מקבלים עוד אחת?

מקבלים עוד אחת?

שלום לכולן, אני ליאת, בעיקר מפרום הורים לתינוקות... באופן מפתיע ובלתי צפוי גיליתי שאני בהריון, ספונטני אך לא מתוכנן (עומר בקושי בת שנה ואני רק עכשיו סיימתי את בחינות הלשכה....) מישהו החליט להיות נחמד אלי אז כשההלם שקע אפילו ענו לי אצל תדמור בצלצול הראשון.... רצ"ב תמונה של הנס הראשון שלי שהיא תוצר של ד"ר גונן מנתניה... שיהיה לכולנו הריון קל ומשעמם.... וכשאחרי הלידה תתלבטו האם להשתמש באמצעי מניעה, אז - כן!

הי ליאת, הכי חמודה באמת ../images/Emo6.gif

והילדה שלך גם היא הכי חמודה באמת!!!
מזל טוב על הספונטני (גם אני מהספונטנים)
ובטח שמקבלים אותך ובשימחה רבה. בואי שבי איתנו

../images/Emo49.gif

אין , אין כמו ספונטני באמצע החיים. זה החלום שלי. תהני מההריון, שיהיה לך תקין ונפלא ובסופו תינוק/ת בריא/ה. בהצלחה.

ברוכה הבאה ו../images/Emo49.gif../images/Emo140.gif

מברוק על הספונטני, טוב לשמוע שלאחרים קורים ניסים!
והסוכריה שבתמונה באמת נורא נורא מתוקה!!!
אז שיהיה הריון רגוע, בריא ומשעמם!!!

ל א ו

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

ניסים ניסים ניסים- איזה כיף זה!

אלה 2

New member
יש מקום לכולם ../images/Emo24.gif

מזל טוב ליאת! איזו שמחה- ספונטני בהפתעה! הריון קל ובריא ושיהיה לכם תוצר מדהים כמו עומר!

שלום חמודה...

מבטיחה לך שאחרי שתראי את האח/ות של עומר אצל תדמור לא תחשבי בכלל על אמצעי מניעה.... שהכל ילך לך חלק כמו עד עכשיו
בעניינים

פאקצה

New member
ברוכה הבאה בצל קורתנו ../images/Emo140.gif

שיהיה הריון קל תקין ומשעמם

../images/Emo26.gif נצל"ש לשאלת שקיפות

מי שעשתה שקיפות אצל תדמור - מה הפרוצדורה של בדיקת הדם? אני לא גרה בי-ם אז לא מתאים לי לעשות את זה שם, איך עושים את זה במקום אחר, נגיד, בגדרה.....

אם לא עשית עדיין את השקיפות

אז מדוע שלא תקבעי לאותו יום של השקיפות גם תור לבדיקת דם במעבדות זר בירושלים ותגמרי עם הכל בבת אחת. אם כבר עשית או שאת לא רוצה לעשות את בדיקת הדם בירושלים אז אולי כדאי שתבררי עם מעבדות זר היכן יש להם שלוחה קרובה למקום מגורייך ותעשי את בדיקת הדם יום לפני או יום אחרי השקיפות.

אולה *

New member
../images/Emo49.gif על ההריון!

עשיתי שקיפות אצל תדמור ואת בדיקות הדם בראשל"צ אחרי יומיים (שקיפות בשני, בדיקות ברביעי).

baby4me

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב יקירתי

את הפרצוף ההמום שלי ראית בלייב וגם את האושר הענק והשתתפות בשמחתך. מאחלת לך הריון קל ומהנה, ואם תוצאה מדהימה כמו שהייתה בפעם הראשונה, יש בהחלט למה לצפות גם הפעם. נשיקה לפיצית המקסימה
אוהבת אותך
אני

למעלה