מצ"ב עוגת פינוקי שלי,אשמח

meyravbh1

New member
מצ"ב עוגת פינוקי שלי,אשמח

לקבל עיצות ורעיונות לשידרוג,הערות והארות יתקבלו בברכה!! תודה.

אני אוהבת מאוד סגנון כזה של סגירה וחיבור

לעיגולים שבתמונה עצמה. יפה מאוד

Royal Icing

New member
מתוקה מתוקה... לדעתי שווה להשקיע במחליק

ואחרי הנחת הבצק לעבור ולשייר את הגבעות של הקרם

meyravbh1

New member
אופס...אז זהו,שהשתמשתי במחליק-אבל זה לא

ממש עזר.גם אני ראיתי את הגבשושיות ולא ידעתי מה לעשות איתן. אבל לפחות סוף סוף יצאה לי בלי סדקים...גם זה משהו.

meyravbh1

New member
עד כמה שיכולתי. אפיתי אותה והפכתי

אותה בעודה חמה,אבל למרות זאת בשוליים היא היתה נמוכה יותר (אלו שתי עוגות אחת על השניה),אז יישרתי אותה על ידי סכין ,אבל ניראה היה שהיא די ישרה-עד שכיסיתי בבצק...

עוגה מתוקה, אולי ציפוי הבצק צריך להיות עבה

יותר על מנת שיסתיר את הגבשושיות, אני משתמשת בעובי של לפחות חצי ס"מ. ואם לא יוצא חלק אז עוד שכבה. הציפוי החלק עושה את ההבדל

jenyl

New member
פינוקי מקסים!

רק חבל שהציפוי לא כ"כ חלק, זה קצת פוגע ברושם של העוגה. גם אני אף פעם לא מצליחה להגיע לציפוי מושלם, לא יודעת איך המומחיות פה מוציאות עוגות חלקות לחלוטין:) לכן אני מעדיפה תמיד לגזור את הציורים ולשים מעל, גם נותן קצת נפח וגם מאפשר להסתיר אזורים בעייתים בעוגה!

עוגה מתוקה מאוד!

הציור מקסים והסגירה נהדרת. יכול להיות שציפית עוגה שלא היתה ממש ישרה וחלקה בחלקה העליון. אפשר למרוח מתחת לציפוי בצק הסוכר שכבה של קרם כלשהו שיעשה "שפכטל" לעוגה ויחליק את השקעים והבליטות למשטח חלק, שמעליו ציפוי הסוכר ייראה חלק יותר. הקפידי גם לצפות בעלה בעובי חצי ס"מ, לא פחות.

meyravbh1

New member
חוץ מגנאש,במה עוד ניתן להשתמש

כדי להחליק את פני העוגה? חשבתי על חמאת בוטנים-אבל הם לא אוהבים. יש לך רעיון אחר? ועוד שאלה: איך זה שבעוגות ה"שוות",השוליים יוצאים מדוגמים? ישנה זוית של כמעט 90 מעלות בין פני העודה לדופן. זה גם בעקבות "שפכטל" נכון או שיש שיטה אחרת? תודה.

זוית 90 מעלות מתקבלת משימוש בתבנית

שבה 90 מעלות בין התחתית לדופן, או ע"י שימוש ברינג (טבעת אפיה ללא תחתית) אם משתמשים בתבניות בהן הזוית בין הדפנות לתחתית גדולה מ 90 מעלות, אפשר לחתוך את השוליים בזוית ישרה בעזרת סכין. חוץ מגנאש אפשר להשתמש בקרם חמאה, למשל.

meyravbh1

New member
תודה לך ולכל המגיבות.אשמח להראות דברים נוספים

בהמשך,ולקבל רעיונות נוספים.

מקסים

דווקא אהבתי שזה לא ישר, נראה כמו כרית

למעלה