מקבלים חדשות
?

mica76

New member
מקבלים חדשות ../images/Emo140.gif?

שלום לכולן, אתמול התבשרנו שאנו בהריון עם תאומים (לא זהים) כתוצאה מ- IVF, ואני מחפשים רופא הריון למעקב צמוד, המתמחה בהריון תאומים. אנחנו בקופת חולים מכבי, אבל מוכנים ורוצים ללכת לרופא פרטי או רופא שעובד עם מכבי בהסדר, יש חבילות שכוללת את כל מעקב ההריון? מה אתן עושות? נשמח לכל עצה! תודה, מיקה

ברוכה הבאה

ומאחלת הריון קל מהנה וארוך! מה שבטוח הוא יהיה חוויתי (כל הריונות התאומים הם חוויה של ממש). אנחנו פה לכל השאלות וגם לשמוע על הקשיים והתסכולים ועל השמחות. אני הולכת לרופא פרטי - הוא עובד עם כללית אבל אני מעדיפה אותו פרטי. תחושה שלי - יותר רגוע - אני משלמת 1000 שח בחודש ובעקרון מבחינתו בתחילת ההריון הייתי כל שבועיים ובחודשיים האחרונים אני כל שבוע אצלו. מבחינתו שאגיע מתי שאני רוצה- כלומר כשהייתי לחוצה בהתחלה מכל דבר - אין בעיה - מרימים טלפון ובאים לבדוק. כך שלמעשה רוב ההריון הייתי אצלו פעם בשבוע - זה היה לי מאד נוח. שקיפות עשיתי אצלו וסקירות אצל מישהו אחר (בפרטי שתיהן). היתרון של הרופא שלי הוא שהוא עובד בבילינסון שם אני רוצה ללדת ומכיר את ההמטולוגית שלי שמלווה אותי בהריון, כך שגם בכל אשפוז הוא תמיד היה מעורב, דיבר עם הרופאים איך שהגעתי (הייתי שולחת לו SMS שאני בדרך...) ובא לבקר אותי בשעות העבודה. אני עדיין מאד מרוצה ממנו. במכבי אני לא מכירה בכלל, אבל חשוב שתהי אצל רופא הריון בסיכון שמבין ומתמצא בתאומים ומכיר את כל הבעיות- זה יחסוך לך הרבה תסכולים לאורך הדרך

זיק5

New member
בטח שמקבלים- אפילו בשמחה

ברוכה הבאה והמשך קל, ארוך וללא דרמות. אני לא ממכבי ולא מהמרכז אבל אני בטוחה שיש פה בנות שיכנסו ליעץ לך מה הלאה.

mica76

New member
איזה קבלת פנים כיפית ../images/Emo24.gif אשמח להמלצות

על רופא מעקב ממכבי. האם אתן הולכות למעקב דרך רופא של הקופה ורק שקיפות וסקירות פרטי או שהל פרטי? אשמח לקבל המלצות למומלציל לפרטי או למכבי ועלויות אם אפשר אני מהמרכז. המון תודה ולהמשך תקין ומשעמם! מיקה

ברוכה הבאה!../images/Emo39.gif

אני במכבי ומהמרכז, שבוע 17+5 . עד כה הלכתי להנדלר שעבד עם מכבי עד סוף נובמבר (לצערי, כך שמעכשיו אין החזר על כלום). עשיתי אצל את השקיפות והסקירה והוא מומלץ ומצויין. החלטתי ללכת אליו גם בפרטי למעקב הריון ובינתיים עשיתי זאת פעם אחת ואני מוזמנת לעוד חודש למעקב. הוא ממש מקצועי, סבלני ומאד נחמד. בנוסף, שמעתי על דר' מנור יורם שמקבל דרך מכבי כך שזה לא פרטי וחוסך כסף וקיבלתי המלצות חמות. בינתיים אני עדיין אצל הנדלר ומקווה שהכיס יאפשר. בהצלחה בהמשך המסע. תהני ותשמרי על עצמך!

שירישי

New member
ברוכה הבאה מיקה../images/Emo245.gif

כמו שכבר כתבו לך - אנו שמחים פה בפורום על כל הריונית חדשה שמצטרפת. לי אישית, כבוגרת טיפולי IVF רבים, יש פינה חמה מיוחדת ב
לאלו שמגיעות הנה לאחר טיפולים. מאחלת לך שמעכשו והלאה הכל יילך חלק, בלי שום דרמות מיותרות
אני לא במכבי אז לא יכולה להמליץ על רופא ספציפי. אני הייתי במעקב אצל רופא להריון בסיכון גבוה בתוך קופ"ח שלי.

פיצקים2X

New member
ברוכה הבאה!

אני הולכת פרטי לפרופ' שלו ומאד מאד מרוצה. הוא מומחה לאולטראסאונד ומקבל בתל אביב ליד יהודה המכבי. יש לו מכשור ממש משוכלל בקליניקה שלו ובעצם בכל ביקור הוא עושה גם אולטראסאונד כך שיוצא לך לראות את העוברים וזה תמיד נחמד. אני עשיתי אצלו כמובן גם את השקיפות והסקירות. הוא לא כל כך זול אבל אם את עושה אצלו מעקב הריון, אז מחיר הסקירות הוא כמו מחיר ביקור כך שזה יוצא מאד משתלם בסופו שלו דבר (לעומת אם את הולכת לרופא פרטי למעקב שלא עושה סקירות). הוא עובד כמעט כל יום ותמיד אפשר להתקשר להתייעץ ואם הוא עסוק הוא חוזר אלייך. הוא נחשב כיועץ של מכבי אז את יכולה לקבל 3 החזרים בשנה (80% נדמה לי) וגם החזרים חלקיים על סקירת מערכות. בקיצור, אני ממליצה בחום. אם את לא רוצה פרטי, יש את ד"ר יסכה לנדסברג שהיא רופאה להריון בסיכון ומקבלת במכבי ברעננה. יצא לי לפגוש אותה באשפוז שלי כי היא רופאה בכירה במחלקת הריון בסיכון באיכילוב. היא מדהימה!!! יכול להיות אבל שצריך הפנייה אליה כדי לעשות אצלה מעקב הריון ואני לא בטוחה אם היא עצמה עושה את הסקירות. אבל שווה לבדוק כי היא באמת מקסימה ונחשבת רופאה מעולה. בהצלחה והריון קל!!!

mica76

New member
תודה רבה יקרות

קבעתי מעקב הריון אצל ד"ר כסיף, שמעתן עליו? חשוב לי שתהיה לי אוזן קשבת זמינה תמיד, במיוחד לאור הדרך שעברנו עד להריון המיוחל... איך זה עובד מבחינת החזרים ממכבי, יש לכן אולי מושג? תודה רבה, מיקה

למעלה