מקווה שזה הפורום המתאים

מקווה שזה הפורום המתאים

נילי יקרה שלום, אני בחורה צעירה בסביבות גיל ה - 30. אני עובדת מספר שנים במקום קבוע ויציב עם תנאים טובים. אינני נשואה. מתחילת עבודתי, יצרתי קשר חם עם אחת מהנשים שעובדות איתי, ומבוגרת ממני. הקשר ידע עליות ומורדות אך תמיד הרגשתי שיש ביננו חיבור מיוחד, נושאי עניין משותפים, כימיה, הבנה. יש לציין שאותה אישה היא בתפקיד מעלי, כלומר יש לה סמכות עלי. אני מרגישה לאחרונה שאני רוצה הרבה יותר מהקשר. כלומר, אני רוצה אותו גם מחוץ לעבודה, כמו חברה. בשל יחסי הסמכות, זה קצת בעייתי. בהרבה פעמים אני מרגישה שהיא מצד אחד רוצה ומצד שני חוששת בשל אותם יחסי סמכות. למשל פעם אחת ספרתי לה שאני הולכת עם עוד מישהי לארוע והיא אמרה שרוצה להצטרף וברגע האחרון נסוגה. מאד קשה לי עם המצב וזה יכול להעכיר את מצב רוחי לימים שלמים. כשיש מתח ביננו, היא זו שלרוב מנסה לשבור אותו ואז המצב חוזר לקדמותו: אני רוצה יותר והיא עוצרת. הרגשות שלי מאד חזקים ולפעמים משתלטים עלי וגורמים לי להגיב בצורה שלא מתאימה לסיטואציה כלל (אחר כך אני מתחרטת אבל באותו רגע זה בלתי נשלט). ניסיתי כמה פעמים לעצור את היחסים ביננו וליצור יחסים קורקטיים בלבד אבל אז היא יוזמת דברים (כמו ללכת לארוע מטעם העבודה יחד) ואני שוב חוזרת לאותו מעגל קסמים. האם ניתן לעשות משהו עם המצב הזה? להשאיר אותו כמות שהוא זה ייסורים עבורי, אבל גם לא יכול להיות מצב של חברות, כל עוד אנחנו ביחסי עבודה. יש עצה טובה? הרבה תודה וערב טוב.

ירח לא נופל סתם

שבת שלום הירח הוא סמל של תת המודע הוא מבטא תגובות אוטמטיות שלנו שקשורות לאירועים מגלגולים קודמים ומדבר על גלגולים קודמים אני מאמינה שאתן קשורות ריגשית אבל הראש המעמד והסיטואציות לא מאפשרים הם עושיפ ברקסים לא יכולה לומר לך מה לעשות כי כל עולם הרגש שלנו משול למים ועם מים סוערים ורבים קשה להתמודד השכל קצת עוזר תחכי ותראי לאן זה יוביל מה שנקרא ימים יגידו מאחלת לך שנה אזרחית נפלאה וקסומה נילי רווה

נילי יקרה תודה

אכן גם אני חשה קשר רגשי עימה, עטוף בהרבה דברים חיצוניים. מחוץ לעבודה יותר קל לנו להיפתח והיא וגם אני יותר משוחררות. יש סיטואציות כאלו אבל לרוב אנו במסגרת העבודה ושם מאד קשה להגיע לשיחות עומק... תודה על ההתייחסות ושנה מבורכת גם לך.

המשך

בוקר טוב התחושה שלי אומרת שאם זה אמור לקרות זה יגיע באופן פתאומי בכל מקרה זה לא סיבה לעזוב מקום עבודה תמשיכי לעשות את עבודתך נאמנה מאחלת לך רק טוב נילי רווה

המשך

בוקר טוב לא ממליצה לך לדבר איתה על הנושא תני לדברים להגיע באופן טיבעי תמיד יש בזה סיכון כי קשה להכנס לרדיוס של האחר ולדעת איך הוא יגיב מאחלת לך רק טוב מכל הלב נילי רווה

המשך

בוקר טוב את בשיחה איתה אמורה להכנס לקודש הקודשים שלה למעשה את פורצת לדלת בלי לדפוק בדלת ולדעת מה האוירה שם בתוך הבית הפנימי שלה את נכנסת עם הצרכים שלך בלבד לטעמי עליך להיות זהירה כי זה כבר קשור גם להישרדות שלך ואת יכולה להיפגע מאחלת לך רק טוב נילי רווה

לא הבנתי...

למה אם אני מדברת על רגשותיי זו פריצה לקודש הקודשים שלה? הרי היא תבחר איך להגיב. גם היא לא יודעת מה האוירה בבית הפנימי שלי ולא יודעת מה הצרכים שלי. להיפגע כבר נפגעתי.. ולמה זה קשור להישרדות? היא תפטר אותי כי אני אוהבת אותה?

למעלה