מקבץ הצעות למנהיגי עולם, כולם להכנס

realizer321

New member
מקבץ הצעות למנהיגי עולם, כולם להכנס

טוב אני חושב שלהרבה יש בעיה עם המשחק אבל הרבה אהבו את רוב הרעינות הכללים של המשחק ואפשר לשפר אותו בהרבה אם ערן יעשה מיקס נחמד בין כל ההצעות שלנו. *אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להאספים \ לקלל בדיון זה בבקשה * טוב אני יתחיל עם כמה הצעות: 1.והכי חשוב הוא לתקן את הבאג בשוק השחור והבאג של השליחה. 2.לתת לשחקנים אפשרות לבחור כמה הם רוצים לקנות מכל נשק. 3.לשנות את שיטת התקיפה, לתת אפשרות לתקוף ברצף (כי על פי מה שאני עשיתי כרגע לא ראיתי) 4.להוסיף טכנולגיה לשיפור טכנולגית הכליאה שלך (שיהיה יותר קשה לשחרר עצורים) אם יש מצטער. 5.לשפר משמעוית את עיצוב המשחק הוא מדכא ולא ברמה מספיקה למשחק כזה, יש פה מספיק מעצבים שיהיו מוכנים לעצב אפילו כמעט בחינם. 6.להוסיף הוראות מסודרת ומקובצת למשחק (לא להוריד את הסמני שאלה זה רעיון מצוין). 7.לשנות את הפרופציות של האדמה, 100 אדמה למפעל ואתה מתחיל עם 200 זה ממש לא הגיוני. 8.להפשיט טיפה את שיטות הריגול לרגל במשחק זה ממש צרה, עד שאתה מקבל את המידע יוצאים לא יוצאים כן יוצאים זה לא ממש משנה, לפחות ריגול צריך לקחת זמן קצר. זהו לי נגמרו ההצעות, מצטער חחח =-] תקפיצו מידי פעם אבל לא להאספים אם יהיו הרבה הצעות אני ישלח את הלינק ואת הכול מסודר ומרוכז לערן באימל. תודה מראש, תומר.

eyalf2005

New member
רצית בלי קללות והספמות וחפרת אז

אין לך שרשור

realizer321

New member
חחח =]

לפחות הקפצת ... חברה בבקשה להגיב זה יעזור מאוד למשחק אני בטוח שאם ערן יקבל עמוד מסודר ומאורגן בצורה יפה הוא יתיחס לזה ברצינות ואולי אפילו ישתמש ברוב ההצעות.

E442

New member
האמת היא שאני מסכים עם כל סעיף

אך בכל זאת זה יעשה את המשחק דומה למפקד צבאות. אתה לא חושב ?

realizer321

New member
אולי, המשך בהודעה.

אולי, אתה צודק וגם אם כן אז מה?! כילו מפקד הצבאות הוא לא משחק רע, ולא יקרא כלום אם משחק ההמשך יהיה דומה לקודמו. תראה עדין יש את כל עניין קבלת הכסף שונה לגמרה (עניין האזרחים וקנית הצבא), השוק החשור ועוד הרבה תוספות נחמדות מאוד, אני לא אומר שיהיה שונה לגמרה כמו שאמרתי אבל אפשר למצוא משהו באמצע שישפר את המשחק משעוית. כרגע יש למשחק כמה דפקות קטנות שדי הורדות אותו ובגלל זה הוא קיבל ביקורת רעות, בעייני המשחק נהדר אומנם יש באגים אבל אני לא מבין למה לשנאת גרסאת באטה שהיה ברור שיהיה בא באגים. בקיצור ערן וחברי הפורום יחס בבקשה =] זה ישפר את המשחק על בטוח. דרכאגב עוד הצעה: 9.שיהיה אפשרות לבחור כמה אזרחים אתה רוצה לגייס לצבא למשל בדמוקרטיה נגיד בן 10-20 אחוז ובדיקטורה נגיד בן 40-60 וכמה שאתה מגייס יותר רמת המורדים שלך עולה. איך זה נשמע?!

Winston

New member
תשובה מפורטת

1. מסכים. באגים צריך לתקן. 2. מסכים, זה מעצבן שמגבילים בכמות הרכישה. 5. לגבי עיצוב המשחק, בכל מסך יש תמונה גדולה, ומתחתיה אפשרויות בחירה. אני חושב שעל התמונה הגדולה צריכים להופיע כל מיני נתונים הקשורים לקטגוריה (כמו פירוט צבא קיים, פירוט מפעלים...). 7. אני חושב שהפרופורציות כן הגיוניות. 8. לגבי הריגול וגם לגבי התקיפות, אני חושב שמה שיפה במשחק זה שתקיפה באמת תיקח כמה שעות ואפילו ימים, לא כמו במפקד צבאות, שתוך 2 דקות משמידים מדינה, אלא באמת מלחמה ארוכה עם תגובות וזמן להחליט ולבחור מהלכים. כך גם לגבי הריגול.

realizer321

New member
תגובה בפנים =]

