מצעד לועזי - 03/12/2005

F R O O G I

New member
מצעד לועזי - 03/12/2005

המצעד : 18-Phrrell Feat. Gwen Stefani - Can I Have It Like That (ירידה של 3 מקומות!
) 17-Tripping - Robbie Williams (ירידה של 5 מקומות!
) 16-SEAN PAUL - We'll Be Burnin (ירידה של 6 מקומות!
) 15-Mariah Carey - Get Your Number (Feat. Jermaine (ירידה של מקום 1!
) 14-Depeche Mode - Precious (ירידה של 3 מקומות !
) 13-Push the button - Sugababes (ירידה של 7 מקומות!
) 12-My Chemical Romance - The Ghost Of You (דריכה במקום!
) 11-coldplay-talk (כניסה חדשה
) 10-Nickelback-Far Away (כניסה חדשה
) 9-Black eyed peas - My humps (ירידה של 4 מקומות!
) 8-Hung up - Madonna (ירידה של 5 מקומות!
) 7-Kelly Clarkson - Because Of You (דריכה במקום!
) 6-Big city life - Mattafix (ירידה של 4 מקומות!
) 5-Aline - Graffity Project 0 (ירידה של מקום 1!
) 4-Anastacia - Pieces of a dream (עלייה של 4 מקומות!
) 3-Photograph - Nickleback (עלייה של 6 מקומות!
) 2-Royksopp-What Else Is There - (הכניסה הגבוהה
) 1-Crazy - Alanis Morissette (דריכה במקום!
)
מה אתם אומרים ?

מקום ראשון מעולה..שני טוב..שלישי../images/Emo128.gif

4-5 כבר דיי נמאסו..6 ממש לא משו..7-9 להיטים!!..15-17 מעולים..18 גרוע..

Jagged chaos

New member
אנשים הולכים עכשיו לקטול לך את...

...המקום הראשון
. יש פה כמה חובבי ג'ניפר לופז ובריטני, משמע = שונאי אלאניס מוריסט. אבל אני מהאוהבים שלה, אז Go ahead F R O O GI

תן לי לנפץ לך את האשלייה..גמני חובב

ג'ניפר..וכן..אני אוהב את השיר של אלאניס..

העכביש2

New member
שלישיית המחץ

למעלה...מצעד טוב מאוד. ניקלבק - פאר אוואי קצת נמוך מידי לטעמי (תראה את המצעד שלי ותבין) אבל הוא בטח עוד יעלה אז אני לא מודאג..

atar1987

New member
תגובות

18-Phrrell Feat. Gwen Stefani - Can I Have It Like That (ירידה של 3 מקומות! )זה הכול??!! 17-Tripping - Robbie Williams (ירידה של 5 מקומות! ) 16-SEAN PAUL - We'll Be Burnin (ירידה של 6 מקומות! ) 15-Mariah Carey - Get Your Number (Feat. Jermaine (ירידה של מקום 1! )חייב לעלות, להיט ענק!! 14-Depeche Mode - Precious (ירידה של 3 מקומות ! ) 13-Push the button - Sugababes (ירידה של 7 מקומות! ) 12-My Chemical Romance - The Ghost Of You (דריכה במקום! ) 11-coldplay-talk (כניסה חדשה )גם חזק 10-Nickelback-Far Away (כניסה חדשה )חזק 9-Black eyed peas - My humps (ירידה של 4 מקומות! ) שיעלה 8-Hung up - Madonna (ירידה של 5 מקומות! ) מאוס 7-Kelly Clarkson - Because Of You (דריכה במקום! ) מרגש 6-Big city life - Mattafix (ירידה של 4 מקומות! ) מתחיל להרגיז למרות שזה שיר חדש וזה לא טוב 5-Aline - Graffity Project 0 (ירידה של מקום 1! ) מיצה את עצמו לגמריי. 4-Anastacia - Pieces of a dream (עלייה של 4 מקומות! ) 3-Photograph - Nickleback (עלייה של 6 מקומות! )מעולה 2-Royksopp-What Else Is There - (הכניסה הגבוהה ) 1-Crazy - Alanis Morissette (דריכה במקום! ) זה לא שקוטלים אותה בגלל שאוהבים את בריטני, אלא ש.... תסתכלו אשכולות קודמים.

אחלה כניסות חדשות!

במיוחד רוייקסופ כמובן
*הזדמנות להעלות שוב את עטיפת הסינגל המדהימה*

למעלה