מקבלים פה נעלמים?

מצב
הנושא נעול.

yakir797

New member
מקבלים פה נעלמים?../images/Emo3.gif

מקבלים פה נעלמים?

טוב נעלמתי להרבה זמן כי חטפתי באמצע טיפול cmv היתי חיבת להפסיק והיתי מפוצצת בהורמונים ראיתי כול הודעה ולא הגבתי תמיד אבל התעדכני חזרה התשובה והיא שלילית ש-ל-י-ל-י-ת מחכה למכשפולה ויאלה חוזרת בעז"ה לטיפולים אירית

../images/Emo201.gif תקופה קצת סיזיפית - מחזיקה

מקבלים פה נעלמים?

טוב נעלמתי להרבה זמן כי חטפתי באמצע טיפול cmv היתי חיבת להפסיק והיתי מפוצצת בהורמונים ראיתי כול הודעה ולא הגבתי תמיד אבל התעדכני חזרה התשובה והיא שלילית ש-ל-י-ל-י-ת מחכה למכשפולה ויאלה חוזרת בעז"ה לטיפולים אירית
תקופה קצת סיזיפית - מחזיקה
אצבעות
שהחודש יפצה על הכל

איריתוש, טוב שחזרת ../images/Emo24.gif

מקבלים פה נעלמים?

איריתוש, טוב שחזרת

אני זוכרת את מה שקרה לך עם הCMV, ומדי פעם יוצא לי לעקוב אחרייך ב"אבדן הריון" (ואגב, בפעם הבאה שאת מנסה לארגן מפגש, תשאלי גם כאן, אלוהים יודע שיש כאן מספיק מועמדות מתאימות...) שמחה לשמוע שסוף סוף את חוזרת לטיפולים. מקווה שטיפול אחד מתוקתק יעשה את העבודה ויביא לך עוד אוצר/ית.
עתליה

yakir797

New member
עתליה ../images/Emo23.gif מתגעגעת

איריתוש, טוב שחזרת

אני זוכרת את מה שקרה לך עם הCMV, ומדי פעם יוצא לי לעקוב אחרייך ב"אבדן הריון" (ואגב, בפעם הבאה שאת מנסה לארגן מפגש, תשאלי גם כאן, אלוהים יודע שיש כאן מספיק מועמדות מתאימות...) שמחה לשמוע שסוף סוף את חוזרת לטיפולים. מקווה שטיפול אחד מתוקתק יעשה את העבודה ויביא לך עוד אוצר/ית.
עתליה
עתליה
מתגעגעת

anguly

New member
בטח שמקבלים../images/Emo13.gif

מקבלים פה נעלמים?

בטח שמקבלים

טוב שהחלמת וטוב שחזרת שהמכשייפל'ה תבוא במהרה ושיהיה בהצלחה! רק בריאות

efrohah

New member
יקירתי

בטח שמקבלים

טוב שהחלמת וטוב שחזרת שהמכשייפל'ה תבוא במהרה ושיהיה בהצלחה! רק בריאות
יקירתי
שמחה שאת מתחילה לחזור לעצמך ושהכל יסתדר בקרוב מקווה שמכשושה תחזור כמה שיותר מהר

מצב
הנושא נעול.
למעלה