מצרך נדיר ויקר ערך ושמו....

הודושש

New member
מצרך נדיר ויקר ערך ושמו....

אהבה.. לפני זמן מה, העניש אב את בתו הקטנה על שבזבזה גליל נייר שלם מוזהב מיוחד ויקר ערך. המשפחה חיה בדוחק וכעס האב התגבר כשגילה שבתו השתמשה בנייר גם כדי לעטוף קופסת קרטון כמתנה לחג המולד. ביום שלאחר מכן, הביאה הילדה את הקופסה במתנה לאביה.``זה בשבילך, אבא``. האב בוש בהתנהגותו הזועמת, אבל זעמו גאה שוב כאשר ראה שהקופסה ריקה מתוכן. הוא פנה אל בתו בטון כועס ואמר לה:``את לא יודעת גבירתי הצעירה, שכאשר נותנים למישהו מתנה לחג המולד אמורים לשים משהו בתוך הקופסה??`` הילדה, עם דמעות בעיניים , ענתה לאביה:``אבל אבא, כן שמתי משהו בקופסה הכנסתי לתוכה המון המון נשיקות בשבילך עד שהיא התמלאה``האבא כרע על ברכיו וביקש מהילדה שתסלח לו על כעסו הלא מוצדק. לא עבר זמן רב, אסון נפל על המשפחה - הילדה נהרגה בתאונה. מספרים כי אביה שמר את קופסת הזהב ליד מיטתו עד סוף חייו. ובכל פעם שהרגיש מדוכא או עצוב או חסר כוחות הוא פתח את הקופסה והוציא ממנה נשיקה דמיונית אותה שמה עבורו בתו, הילדה שאהבה אותו כל כך, כל אחד מאיתנו קיבל במתנה קופסת זהב מלאה באהבה מהסובבים אותנו וללא תנאים: -מההורים, מהאחים מהילדים שלנו, מכל המשפחה. -מהחברים ומידידים. -מפרחים, מבעלי חיים, מיופי הטבע והבריאה, -מאלוקים. לא קיים נכס יקר יותר. עתה, יש בידיכם שתי אפשרוית: 1. להתייחס למסר ולספר את הסיפור לכמה שיותר אנשים. 2. לשכוח שאי פעם שמעתם אותו ולהתעלם מהעובדה שהוא נגע ללבכם. רק זכרו אהבה. אהבת המשפחה החברים הסובבים אותנו היא כמו מלאכים שמעידים אותנו על רגלינו בכל פעם שהכנפיים שלנו לא זוכרות כיצד לעוף.. הלכה לי היד. זה מה שאני עושה בשיעור... הייתי חייבת לכתוב לכם את זה שלמרות כל הקשיים תזכרו תמיד שיש מי שחושב אוהב ותומך... אוהבת אותכם.. אתם אחלה אנשים שבעולם!!

אני גם כותבת בשיעור

היד בתוך הקלמר עם הפון, כותבת בלי להסתכל, מסתכלת על המורה כאילו שמה שהיא אמרה על העליות היהודים מעניין אותי.. אולי כדאי שאני אקרא לה שתראה מה התלמידה החרוצה עושה?

lאביחיl

New member
אני גם הייתי מתכתב בשיעורים..

גם כתיבה עיוורת.. אבל לפחות הצלחתי להוציא 80 בבגרות בהסטוריה.. וזה מעניין עליות היהודים..

הודושש

New member
היי הייי

אני חולה על היסטורים עליה ראשונה שניה ושלישית עברתי תבגרות מימזמן...

למעלה