מצעד כל הזמנים -מאה הגדולים

won the game

New member
מעולה ומרגש.

אולי גם נמוך מדי... וזה לא השיר המועדף עלי שלהם... בכל מקרה, נראה לי שהשיר שבוצע הכי הרבה פעמים זה My Way של פרנק סינטרה, לא?

ForeverMC

New member
ניצחי, הקסם שבפשטות

מהשירים המעטים שגם אחרי מאות השמעות עדיין לא נמאס עלי.

venustudent

New member
../images/Emo106.gif

לא ידעתי שפול מקרטני הקדיש את השיר לאמו המנוחה
, זה מוסיף לו משמעות חדשה... כי סך הכל זה נשמע כמו שיר של מישהו שאמר משהו לא נכון ובגלל זה האהובה שלו נפרדה ממנו...

ירון772

New member
מקום 95../images/Emo220.gif

מקום 95- as tears go by-marian faithfull -1968 השיר במקור נכתב כמובן ע"י קיט ריצ'רדס ובוצע ע"י הרולינג סטונס ,אבל זהו הביצוע המועדף עלי של מריאן פית'פול לפני כל הסמים והסיגריות שהרגו לה את הקול ואת החיים .

venustudent

New member
../images/Emo99.gif איזו קלאסיקה!

אני חושבת שלשיר הזה יש גם גרסה עברית. נדמה לי שבאחד הפרקים של "פלורנטין" השמיעו קודם כל את הגרסה של פיית'פול ואחר כך גרסה עברית, משהו שנשמע גם מאותן שנים.

ירון772

New member
../images/Emo220.gifמקום 94

מקום 94- a day in a life-the beatles-1967 יצירת המופת שחותמת את האלבום אולי הידוע ביותר של הביטלס "סרג'נט פפר לונלי הארטס קלאב בנד" , השיר שמשלב אלמנטים פסיכדליים ,שירה חלומית והרבה פעלולי אולפן תקדימיים נכתב בכדי להוות יצירת מופת חד פעמית ובזה היופי שלו וגם נקודת התורפה שלו שרק בגללה לא דורג גבוה יותר .

ForeverMC

New member
יצירת מופת../images/Emo23.gif../images/Emo13.gif

בנסיעה בדרך הביתה שמעתי את האוסף האחרון שג'ורג' מרטין ערך לשירי הביטלס Love, שהוא מאוד מאוד מומלץ!!, וגם השיר הענק הזה מופיע שם.

venustudent

New member
../images/Emo45.gif

אני מודה שאצל הביטלס אני מעדיפה את השירים הפשוטים והיותר "קיטשיים" (בעיקר המוקדמים), כמו yesterday, אבל גם לשירים המורכבים המאוחרים שלהם יש אצלי מקום...

ירון772

New member
מקום 93

מקום 93- i feel the earth move under my feet-carol king-1970 אחת היוצרות והזמרות המרגשות שאני מכיר תופסת מקום מוצדק בין 100 הגדולים. שיר קלאסי שזכה לעשרות ביצועים מתוך אחד מהאלבומים הנשיים הטובים שיצאו האלבום " tapestry".

ForeverMC

New member
אלבום משובח../images/Emo99.gif

אחד האלבומים האהובים עליי ביותר ומאוד נוסטלגי עבורי. דווקא השיר עצמו נחמד, אבל יש לה שירים שאני יותר אוהב.

למעלה