מצלמה ותמונות בטיול,עזרה בבקשה!

מצלמה ותמונות בטיול,עזרה בבקשה!

טוב אז עוד שבועיים במזרח, עכשיו,בקשר למצלמה-אני לוקח איתי דיגיטלית,הבעייה היא שאני לא מבין במצלמות ובדברים האלה-בקשר למצלמה אני יסתדר כבר,אבל בקשר לתמונות אני צריך עזרה,יותר נכון לפיתוח התמונות,איך מתבצע התהליך? נכסנסים למקום כלשהו וצורבים אותם על דיסק? צריך להביא כבלים מהבית? כל מה שאתם יודעים,טיפים,המלצות וכדומה... תודה רבה!

ashmash

New member
פיתוח תמונות?

כל היופי במצלמה דיגיטלית שאתה לא צריך צריך לפתח את התמונות ולסחוב (או לשלוח הביתה) מלא תמונות. בכל מקרה, מה אורך הטיול? כי אולי אם מדובר בטיול קצר, שווה לשקול לסחוב כרטיס זיכרון נוסף, קטן וחביב, שאגב במזרח אפשר למצוא בזול יחסית. בכל מקרה, אם את מעוניין לצרוב תמונות בחו"ל, אתה יכול להכנס לאינטרנט בר, לחבר את המצלמה למחשב עם כבל USB ובהנחה שיש להם צורב, לצרוב אצלהם. אם לא, בחנויות לפיתוח תמונות (בסין לפחות), בד""כ תמצא קורא כרטיסי זיכרון וצורב. הבעיה היא שאיכותם לא תמיד טובה ולי אחד מקוראי הכרטיסים האלה הרס כמאה חמישים תמונות ובסוף צרבתי במקום אחר, שם לא הייתה בעיה. אז אולי שווה לסחוב איתך תמיד את חיבור ה-USB, רק כי על המצלמה שלך אפשר לסמוך יותר מעל קוראי הכרטיסים הזולים של המזרח.

begk

New member
כמה המלצות/עצות...

1. כך איתך את כל הכבלים והאביזרים שיש לך. כבר ניתקעתי בגלל שבדיוק כבל לא היה... 2. קרא לפני ואפילו קח איתך את המדריך של המצלמה - מאוד מאוד עוזר! 3. לא יודע איך זה עובד במזרח מבחינת שמירת תמונות אבל בכל אופן - אם אתה יכול לצרוב - צרוב! עדיף כמה שיותר גיבוי לכל הטכנולוגיה הזו. 4. אל תתפשר על הרזולוציה והאיכות הכי נמוכה של המצלמה בשביל עוד תמונות - תשקיע בכרטיס זיכרון או שתצרוב הרבה. חבל שבסוף תגיע לארץ ולא תוכל לפתח שום תמונה כמו שצריך (בטח לא הגדלות) 5 אם יש אינטרנט ויכולת לחבר את המצלמה/ דיסק אפשר להעלות תמונות לאינטרנט . כדאי להירשם לאתר מחו"ל ולא לישראלי כי יכול להיות שלא תוכל לקרוא עיברית. חוצמזה כמובן שעדיף להירשם ולשמור איפושהוא את הקוד עוד בבית. אתר טוב לשמירת תמונות - www.imagestatiom.com ללא הגבלת נפח או כמות ובחינם. (אני עוד רגע אוציא הודעה לכל הפורום בניפרד). יאללה , תהנה מתי

למעלה