרות לראות איך הוא נראה בקיץ??

dasiku

New member
צריך לדמיין...

אין ברירה, בגלל שהגנים מוכנים עכשיו לחורף צריך להגיע, להתרשם, לשמוע מה הם עושים אחרת בקיץ ואם בגדול המקום מצא חן בעינכם - לברר (כאן בפורום או עם חברים\משפחה) אם מישהו היה שם בקיץ ואיך זה נראה. המלצה - יש אין סוף מקומות במיקום הגיאוגרפי שציינת. תחשבו קודם מה אתם אוהבים (קבלת פנים בחוץ והיתר במקורה, הכל בגן וכו') ותסננו מראש מקומות שלא מתאימים לתיאור. אחרת, אי אפשר לצאת מזה והחיפוש לא נגמר...

pelos

New member
גני שרונית...

אנחנו התחתנו שם לפני פחות מחודש (גם אוקטובר) המקום מקסים, האוכל מעולה והיחס אין מה לדבר! ממליצה בחום!

../images/Emo141.gifחוות רונית

התחתנו שם לפני שבועיים וחצי (יש תמונות כמה עמודים לפני). מקום יפהפה, יש בו אגם עם ברבורים, אי, ואיזור מקורה מקסים. (קרוב לג'ילת, באיזור געש/שפיים). הצוות מאוד מקצועי, ובקיצור- מקום מאוד מומלץ. אמנם לא בין הזולים, אך יש ימים מסויימים שבהם המחיר יותר נמוך. צריך לברר. מזל-טוב!

גם לי היו את הדרישות שלך

ולאחר שראינו 15 גנים ששום דבר לא באמת מצא חן בעינינו הגענו לשם-מים בת"א בדולפינריום והתלהבנו וסגרנו !

dobim

New member
עלות??

מה העלות בשם-מים (מקום מהמם ללא ספק) מבחינת המקום, מנה קייטרינג שלהם או חיצוני ע"פ בחירה אין בעיה עם הלחות ליד הים אשמח לתשובה גם במסר

תשובה

המקום יקר ללא ספק אבל לא יותר מג'ילת בערך אותו קני מידה -אני מתחתנת ביוני כך שאני מקוה שלא תהיה לחות נוראית .

pits

New member
אני התחתנתי שם ביולי - ולא היה לח..

היה מ-ד-ה-י-ם

liatka

New member
אני ממליצה על ארץ כנען

זה בצומת בני דרור צפונית לרעננה. גם אנחנו רצינו גן אבל עם טוויסט שמעבר. גם אנחנו ראינו את ג'ילת וזה פשוט לא היה זה. ממליצה לך ללכת לראות את המקום, למרות שזה נכון, גם הם לא מפעילים את הגן בחורף עד מאי. אנחנו מתחתנים שם ביוני, חברים שלנו התחתנו שם ביוני האחרון והיה להם רק מילים טובות להגיד על המקום. עוד דבר לזכותם, בהשוואה לג'ילת וגנים אחרים, ה"דיל" איתם כולל את קייטרינג הבית שלהם "מיקל" אחד מהטובים בארץ+בר תוצרת חוץ (בכל שאר המקומות צריך לשדרג לתוצרת חוץ)+מעצבת הבית.... אני יודעת שהם הוציאו עכשיו קלטת פרזנטציה על המקום. אנחנו אומנם ראינו את המקום בפעולה אבל ההורים לא (ובכל זאת הם התלהבו מהמקום), ולכן אנחנו שוקלים לקחת אותם לראות את הקלטת. אני כאן לשאלות נוספות. בהצלחה!!!

dobim

New member
ארץ כנען

גם אני שמעתי דברים טובים על המקום האמת שההצעה התקיימה רק בסוף השבוע האחרון כך שלא ראינו עוד אף מקום. אח של חברתי התחתן בג'ילת במאי שנה שעברה כך שדיברנו על מקומות הייתה לנו איזושהי תמונה בראש של מקום שאנחנו לא מעוניינים להתחתן בו. אנחנו מקווים להתחיל ולראות מקומות בשבוע הבא ואין לנו ממש מושג מהיכן להתחיל, כמה מקומות אפשר לראות בערב, כמה עולה מנה וכו' כך שכל עזרה תתקבל בשמחה.

