מקוה שהבנתי נכון מה צריך לעשות

~Gal~

New member
מקוה שהבנתי נכון מה צריך לעשות

בכל אופן, עינת, השם שלי הוא: 11216 שם משפחה: 255 ת.לידה: 28.1.75 מה זה אומר עלי באופן כללי? ומה לגבי תחומי עיסוק שמתאימים לי?

~Gal~

New member
ואיך בכלל את עושה את זה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

עינת

New member
היי גל ../images/Emo24.gif

מבט ראשון בשמך מספר לי שאת אדם מאוד מאוזן מבחינת רגש והגיון ויודעת תמיד להשתמש בכל אחד מהם בזמן שצריך. עתידך צופה לך אפשרויות גדולות בתחום הקריירה ובתחום האישי אך דעי שעלייך לנהוג בזהירות ולדאוג לעתיד. את בחורה מאוד שאפתנית,בעלת כושר מנהיגות ויכולת אירגון וניהול מעולה. חזותך מחוסנת וחזקה כלפי חוץ אך בפנים את עדינה ורגישה מאוד. פגיעה מאוד אך לא מראה את פגיעותך,כשפוגעים בך תחייכי אבל תחכי לשעת כושר ואז תחזירי מנה אחת אפיים... חוש מולד לאצילות...לבושה בטעם טוב ו...הציפורניים שלך תמיד מטופחות.. סקרנית ודקת אבחנה. נוטה לאופטימיות ו...זהו זה להפעם... כל אחד מהמקצועות הבאים יכול להתאים לך: ניהול אדמניסטרציה הפקה מחקר יעוץ משפטים הוראה בימוי ומשחק אסטרולוגיה ולגבי איך אני עושה את זה... פשוט מאוד עניין של כללים מאוד ברורים ויכולת לפרש את הסימנים הברורים... ממש כמו שבמטמטיקה 1+1=2 כך גם בנומרולוגיה...
שפע ו
עינת

~Gal~

New member
תודה רבה עינת ../images/Emo13.gif

קלעת ברוב הדברים.... אבל יש לי שאלה חשובה: מה לגבי ניתוח נומרולוגי לבעלי שם לועזי? האם זה אפשרי? ואם כן - איך לתרגם שם לועזי למספרים?

עינת

New member
תודה לך גל ../images/Emo24.gif

ובקשר לבעלך בודאי שאאפשרי.אני עוסקת בנומרולוגיה אוניברסלית(ולא קבלית) ולכן אין כל בעיה. הרי את שמו כותבים גם בעברית לא? אז גשי לעבודה...
שפע ו
עינת

~Gal~

New member
אז ככה

מקוה מאד שאני מתרגמת נכון את השם... שם פרטי: 6,6,3,9,4 שם משפחה: 5,1,5,6,9 ת.לידה: 29.7.68 הייתי רוצה לדעת גם קצת על אישיותו וגם על הזוגיות בינינו... תודה

למעלה