מקווה שעכשיו זה לא ימחק... (קצת
)

מקווה שעכשיו זה לא ימחק... (קצת ../images/Emo32.gif)

כבר כתבתי קודם הודעה וממש בטעות מחקתי אותה.... אז אני אנסה לחדש אותה... רציתי בעצם לשתף אתכן במשהו מדהים שקרה לי היום.. באמצע העבודה לקחתי לי הפסקה והלכתי לסופר פארם (זה הוא הסימן הראשון לכך שנכנסה לי המשכורת ;) באמצע הסופר פארם קיבלתי טלפון מאחי. הסיפור בנינו הוא ארוך ומסובך, אך השורה התחתונה היא שיש לא מעט משקעים בנינו.. ולפני מספר שבועות הוא התחיל טיפול שעד היום הוא לא היה מאוד מרוצה ממנו.. אז.. בעודי עורכת קניות להנאתי בסופר פארם (אני מתה על זה... :) קיבלתי את השיחה המדוברת. אחי סיפר לי שהוא היה היום בטיפול ויצא בהרגשה שהוא רוצה לחבק ולנשק אותי... ולומר לי שהוא מצטער ושהוא אוהב אותי... באותו הרגע העיניים שלי החלו להתמלא בדמעות.. הרגשתי כל כך גאה בו וכל כך התרגשתי... ויחד עם זאת לא היה פשוט כלל... הוא אמר שהוא רצה לחכות שניפגש בשבוע הבא ולומר לי את זה פנים מול פנים אבל הוא לא רצה שההרגשה תיעלם.. ופתאום מפחיד אותי לפגוש אותו בשבוע הבא.. לא בטוחה שאני מוכנה לחיבוק הזה... ועם כל הקושי אני יודעת שהכל לטובה ושאנחנו הולכים וצומחים.. כל אחד בדרכו... וזהו.... זה בהחלט הדבר הכי מדהים שקרה לי השבוע.... תודה על ההקשבה
שבת שלום

zzebra

New member
וואו איזה מרגש!

בלי לדעת מה קורה בינכם זה נשמע כמו צעד מאוד גדול קדימה! שמחה בשבילך! דבר נוסף לגמרי
- מנסיון מר עם המון הודעות שנמחקו, מה שאני עושה תמיד זה שכשסיימתי לכתוב את ההודעה, לפני שאני לוחצת על שלח, אני מסמנת את כל ההודעה בשחור ולוחצת על ctrl + c (העתק) ורק אז שלח וככה אם ההודעה לא נשלחה ונעלמה, את יכולה לפתוח חלון הודעה חדש ופשוט להעתיק לשם את מה שכתבת... אם ההודעה ארוכה אפשר גם להעתיק באמצע ולא רק בסוף... טיפ קטן, מקווה שיעזור. סופ"ש מצויין, קרן.

אשבל1

New member
כנפיים, מאוד מרגש

אחיך בהחלט ראוי להערכה על יכולתו להתקשר ולספר לך ולהביע כך את רגשותיו... מקווה שבפגישתכם, לאחר המבוכה הראשונית, תהנו ביחד,,,

פרח75

New member
וואו וואו וואו

עברה בי צמרמורת. זה מה שמראה שהאהבה תמיד מנצחת!

azehu

New member
פנטסטי!

איזה סיפור, אני כבר מחכה לשמוע איך תהיה הפגישה ביניכם. אני ממש מתרגשת בשבילך, כזאת שמחה באמצע החיים, הלוואי וירבו! איריס

כנפיים

בהחלט רגע מדהים בחיים, מצא חן בעיני שהוא לא רצה לחכות לשבוע הבא ועשה זאת מיידית, זה מראה לי כמה את חשובה לו ומראה לי כמה קשר בין אחים זה משהו מיוחד במינו.
שהקשר הזה יראה רק טוב, תיתפתחו ביחד למקומות טובים בלבד.. ותתכונני לחיבוק!!

לכנפיים../images/Emo204.gif

איזה יופי ..דם סמיך ממים אומרים...מדהים, שיהיה לכם פיוס נפלא ולהמון ימים ושנים טובות ביחד.

איזה כייף לי ../images/Emo6.gif

מחר בחמש בבוקר אני ממריאה לאחי בנורווגיה
(בלילה שבין רביעי לחמישי) כל כך הרבה זמן לא היינו כולנו ביחד ככה... כל האחים שלי מגיעים ואפילו אחותי הקטנה שחגגה השבוע בת מצווה!! וכל האחיינים המדהימים....
בקיצור אתן יכולות לתאר לעצמכן איך אני מחכה לזה כבר... אז בסופש הקרוב אני אכתוב לכן משם
וכמובן, רציתי לומר לכן תודה גדולה על התגובות... אתן מקסימות

אשבל1

New member
../images/Emo160.gifטיסה נעימה...

שתהיה לך חופשה כייפית וביקור מהנה מכל הבחינות

כנפיים מקסימה...

אכן כייף לך... עשי חיים, תהני, תבלי ,שמרי על עצמך וחזרי אלינו בשמחה. נסיעה טובה ומהנה

efratushb

New member
מתוקה...

מאחלת לך טיול מהנה איזה כיף להפגש עם כולם ובמיוחד עם האחיינים. תעשי חיים ותשמרי על עצמך. כשאת חוזרת תספרי איך היה...

למעלה