מאיפה מתחילים

תכנס לקישור הבא. יש כאן כל מיני מסמכים עם שאלות שאנשים ערכו, כדי לדעת מאיפה להתחיל. בגדול, אפשר לראות כ-3 מקומות בערב. אח"כ זה כבר מתחיל להיות מתיש, ולא זוכרים כלום. תבררו אם יש הגבלה על מספר אורחים. תבררו אם יש מינימום למספר אורחים (הרבה מקומות דורשים מינימום של אורחים בימי חמישי). תבררו אם לוקחים אקסטרות עבור עריכת החתונה אחרי שע מסויימת. תבררו אם יש רשימת מועדפים, או קייטרינג של המקום. תברוו מה כולל הדיל עם הגן. תבררו אם יש עיצוב כחלק מהחבילה. תבררו האם הבר הוא תוצרת הארץ או תוצרת חוץ. אבל העיקר - תתעמקו בשאלות שבשרשור הבא.

liatka

New member
המקומות שאנחנו בדקנו.

אנחנו בדקנו את הטראסק בנמל ת"א - מקום מספר אחת לטעמי אבל ממש ממש ממש יקר וזו הסיבה שירדנו מזה. ראינו את ארקה בנמל ת"א לא היה לטעמנו למרות שאני יודעת שכמה מהפורום כאן סגרו שם. ראינו את סטואה קיי - לא ניראה לי כ"כ מתאים לחתונה כי יש עליה של במדרגות לא מתאים למבוגרים אבל אחלה מקום למסיבה של אחריי. ראינו את ג'ילת ואת האגם - אותם הבעלים בערך אותו המחיר אבל האגם יותר יפה לטעמי. ראינו את שם מים (אותם הבעלים של הטראסק וגם המחיר שם היה יקר לטעמינו) - מקום יפה. ראינו את גן הפקאן - גם מקום יפה. ראינו את ה-Q גן האומנים - מקום נחמד ויש להם דיל טוב אם לוקחים את קייטרינג וונדרפוד. אפשר לראות מס' מקומות באותו עבר, היו ערבים שראינו 5 מקומות, כי יש את המקומות שאתה מגיע וזה פשוט לא זה חבל על הזמן אפילו לשבת על מחרירים. תרכזו לכם רשימה של מקומות באותו אזור ותתקתקו אותם בערב אחד. אבל כאמור אף אחד מהמקומות לא עשה לנו את הוואהו פרט לארץ כנען (והטראסק שלא היה לנו תקציב, לצערינו). בארץ כנען יש חלוקה לקבלת פנים, אח"כ חופה ורק אח"כ את מקומות הישיבה בהשוואה לכל השאר שאתה ניכנס יש דשא (בארץ כנען אין במקום שישובים לאכול ורוקדים) והאזור מרובע ומחולק לסקשנים. אהבתי בארץ כנען את החלוקה הזו כשכל פעם יש עוד ואהו ועוד הפתעה. אבל כאמור הכל עניין של טעם. פרט לארץ כנען כל המקומות דרשו מאתנו עלות מקום, קייטרינג בניפרד, מעצב ניפרד...וכל הבלאגן הזה שנחסך מאתנו כשסגרנו בארץ כנען.

הדאבלים

New member
זה לא מדוייק:

"פרט לארץ כנען כל המקומות דרשו מאתנו עלות מקום, קייטרינג בניפרד, מעצב ניפרד...וכל הבלאגן הזה" גם בגן הפקאן לא דורשים רק על המקום- יש דברים סטנדרטיים שמקבלים יחד עם המקום-
קייטרינג וכל המשתמע מכך
עיצוב סטנדרטי (שהוא ממש יפה בלי כל מיני תוספות)
תאורה בסיסית
במה ללהקה צריך לבדוק טוב טוב את הדברים הללו

הדאבלים

New member
יש המון המון ../images/Emo20.gif

אני גם ראיתי ב"מתחתנים", בררנו משם את מה שמוצא חן בעיניינו והתחלנו להסתובב. בשלישי נדלקנו, אבל ראינו עוד איזה 3-4 כדי להיות בטוחים בהחלטה. אני אהבתי את:
עדן על המים
הבאר של סבא וכמובן ה-
שלנו- גן הפקאן.

dasiku

New member
עדן על המים זה בניר אליהו

וגן הפקאן זה ברמת הכובש. שניהם - 5 דקות צפונית לכפ"ס.

למעלה