מצעד האלבומים והסינגלים העולמי

nomber 1

New member
מצעד האלבומים והסינגלים העולמי

אלבומים: 1.Britney Spears - In The Zone 2.Beatles - Let It Be...Naked 3.Dido - Life For Rent 4.Michael Jackson - Number Ones 5.Red Hot Chili Peppers - Greatest Hits 6.Blink-182 - Blink-182 7.R.E.M. - In Time (The Best Of 1988 - 2003) 8.Pink - Try This 9.G-Unit - Beg For Mercy 10.Kylie Minogue - Body Language המכירות לפי הארצות: ARGENTINA, AUSTRALIA, AUSTRIA, BELGIUM, BRAZIL, CANADA, CHILE, COLOMBIA, CZECH REPUBLIC, DENMARK, ESTONIA, FINLAND, FRANCE, GERMANY, GREECE, HONG KONG, HUNGARY, INDONESIA, IRELAND, ITALY, JAPAN, MALAYSIA, MEXICO, NETHERLANDS, NEW ZEALAND, NORWAY, PERU, PHILIPPINES, POLAND, PORTUGAL, SINGAPORE, SLOVAKIA, SOUTH KOREA, SPAIN, SWEDEN, SWITZERLAND, TAIWAN, THAILAND, UNITED KNIGDOM, USA AND VENEZUELA. סינגלים: 1.Me Against The Music - Britney Spears feat. Madonna 2.Tenohira - Mr.Children 3.Where Is The Love - Black Eyed Peas feat. Justin Timberlake 4.Slow - Kylie Minogue 5.Baby Boy - Beyoncי feat. Sean Paul 6.White Flag - Dido 7.Hey Ya! - Outkast 8.Your Name Never Gone - Chemistry 9.Mandy - Westlife 10.Trouble - Pink

Im The Sun

New member
אוי נו באמת,

אתה לא אמרת את זה עכשיו... כאילו כל כך קשה לפרגן?

dor307

New member
למה משהו מסריח פה?

ונירא לי שזה מה שכתבת! על תעלב אבל ברטני לא ממש הצליחה! הסינגל נחשל בכל המקומות החשובים! האלבום מקום ראשון בקצת מאד מקומות אבל נירא לי שנשמע עוד ממנה

14מתן

New member
מממש לא !!!!!

הסינגל ממש הצליח ומקור אמר לי (אחיעד...חחחח) שזה היה הסינגל הכי מצליח שלה אחרי אופס ובייבי אז הוא די מצליח...

dor307

New member
מתן לך לעבוד על המצעד!!!

חוץ מזה אני מדבר עובדות! הוא לא הצליח עדין להכנס לטופ20 באמריקה! בסטד הצליחו יותר ממנו (שיר זה זכר או נקבה?) ואני לא היכרתי אותם בכלל! אפילו בגלגל"צ הוא לא היה מקום ראשון! ולא מקום שני! רק מקום שמיני! אז אולי הוא הצליח במדינות אחרות אבל את היוקרה של אמריקה וברטניה אין לו!! וגם גודל הציפיות גודל האכזבות!! זה כל מה שיש לי להגיד עליו!!

NiKi†a

New member
זה היה מעליב.

מתן לא הייתי מוותרת

למעלה