מצעד מס' 3 לשנת 2006 - רדיו י-ם

radio101fm

New member
מצעד מס' 3 לשנת 2006 - רדיו י-ם../images/Emo41.gif

17.01.2006 1 - Conjure One / Extraordinary Way 2 - Melanie C. / First Day Of My Life 3 - Enya / Amarantine 4 - DHT / Listen To Your Heart 5 - Texas / Can't Resist 6 - Mariah Carey / Get Your Number 7 - Black Eyed Peas / My Humps 8 - Mattafix / Big City Life 9 - Sugababes / Ugly 10 - Coldplay / Talk 11 - Alanis Morissette / Crazy 12 - Daniel Powter / Jimmy Gets High 13 - Anastacia / Pieces Of A Dream 14 - Lucie Silvas / Nothing Else Matters 15 - Helena Paparizou / The Light In Our Soul 16 - Katie Melua / Nine Million Bicycles 17 - The Rasmus / Sail Away 18 - Eminem / When I'm Gone 19 - James Blunt / Goodbye My Lover 20 - Gwen Stefani Ft. Slim Thug / Luxurious 21 - The Disco Brothers Ft. Andrea Britton / Time Still Drifts Away 22 - Madonna / Hung Up 23 - Benassi Brothers / Every Single Day 24 - Shakira / Don't Bother 25 - Depeche Mode / A Pain That I'm Used To 26 - Kate Bush / King Of The Mountain 27 - Uniting Nations Ft. Laura More / Ai No Corrida 28 - Hilary Duff / Wake Up 29 - D.O.N.S. Vs. Technotronic / Pump Up The Jam 30 - Amy Diamond / What's In It For Me Conjure One סוגרים שבוע שלישי ברציפות בפיסגת המצעד הלועזי ובכך מעפילים על ההישג של סינגל הבכורה Tears From The Moon ששהה שבועיים במקום הראשון, אך גם סיים במקום ה-6 במצעד השנתי של 2003. במקום ה-2 דריכה נוספת במקום: מלאני סי ממשיכה לצעוד חזק בגרמניה, אוסטריה ושווייץ ועדיין חזק בתמונה במירוץ למקום הראשון בשבוע הבא. במקום ה-3 עלייה של שלביים לזמרת Enya שחוזרת אל ה-Top-3 לאחר 4 שנים וחצי. במקום ה-4 עלייה מחודשת ל-DHT אל המקום ה-4 בשבוע ה-11 לצעידתם בתוך עשרת הגדולים ובעצם משווים את שיא הצעידה של חידוש בתוך ה-Top-10 כאשר השיא נקבע ע"י Ace Of Base בשנת 1998 עם החידוש שלהם ללהיט Cruel Summer שבמקור בוצע ע"י שלישית Bananarama בשנת 1984.
ל-DHT
במקום ה-5 עלייה של 4 שלבים ללהקת Texas שמשיגה את להיטה הגדול ביותר במצעדים השבועיים מאז שנת 2001. במקום ה-7 עלייה של שלב אחד ל-Black Eyed Peas. במקום ה-8 הכניסה הגבוהה של השבוע שייכת ללהיט הבכורה של Mattafix ששורף את מצעדי אירופה. במקום ה-10 כניסה חדשה נוספת: Coldplay חוזרים אל עשרת הגדולים לאחר הכשלון היחסי של הסינגל Fix You במצעדים השבועיים. במקום ה-12 עלייה של 4 שלבים ל-Daniel Powter שצועד כבר 7 שבועות ומתקדם לאט ובבטחה במעלה המצעד. במקום ה-16 כניסה חדשה לזמרת Katie Melua שהיא הזמרת המצליחה ביותר בבריטניה במהלך שנת 2005. הסינגל הבא כבר הספיק להגיע אל ה-Top-10 במצעד הבריטי, ובישראל הוא יצעד אך ורק ברדיו ירושלים לאחר ששום חברת תקליטים ישראלית לא מתכוונת להוציא את הסינגל או האלבום. כניסות חדשות נוספות במקומות: 19, 20, 26. הפינה לשיפוטכם
31 / Doruntina / Dream World 32 / 50Cent / Outta Control 33 / The Pussycat Dolls / Stick With You 34 / Rihanna / If It's Loving That You Want 35 / Darren Hayes / So Beautiful 36 / Squeeze Up / La Isla Bonita 37 / Simon Webbe / No Worries עוזבים את 30 הגדולים
Bananarama / Move In My Direction / 7 weeks, # 3 Milky / Be My World / 7 weeks, # 4 Westlife / You Raise Me Up / 6 weeks, # 11 Dancin' Dj's Vs. Roxette / Fading Like A Flower / 4 weeks, # 17 Miss Sin / Lady's Night / 7 weeks, # 9 Ricky Martin Ft. Fat Joe & Amerie / I Don't Care / 5 weeks, # 18
אתם מוזמנים לדרג את 10 הגדולים שלכם לשבוע הבא באתר המצעד הלועזי או בקולכם שלכם בתא קולי 02-6440101 שלוחה 1313

radio101fm

New member
מיקומי השיא של מלאני ברדיו ירושלים:

Bryan Adams Ft. Melanie C. - When You're Gone - No'3 Going Down - No'26 Northern Star - No'2 Never Be The Same Again - No'2 I Turn To You - No'1 (3 Non-Consecutive weeks 2+1) 2000's Year End Chart - No'1 Best Female Singer Of 2000 If That Were Me - No'6 Here It Comes Again - No'6 On The Horizon - No'14 Melt / Yeh Yeh Yeh - No'28 Next Best Superstar - No'7 Better Alone - No'5 First Day Of My Life - No'2 (Still Charting)

actimel

New member
המון תודה על הסקירה../images/Emo45.gif

תצדיק את העובדה שאתה טופ אדיטור לפחות חחחחחחחחחח

אוחנה מותק, התעוררת מוקדם?

סחטיין על המידע מקצוען שכמוך
שבוע הבא בע"ה - מלאני מקום 1 יאללה בלאגן.......להצביע................

א ו ח נ ה

New member
יותר מידי מוקדם../images/Emo6.gif

אבל את כל הסקירה הכנתי כבר לפני המצעד, פשוט נישאר לי בבוקר לפרסם אותה ביחד עם הנס קפה המוקצף שהכנתי לי עם מכשיר ההקצפה הידני שאחותי השאירה לי וכמעט חישמל אותי הייתי אומר שיש כאן ניסיון לרצח!

Music4Life

New member
הממ..רעיון משונה...אך נחמד...

משונה כי הן התפרקו לפני איזה מיליון שנה כבר...די הן פסה... למרות ש...לא יודעת יהיה נוסטלדי לראות את 4 המולאות (אולי 5?) שוב ככה שרות ביחד...זה יזכיר לי הרבה דברים משנים עברו...
אם הן יעשו אלבום אני לא חושבת שזה ימכור כ"כ טוב...לא כמו פעם ברור... וואלה היו הרבה שמועות שהן מתאחדות או עושות מופע משותף וזה לא קרה אז...נחייה ונראה, אין להאמין לשמועה נודדת.

L I a T u s h1

New member
מזל טוב על הפורום החדש../images/Emo140.gif

אני מתה על מל סי ועל הספייסיות
איזה כיף שפתחו פורום למלאני
וחוץ מזה - המצעד של רדיו ירושלים THE BEST

RedRecords

New member
*דירגתי*

כולם לדרג! חייבים להביא לה את המקום הראשון השבוע!

למעלה