מצעד שירי אלתרמן

nitsansh

New member
מצעד שירי אלתרמן

והפעם בשידור חי... אליפלט – התרנגולים 22 את שומעת – מאיר בנאי 21 ספני שלמה המלך – אילנה רובינא 20 את הלילה שלך מרגיעים – יוסי בנאי 19 לילה לילה – אסתר עופרים 18 שדרות בגשם – יזהר כהן 17 שיר ערש – מתי כספי 16 מגש הכסף – יהורם גאון 15 הנערים הספנים – עפרה חזה 14 זמר מפוחית – קובי רכט ועדנה גורן 13 ערב עירוני – יוסי בנאי 12 נאום תשובה לרב חובל איטלקי – להקת הנח``ל 11 מסביב למדורה – להקת פיקוד מרכז 10 זמר שלש התשובות – רבקה זהר 9 ניגון עתיק – יהורם גאון 8 דצמבר – מזי כהן ודפנה ארמוני 7

nitsansh

New member
המשך

עוד חוזר הניגון – חווה אלברשטיין 6 כלניות – שושנה דמארי 5

nitsansh

New member
תרשו לי לנחש...

2 הראשונים הם: פגישה לאין קץ ליל חניה

yaakov41

New member
מקום שלישי - שיר משמר

אני מרוכז בשירתה של חוה אלברשטיין , המלכה הגדולה.

nitsansh

New member
והרשימה כולה...

אליפלט – התרנגולים 22 את שומעת – מאיר בנאי 21 ספני שלמה המלך – אילנה רובינא 20 את הלילה שלך מרגיעים – יוסי בנאי 19 לילה לילה – אסתר עופרים 18 שדרות בגשם – יזהר כהן 17 שיר ערש – מתי כספי 16 מגש הכסף – יהורם גאון 15 הנערים הספנים – עפרה חזה 14 זמר מפוחית – קובי רכט ועדנה גורן 13 ערב עירוני – יוסי בנאי 12 נאום תשובה לרב חובל איטלקי – להקת הנח``ל 11 מסביב למדורה – להקת פיקוד מרכז 10 זמר שלש התשובות – רבקה זהר 9 ניגון עתיק – יהורם גאון 8 דצמבר – מזי כהן ודפנה ארמוני 7 עוד חוזר הניגון – חווה אלברשטיין 6 כלניות – שושנה דמארי 5 שיר משמר – חוה אלברשטיין 3 ליל חניה – אפרים שמיר, חנן יובל, ירדנה ארזי 2 פגישה לאין קץ – אריק אינשטיין 1 חסר לי שיר אחד... שכחתי משהו?

nitsansh

New member
כנראה שהיו 21 שירים

לא זכור לי שאמרו בשידור את המיקום לפני שלושת הראשונים, אז כנראה שהתחילו מ-21 ולא 22 כפי שחשבתי... בכל אופן לא היה שיר בין כלניות ושיר משמר...

למעלה