מצעד אישי שלי...

מצעד אישי שלי...../images/Emo57.gif

מצעד עברי: יורדים מהמצעד: 1:שי 360 – שי הגיע- היה 5 שבועות, הגיע עד מקום 15 2:רוי וחברים – ביחד- היו 7 שבועות, הגיעו עד מקום 2 3:יהודה סעדו – שדות של אירוסים- היה 7 שבועות, הגיע עד מקום 13 4:נינט טייב – האור בחיי- הייתה 4 שבועות, הגיעה עד מקום 20 5:מירי מסיקה – באה אליכם- הייתה 13 שבועות, הגיעה עד מקום 4 6:מטרופולין – מלאכים- היו 8 שבועות, הגיעו עד מקום 3 מצעד עברי: 1:שורטי וש"ס – המבט שלו- כניסה חדשה! 2:מאיה אברהם - לפני שנשתגע – כניסה חדשה! 3:מיכל אמדורסקי - אתה ואני- 4 שבועות במצעד, ירידה של שלב אחד, שיא במקום 1, שבועיים בראש 4:דני דין – המנגינה שלי- 4 שבועות במצעד, יורד 3 שלבים, שיא במקום 1, שבוע אחד בראש 5:איגי וקסמן – תמיד אוהב תמיד נפגע- כניסה חדשה! 6:שירי מימון – כמה פעמים- שבועיים במצעד, אותו מקום, שיא במקום 6 7:מטרופולין – בלי לומר מילה- 3 שבועות במצעד, יורדים 4 שלבים, שיא במקום 3 8:מה קשור? – אל תפחד- כניסה חדשה! 9:מושיק עפיה – מטלפן שוב אליך- שבועיים במצעד, יורד 4 שלבים, שיא במקום 5 10:זהבה בן – שריפה- 3 שבועות במצעד, יורדת שלב אחד, שיא במקום 8 12:שרית חדד – כל האנשים השמחים- הירידה הגדולה!!, יורדת 8 שלבים מהמקום ה – 4 13:צ'ינו פרודקשיין ואוריאל שאלתיאל – געגוע קבוע- יורדים 3 שלבים מהמקום ה- 10 14:עדי כהן – כל כך פשוט לשכוח- יורדת 7 שלבים מהמקום ה- 7 16:ירון כהן – בלעדייך- הירידה הגדולה השנייה!!, יורד 8 שלבים מהמקום ה- 8 מצעד לועזי: יורדים מהמצעד: 1:HIM – rip out the wings of butterfly- היו חמישה שבועות, הגיעו עד מקום 9 2:shaggy – ready fi d ride- היה תשעה שבועות, הגיע עד מקום 5 3:Geri halliwell – love never loved me- הייתה עשרה שבועות, הגיעה עד מקום 1, הייתה שבוע אחד בראש 4:Nouvelle vogue – in a manner of speaking- היו חמישה שבועות, הגיעו עד מקום 6 5:tatu – all about us- היו תשעה שבועות, הגיעו עד מקום 2 לא הצליחו לעלות: 1:the game – put you on the game 2:simple plan – crazy 3:beyonce & slim thug – check on it 4:faith evans – Tru love 5:various artist – come together now מצעד לועזי: 1:lil kim – lighters up- שלושה שבועות במצעד, אותו מקום, שיא במקום 1, שבועיים בראש 2:Dana international – higher- שלושה שבועות במצעד, עולה 4 שלבים, שיא במקום 2 3:Madona – hung up- שבועיים במצעד, אותו מקום, שיא במקום 3 4:laleh – live tomorrow- שבועיים במצעד, עולה 5 שלבים, שיא במקום 4 5:Marion raven – here I am- ארבעה שבועות במצעד, יורדת 3 שלבים, שיא במקום 1, שבועיים בראש 6:yahel & Tammy – liquid love- שבועיים במצעד, ירידה של שלביים, שיא במקום 4 7:nightwish – sleeping sun- שבועיים במצעד, ירידה של שלב אחד, שיא במקום 6 8:the rasmus – sail away- שלושה שבועות במצעד, ירידה של שלב אחד, שיא במקום 2 9:the pussycat dolls – stickwitu- חוזרות למצעד!, שיא במקום 9 10:Gwen stefani – luxurious- שלושה שבועות במצעד, עולה שלביים, שיא במקום 10 14:anastacia – pieces of a dream- יורדת ארבעה שלבים. 15:regi – no music- יורד שבעה שלבים.

העכביש2

New member
אחלה מצעדים

ואפרופו המקום הראשון שלך -- ליל קים...קראתי בסופ"ש שהיא נכנסת לשנה לכלא...בעסה

באמת?!...חבל!!...דוקא היו ביקורות..

טובות על הדיסק..ככה שהיא לא תוכל להמשיך להוציא ממנו קליפים ולקדם אותו/=

המצעד הלועזי שלך טוב ../images/Emo45.gif

חוץ מדנה אינטרנשיונל ו- yahel & Tammy – liquid love שאני לא מכיר כל השירים חביבים

למעלה