מצפגש פורום - שרשור מסודר

rshamir

New member
מצפגש פורום - שרשור מסודר

טוב, כמו שראיתם אנחנו מנסים לארגן מפגש למחר, יום חמישי. זה לא יהיה מפגש גדול ומסודר ממש, כי אין לנו הרבה זמן לארגן, אבל ניפגש, נאמר שלום, נכיר אחד את השני. התכנון מתייחס למסיבה של גלגלצ בכיכר ציון. חשבתי שניפגש בשעה 19:00 ליד חנות הפנינג - יש התנגדויות או רעיונות אחרים? מי שמגיע, בבקשה לשרשר בתגובה להודעה הזאת
ולהוסיף אם יש הערות או בקשות כלשהן.

rshamir

New member
../images/Emo105.gif הקפצה

אנשים, מי מכם מתכנן להגיע מחר? או שאולי אתם מעדיפים לדחות ולעשות מפגש מסודר ומאורגן במועד אחר?

VinceCarter

New member
אני מכיר את חתימה שלך!!!!

תוכנית נהדרת!!! "כבוד הגברים" פשוט מדהעם שישיקו תוכנית כזאת, אהבתי!!!

VinceCarter

New member
אתה מתכוון ליום חמישי הזה?

נדבר ונכיר ומה אלה? נשתה בירה לכבוד "גברים עם כבוד"? אני אשמח להכיר אנשים ולדבר, אלא אם אין התנגדות מצדכם ליהודי שנקרא "רוסי"...חוץ מזה אשמח לבוא... דרך אגב, המפגש הוא מוגבל בגיל או שחופשי לכולם? גם לבני עשרה וגם מי בצבא גם למי שאחרי צבא? בכל מקרה בהצלחה עם רעיון...

rshamir

New member
אוקיי

ההיענות לא ממש מרעישה אז לא יהיה ממש מפגש, אלא רק הזדמנות לומר היי אחד לשני. בסביבות שבע בערב אני אהיה ליד חנות הפנינג, יהיו לי כרטיסי ביקור של תפוז, כך שאפשר יהיה לזהות אותי. כולכן מוזמנים לעבור ולומר שלום.

מאיה1983

New member
תגידו,

אני לא באה הרבה לפורום אבל אני יכולה גם לבוא? גם ככה אני באיזור..

יש לי בעיה בקשר למפגש הזה :)

היות ואני לא מכירה כאן בערך אפחד ... כי נכנסתי לפה בערך לפניי מעט זמן ובקושי כתבתי - פדיחות. מה גם אני פיצית

VinceCarter

New member
הייתי שם במשך שעה וחצי אולי ועדין

לא ראיתי אף אחד, אולי בהסתר ראיתי אנשים וחשבתי שהם חברי פורום, אבל זה לא, ןאז עמדתי שם לבד ליד גדר שליד קרון של גלגלצ הרבה זמן, ראיתי בחורות רוקדות עם תינוקת וחבורה אנשים צעירים ואז הלכתי הביתה כי אין מה לעשות לבד.. חבל שלא פגשתי אותכם, אבל לא נורא, בטוח יהיו עוד מפגשים כאלה. רק שבפעם הבא צריך להביא שלט גדול שעליו כתוב "תפוז אנשים- קהילת פורום ירושלים" או מהשהו כזה.. ביי

../images/Emo128.gif כולם פה פארשיםםםםםםם ../images/Emo128.gif

אני הגעתי ב- 19:00 להפנינג ונחשו מי חיכה שם?! rshamir כמו שקבענו - שם הוא היה... אז באמת כולם פה פארשים!!! אני מאוכזבת!!!

למעלה