מקבץ שאלות שאשמח להסבר לגביהן...

מקבץ שאלות שאשמח להסבר לגביהן...

ספינה:סיפון 1.ראש:כובע 2.ביצה:קליפה 3.בקבוק:פקק 4.טנק:צריח תשובה:4 התייחסות:יחס 1.נשיקה:אהבה 2.הקרבה:קורבן 3.תמיכה:סעד 4.הפקעה:אדמה תשובה:3 אמיץ:עוז 1.ספרטני:אכזריות 2.אנין:טעם 3.סבלן:אורך רוח 4.יהיר:התרברבות תשובה:3 *מה זה קצרנית? משהו שקשור בבית משפט? *במיטה בעלת 4 קומות שוכבים לישון הננסים ציפי,שי,תמיר ומיכל. הראשון מביניהם שמגיע יבחר לישון באחת המיטות האמצעיות, ואילו החברים הבאים אחריו יעדיפו לשכב לישון במיטה הצמודה למיטה המאויישת. נתון ששי נכנס ראשון,מיכל נכנסה אחרונה ותמיר ישן במיטה 4. מה מהבאים נכון בהכרח? 1.ציפי ישנה במיטה 1. 2.מיכל ישנה במיטה 1. 3.מיכל ישנה במיטה 2. 4.ציפי ישנה במיטה 2. תשובה נכונה:2 לא יכול להיות גם שאם שי יישן במיטה 2 (אחת המיטות האמצעיות) אז ציפי שנכנסה אחריו תישן במיטה 1 (מיטה צמודה למאויישת), ומיכל תישן בשלישית? למה חובה שהיא תישן במיטה 1? תודה!!!

אממ

ספינה:סיפון 1.ראש:כובע 2.ביצה:קליפה 3.בקבוק:פקק 4.טנק:צריח תשובה:4 צריח נמצא בראש הטנק, סיפון נמצא בראש הספינה(שם ניתן להשקיף מהספינה והטנק על הסביבה). התייחסות:יחס 1.נשיקה:אהבה 2.הקרבה:קורבן 3.תמיכה:סעד 4.הפקעה:אדמה תשובה:3 התייחסות זה להעניק יחס, תמיכה זה להעניק סעד. אמיץ:עוז 1.ספרטני:אכזריות 2.אנין:טעם 3.סבלן:אורך רוח 4.יהיר:התרברבות תשובה:3 עוז מאפיין אמיץ, ארוך רוח(סבלנות) מאפיין סבלן. *מה זה קצרנית? משהו שקשור בבית משפט? קצרנית זו הפקידה שמקלידה את הפרוטוקול.

harbor

New member
נסיי מה אתה עושה????

אל תגע שום דבר תעשה יום חופש

חח אנלוגיות בקטנה...

עוד מעט אני נוסע לחיפה אז גם ככה לא תהיה לי אפשרות לגעת בכלום עד המבחן(כן אני מכור, אני יודע).

מיכל לא יכולה לישון בשלישית כי היא

נכנסה אחרונה ולכן מי שנכנס לפניה בחר במיטה השלישית כי היא קרובה למאויישת

למעלה