מצעד פרטי: עשרת הגדולים של אירוויזיון 2007

BaZbAzOn

New member
כואב באוזניים

שיר פופ מלוקק, הבנו את הרעיון אחרי טורקיה 03 ויוון 04, אין סיכוי שיצליח.

Tru Man

New member
ובמקום הראשון: ../images/Emo47.gif

שווייץ DJ BoBo - Vampires Are Alive כל מילה נוספת מיותרת, פשוט להיט ענק!!!

X Slider

New member
שיר טוב, ממש לא למקום ראשון.

איפה קפריסין ריבונו של עולם? אוקראינה?? שתי המדינות שיתמודדו על הזכיה השנה.. בולגריה?!?! בלארוס?! רומניה?? נורבגיה החביב??

Tru Man

New member
מכל מה שהזכרת אולי נורבגיה בא בחשבון...

ורומניה? רומניה זה הכי גרוע ששמעתי השנה מלבד טיפקס עם הביזיון שהם קוראים לו שיר.

X Slider

New member
רומניה וטיפקס אותו טריק - אם זה תופס אז

זה מצליח. אם לא - כישלון מוחץ. בקשר לקפריסין ואוקראינה, שתיהן יהיו בטופ 5 בגמר לפחות לדעתי אוקראינה תקח

BaZbAzOn

New member
אתה כנראה מאוד אוהב פופ

השיר של טיפקס הוא הכי טוב השנה באירוויזיון מבחינה מוזיקלית- אולי חוץ מהשיר הענק של גרמניה, שרוב חובבי האירוויזיון לא יכולים לקבל אותו כי מדובר בביצוע מהוקצע לשיר בסגנון הג'אז הקלאסי של שנות החמישים, נונקונפורמיסטי לחלוטין במונחי התחרות. המצעד היה ממש לא לטעמי, לא שאני זועם או משהו- זכותך, אני רק אומר את דעתי. רוב השירים שהיו במצעד משקפים את הפופ שהיה ופרץ דרכים החל משנות התשעים ומאז מוחזר שוב ושוב- לאף אחד מהשירים אין שום טוויסט, גימיק, לחן או הפקה ראויה לציון שתציל אותו ותהפוך אותו לשמיע, ושוב, מבחינתי כמובן. אני, באופן אישי, הייתי שם את טיפקס, גרמניה, קפריסין (השיר הטוב של השנה לדעתי- דאנס מחשמל) רומניה ואוקראינה (בגלל השואו) גבוה יותר. השיר של סרביה לא מקורי בעליל וסובל מביצוע חלש מאוד, אבל עדיין חיובי והייתי שם במצעד הזה. בוסניה גם אחד השירים הפחות רעים של השנה ויש לו פה מקום. סה"כ רוב השירים באירו השנה זוועתיים. תודה על המצעד ועל השיתוף.

Tru Man

New member
כחבר ותיק בפורום שנות התשעים...

שעשה לא מעט פרוייקטים בנושא, תתאר לעצמך שאני אכן מאוד אוהב פופ ודאנס. בעיקר יורודאנס. שלצערי לדור של היום לא ממש יצא להכיר. אך אנחנו הותיקים שגדלו על קופסת הלהיטים של עופר נחשון הגדול, לא יכולים לשכוח את התקופה הנפלאה והקסומה של הניינטיז.

BaZbAzOn

New member
אני גם מאוד אוהב פופ, דאנס ויורודאנס

אבל לא יכול לשמוע שירים ש, איך אומרים, עשו להם Copy-Paste כל עוד אין בהם ערך מוסף כלשהו- בדמות הפקה, ביצוע, לחן וכד'...

kobbar

New member
מה אתה אוהב חוץ מ-קום סי קום סה של קפריסין?

לפחות מבין כל מה ששמעת.. כמה שמעת?

למעלה