מה שלא הזכרת אתה מסכים?! לגבי 5 לא הבנתי מה היא עמדתך=] ולגבי 7 תראה את הפרפרציות: המפעל הטוב ביותר הוא לוקח 100 אדמה, זה חצי מהכמות אדמה הבסיסית שאתה מקבל עם פתיחת המדינה, במיוחד בהתחלה יהיה בעיה משעמותית עם המעפלים, אומנם אחרי חודשיים בערך העניין אפשר להגיד יפתר כי כבר בכמות הכוללת של האדמה במשחק יהיה כמות כפוה פי כמה וכמה וגם אז 100 אדמה אולי לא יחשב הרבה אבל... ועוד משהו, חיפוש המפעלים לוקח הרבה תורות הרי רוב הילדים אחרי כמה זמן של משחק רוצים את המפעלים היותר טובים שעולים 50 ו 100 מליון ואתה יכול לבזבז 10-20 תורות רק כידי למצוא אותם, תחשוב שעל בנית מפעל אתה יכול לבזבז בערך 150 תורות! שזה יום וחצי על מפעל אחד. בקיצור פרופרציות האדמה והתורות בעיני לא טובות ואפשר לשפר אותם מאוד.

roeiky

New member
../images/Emo37.gifרעיון!!!../images/Emo27.gif

צריך לעשות שבנית מפעלים יקחו זמן למשל זמן וגם לקנות צבא או לעשות מלחמה יקח זמן!!! במלחמה כמה שאתה יותר משקיע תורות אתה מקבל את התוצאות אחרי יותר זמן וכך אתה יכול לבדוק מדי פעם למשל עם השקעת הרבה אז תוכל לבדוק אחרי חצי שעה ואם המדינה המותקפת מנצחת ברמות גדולת אטומתית המדינה מפסיקה לתקוף ואם הפסדת ברמות ממש יופת המדינה המותקפת תתקופ אותך בחזרה מעצמה גאוני!!!!!!!!1

HuriCaN

New member
מקפיץ לך

כדי להקפיץ אתה צריך מינימום 10 תווים להודעה

lidor500

New member
לא מסכים

לדעתי העיצוב השחור של המשחק זה מאוד מתאים ואני לא מוצא סיבה לשנות. בנוגע לפרופורציות של האדמה- לא מסכים הפרופורציות טובות מאוד.. זה כל הקטע שתהיה זקוק לאדמה ולא שהחברה במאייה יקנו כל הזמן מפעלים וכל הזמן יעלו בכוח כשהדירוגים החלשים רק ילחמו. ואני מצטער שאני עוד פעם לא מסכים איתך אבל לדעתי להוריד את הזמן של הריגול לא טוב.. למרות שבכל מקרה יש לך אפשרות להוריד את הזמן של הריגול.. (אבל זה עולה יותר תורים וכסף). ואני לא הבנתי את הרעיון לשינוי שיטת התקיפה.. הכוונה היא שעכשיו שולחים תקיפה וצריך לחכות כמה זמן עד שנקבל תוצאות ובנתיים לא תוכל לתקוף את המדינה ההיא? לדעתי זה נכון חלקית.. אבל לדעתי לא צריך לשנות את השיטה הזאת אלא להוריד את הזמן של המלחמה (בלא משהו רציני נגיד.. להוריד ב-5 שעות או משהו כזה..). בכל מקרה תראה בבזמן שזה לוקח לכל דבר צד חיובי- אתה לא תוכל להתמכר גם למשחק הזה :p

realizer321

New member
עוד פעם תגובה בפנים.

כל מעצב אפילו מתחיל יוכל להגיד שעיצוב ברמה כזו מעיד על רמה נמוכה יחסית, ובמיוחד שזה של משחק עם 200 אלף + רשומים צריך שיהיה לו עיצוב ברמה ממש גבוה שימשוך את העין של השחקן. ואני חושב שאתה ממש טועה, כידי לעשות 10 מפעלים זה יכול לקחת לך בערך בן 5-15 ימים שבעייני זה פשוט מוגזם ומה תקבל?! 10 יהלומים לתור עשה לי טובה אתה לא תוכל לעשות עם זה כלום. ומה תעשה אם תרצה לתקוף מישהו?! כילו אני לא מבין תקפתי מישהו אני יכול לתקוף אותו רק פעם אחת כבר לפני יומים כמעט תקפתי ועדין יש לי (מגן) כילו באנגלית כמובן =], אולי זה עוד באג אבל שיהיה. וכן תראה אתה רוצה לתקוף את שחקן X, בשעה 5 בבוקר. עד שתקבל את התוצאות של הריגול יהיה 5 בבוקר יום אחרי זה. עד שתסיים עם המלחמה יהיה כבר 3 ימים אחרי שתקפת מישהו. וכולה מה קרה?! רצית לקחת 50 אדמה, ממש מוגזם בעיני זה משחק רשת העניין של הגנה על המדינה שלך זה החברים שלך והפחד של התוקף ולא רמת המדינה שלך למרות שזה גם יכול לעזור. הפשטות של מ.צ בתקיפות הייתה כפית ונחמדה, לפחות בעיני אולי יותר מידי פשוט וקל להשמיד ואפשר לשנות את זה בכמה מונחים אבל לא צריך לעשות כל תקיפה קטנה במשך 48 שעות.

dbsg

New member
אני לא מצליח לבצע במשחק הזה תקיפה

מי שיכול לעזור תודה מראש!

תגובה

1. הבאג של השליחה כנראה תוקן(לפי מה שניסית), בקשר לבאג של השוק השחור אני לא יודע 2.מחזק 3.בוא ניתן לערן לסיים ואז נחליט אם זה טוב או לא 4. אין לי דעה בעניין בינתיים 5. מחזק, בעיקר את דף הפתיחה, בכל מקרה לא דחוף 6. כמובן 7. הפרופורציות בסדר גמור 8. אין לי דעה בעניין

למעלה