מקודדים

realviperitai7

New member
מקודדים

שלום לכולם, כרגע יש לי על המחשב קודק של DIVX וזהו הקודק היחיד במחשב שלי. כשאני מנסה לערוך בתוכנה Adobe Primiere Pro 2.0 סרטים מפורמט avi הם לא פועלים בצורה רציפה כלומר עם מעט תקיעות והסאונד בכלל לא נשמע. מישהו מכיר מקודד שיוכל לסדר זאת? תודה רבה מראש, איתי.

אני לא יודע איזה DIVX יש לך

יש DIVX 6 מעודכן... תוכל לקודד גם XVID שהוא טוב יותר.. בקשר לסאונד, תצטרך לקודד אותו.. למשל ל MP3 כלומר.. תצטרך להתקין מקודד LAME MP3 לינקים תוכל למצוא בחתימה שלי אני לא מתמצא בפרימייר, תוכל להעזר בפורום הפקת וידאו

תלוי מה אתה רוצה לקודד..

אתה יכול להתקין את שלושתם יחד אתה יכול להתקין רק XVID או רק DIVX אם אתה מקודד גם את הסאונד ל MP3 נחוץ מקודד לשם כך.. תלוי מה אתה מקודד.. תנסה לקודד XVID ותראה אם הסרט שלך מקרטע או לא... כמו שאמרתי קודם, אני לא מתמצא בפרימייר, תוכל להעזר בפורום הפקת וידאו

Ncoder

New member
את הבעייה של הסאונד אני לא מכיר...

אני משתמש ב-1.5 פרו וגם לי יש בעיות בעריכה של DivX, כנראה שפרימייר לא יודע לעבוד עם קבצים דחוסים מידי.. נסי להתקין את ה-DivX החינמי האחרון: www.divx.com/divx ואם אין לך XviD Codec אז התקיני גם אותו והגדירי בהגדרות שלו שינגן גם DivX (עוזר בטעינת XviD בפרימייר). עבור הבעייה של הסאונד יש לדעת מהו הקידוד שלו, השתמשי בתוכנת GSPOT החינמית על מנת לברר א תקידוד הסאונד. (כנראה שזהו MP3 ואם כן אז נסי להתקין את MP3 Lame Codec). את הכל אפשר למצוא בקישורי הפורום או בגוגל .

realviperitai7

New member
תגובה

אוקיי, התקנתי את התוכנות כך שעל המחשב שלי יש DIVX 6 XVID LAME MP3 הבעיה של הרעידות בפרימייר נפתרה, אבל הבעיה של הסאונד נשארה אותו הדבר. איני שומע סאונד. מישהו מזהה את הבעיה? איתי.

למעלה