מצעד כל הזמנים -מאה הגדולים

ירון772

New member
מצעד כל הזמנים -מאה הגדולים

זהו, לאחר שספרתי לאחור מהמקום ה-300 ועד המקום ה101 הגיע הזמן לדבר האמיתי מעכשיו כל שיר ב 100 הגדולים יקבל את הכבוד המגיע לו ויזכה להודעה משלו אז מה צפוי לנו ב 100 הראשונים? בחלוקה לעשורים: שנות ה-90: 26 שירים שנות ה-80: 19 שירים שנות ה-70: 29 שירים שנות ה-60: 25 שירים ואפילו שיר אחד משנות המילניום החדש... חוץ מזה.. יש 9 ביטלס,6 יו-2, קצת פינק פלויד,דייר סטרייטס,רולינג סטונס ואת כל השאר תגלו בעצמכם אז הנה זה מתחיל עוד מעט במקום ה-100 תבלו..

ירון772

New member
מקום 100../images/Emo220.gif

מקום 100- forever autmn-justin hayward -1978 פותח את 100 הגדולים סולן ומנהיג להקת המודי בלוז ג'סטין הייורד עם הלהיט הגדול מתוך האלבום הקלאסי "מלחמת העולמות"

venustudent

New member
../images/Emo99.gif

זו עוד תוספת להשכלה המוזיקלית שלי
- ידעתי שיש אלבום קונספט בשם הזה משנות ה-70 אבל לא ידעתי שהשיר הזה לקוח משם...

ירון772

New member
מקום 99

מקום 99- i try-macy gray-2000 כפי ששמתם לב זהו ,לפחות כרגע, השיר האהוב עלי במילניום הנוכחי .שיר על אהבה נכזבת עם אחת הזמרות הבולטות של תחילת המילניום שמשום מה די נעלמה ,אבל השיר הזה נשאר איתנו ..

Jagged chaos

New member
שיר יפה, מקום גבוה

לי יש יותר מ-98 שירים שאני אוהב יותר ממנו

won the game

New member
../images/Emo45.gif

ואהבתי מאוד גם את She Ain't Right For You שלה - מ-2004 אאל"ט.

ForeverMC

New member
שיר חזק, הטוב ביותר של מייסי

ובכל זאת די מפתיע למצוא אותו כה גבוה..

venustudent

New member
../images/Emo45.gif

אני מבינה שאין במצעד עוד הרבה שירים מהמילניום הנוכחי (ככה כתבת בשרשור המקדים, לא?), וזה באמת אחד השירים הבולטים מה"עשור" הזה...

ירון772

New member
מקום 98../images/Emo220.gif

מקום 98- hang on to dream-tim hardin -1967 שיר נפלא,שהסתובב אצלי הרבה זמן סביב 100 הגדולים והפעם הצליח להשתחל לתוך החבורה המכובדת . טים הרדין עם ביצוע פשוט ומרגש עם פסנתר וכינור קלאסי יוצר יצירת מופת קטנה שזכתה ללא מעט גירסאות וביצועים. בקליפ שבקישור מהווה השיר פסקול לסרט אנימציה מוזר אבל השיר שווה הכל...

ForeverMC

New member
יצירת מופת../images/Emo99.gif../images/Emo7.gif

אחד השירים המושלמים והמרגשים שאני מכיר. תמיד גורם להזיל דמעה.

venustudent

New member
../images/Emo99.gif באמת פשוט ומרגש

נראה לי שהשיר הזה מוכר לי מאיזו פרסומת (בטח בגרסת כיסוי)...

ירון772

New member
מקום 97

מקום 97- so young-suaid-1994 השיר השלישי והאחרון של להקת סוויד במצעד שלי.אז אולי "אנימל נטרייט"יותר פופולרי ו"ווילד וואנס" יותר קלאסי אבל אני הכי אוהב את העוצמה והריגוש במילים עם הביצוע הבלתתי נשכח של ברט אנדרסון אחד האנשים שעשו את תחילת שנות ה-90.

ForeverMC

New member
שיר טוב..

אני אוהב יותר את השירים של האלבום השני שלהם..

ירון772

New member
מקום 96../images/Emo220.gif

מקום 96- yesterday-the beatles-1965 אחד השירים המובנים מאליהם במצעדי כל הזמנים ,והזוכה הכמעט קבוע במשאלי "השיר הטוב ביותר של הביטלס" . בסוף המילניום ערכה תחנת הרדיו 88 fm את מצעד הפזמונים של המאה והשיר הזה זכה במקום הראשון ,כמו כן השיג השיר את המקום השני ב"מצעד המצעדים" של רשת גימל שנערך בשנת 1990 כאשר רק הלהיט "למבדה" מקדים אותו באחת מהבחירות המגוחכות אי פעם.במצעד המילניום של רדיו ת"א השיג השיר את המקום ה-12 .כאן הוא משיג מקום צנוע יחסית ועדיין בין 100 הגדולים שלי. יש לציין שהשיר "יסטרדיי" הוא השיר שזכה למספר הקאברים הגדול ביותר קרוב ל-250 ביצועים שונים יש לשיר הזה מה שמכניס אותו גם לספר השיאים של גינס. ולחשוב שמילות השיר המקוריות היו בעצם משהו בסגנון "ביצים מבולבלות" רק לאחר מכן שינה פול מקרטני את מילות השיר והקדיש אותם לאימו המנוחה.

למעלה