מקווה שבתור רופאים תהיו פחות אנוכיים

הרגעלה

New member
מקווה שבתור רופאים תהיו פחות אנוכיים

מה כבר ביקשו מכם ? שהורים ישתתפו בהגרלה כמו כולם, אך בתוספת רשת בטחון קלה ביותר של איזור מגורים (שגם כך רחב מידי) ? כעת, מה עדיף ? לבחור בית חולים גרוע, בהגדרה, או להסתכן בקבלת בית חולים במרחק 4 שעות נסיעה ? מה אמורים לבחור זוג הורים ? לקחת את הסיכון שבת/בת הזוג יאלצו להתפטר מהעבודה, או לחילופין להשאיר את התינוק רק עם הורה אחד, הרחק מההורה השני, למשך שנה תמימה ? ותחסכו ממני את התייפיפות הנפש, לא, זוג ללא ילדים זה לא אותו דבר, אין להם תינוק שצריך להשאר עם הורה אחר. לא, רווקים זה לא אותו דבר, הם הרבה יותר ניידים ותלויים רק בעצמם, עם כל הכבוד לאוסף חבריהם. אולי ההתחסדות הנ"ל גורמת לכם להרגיש טוב עם הבחירה הלא מוסרית שעשיתם, אך היא עדיין לא מוסרית, במיוחד לאור העובדה שהסטטיסטיקה מראה שרק בודדים באמת מנצלים את זכאותם. מקווה שבתור רופאים תהיו פחות אנוכיים, התחלתם ברגל שמאל, בהצלחה.

zlp

New member
נקודה קטנה של אושר ללומדים בחו"ל.

בן כמה התינוק? דרך אגב, השורות "כעת, מה עדיף ? לבחור בית חולים גרוע, בהגדרה, או להסתכן בקבלת בית חולים במרחק 4 שעות נסיעה ? מה אמורים לבחור זוג הורים ? לקחת את הסיכון שבת/בת הזוג יאלצו להתפטר מהעבודה, או לחילופין להשאיר את התינוק רק עם הורה אחד, הרחק מההורה השני, למשך שנה תמימה ?" הזכירו לי משום מה את הסצנה המפורסמת מהמלט. הזוי.

lidaka

New member
בהגרלת הסטאז'

אין הקלה של בחירת אזור להורים?

הרגעלה

New member
יש,או שנקבל את בית החולים המדורג אחרון באיזור

שלנו (והכי "משעשע" שהוסיפו השנה את ברזילי ל"איזור" שלנו), או שניקח את הסיכון לעלות בגורל בית חולים במרחק של למעלה מ 3 שעות לכל כיוון, שמשמעותו לעזוב את הילד.

zlp

New member
נראה שהוא רוצה

(משום מה הבנתי בהתחלה שזו "היא") להנות מכל העולמות: גם לקבל בית חולים קרוב וגם כזה עם דירוג גבוה.

הרגעלה

New member
שבמקום לשאול שאלות קיטבג

תדע על מה היתה ההצבעה של הסטודנטים בנושא ההטבה, מה היו האפשרויות ומה נבחר.

kontsy

New member
הוא די הגדיר בהתחלה מה הוא רוצה

שהוא יוגרל יחד עם כולם אבל לא יוכל לקבל בית חולים שהוא יותר מX ק"מ מהבית. ברזילי עדיין יכלל בהגרלה אבל גם איכילוב. יש לו סיכוי לקבל או בית חולים טוב או בית חולים רע ולא אוטומטית רע. לי זה נראה הגיוני... אגב לאיזה איזור ברזילי שייך?

הרגעלה

New member
../images/Emo45.gif בדיוק.

ברשילי שייך בעקרון לאיזור באר שבע, אבל השנה החליטו שהוא שייך גם לתל אביב דרום...

Chenchookm

New member
אתה בטוח שמדובר בשנה תמימה שלמה?

ולא רק בחלק ממנה? כל על פנים בהצלחה, ריגשת אותי.

Chenchookm

New member
אופס:) *על כל פנים*

כנראה שבשיכול הזה שיקפתי נכונה מה שחשבתי שהרגשת :)

הרגעלה

New member
יש,או שנקבל את בית החולים המדורג אחרון באיזור

שלנו (והכי "משעשע" שהוסיפו השנה את ברזילי ל"איזור" שלנו), או שניקח את הסיכון לעלות בגורל בית חולים במרחק של למעלה מ 3 שעות לכל כיוון, שמשמעותו לעזוב את היל

ofra221

New member
יש אצלנו אנשים בכיתה

עם ילדים שנוסעים כל יום מרחק של שעתיים-3 נסיעה. אין מה לעשות יש הגבלות לפעמים בתקופת הלימודים כאשר הסטאז הוא חלק מהתקופה הזו (גם אותי שאין לי עדיין ילדים (ואחרי ששמעתי שאין הטבות המרוץ לילד תוך 4 שנים יפסיק:) ) הנסיעה הזו התחילה קצת לעצבן ואני לא עוברת למרכז מסיבותיי שלי ואני לא חושבת שהפתרונות שלי הם פתרונות שאנשים עם ילדים לא יוכלו ליישם. וגם אם לא, תמיד אפשר למצוא פתרונות חלופיים זה כמובן לא נוח תמיד אבל החיים זה לא פיקניק ) מה שכן נחזיק לך אצבעות שתצא לך הגרלה טובה

הרגעלה

New member
אני לא יכול להשתתף בהגרלה.

מכיוון שאם אשתתף בה, יש סיכוי שאקבל בית חולים במרחק 4 שעות נסיעה לכל כיוון.

remember1

New member
לא כולם מכירים את מה שהוחלט. תשתף אותנו?

ואגב, למה זה כל כך ברור לך ששאר אנשי השנה , שאין להם עדיין ילדים, צריכים להיות מופלים לרעה? [ברור לך שכל הורה שמקבל הטבה דוחק אדם אחר מטה בהגרלה למקום פחות טוב.... ]

למעלה