מצטרפת למארגני החרם

אבי בן 1231

Well-known member
אכלת. אין מצב שלא אכלת.
משום מה אף פעם לא אהבתי ולא קניתי את הגלידה הזו!!!
קנית אי פעם גלידה שלהם ?
הגלידה של BEN & JERRY'S ושל HAAGEN DAZS - קנית פעם אחת - לעולם לא תוכלי להחליף לגלידה אחרת.
כך שהחרם שלך נידון לכישלון
נכון, חחחחחחחחח אני לא החלפתי, אך מעולם לא קניתי את שתי הגלידות האלה היות ולא אהבתי אותן.
אנחנו קונים קרמיסימו!!!

צר לי לאכזב אותך אך לא הצלחת לשכנע אותי!!!

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member

נכון, חחחחחחחחח אני לא החלפתי, אך מעולם לא קניתי את שתיי הגלידות האלה היות ולא אהבתי אותן.
אנחנו קונים קרמיסימו!!!

אין על גלידות של

קרמיסימו

אבי בן 1231

Well-known member
קרמיסימו זה לא ICE CREAM , יש בה שומן צמחי [שומן קוקוס, דקלים ושאר מריעין בישין]. בן אנד גרי והאגן דאס מיצרים ICE CREAM אמיתי
סבתא שלי קבעה שקרמיסימו זה אכן לא ICE CREAM אלא גלידה שרבט.
אכן בן אנד גרי והאגן דאס מיצרים ICE CREAM אמיתי מלא בכולסטרול וקרמיסימו זו גלידה דלה בכולסטרול ולא ICE CREAM עשיר בכולסטרול.

מלאכת מחשבת1

Well-known member

נכון, חחחחחחחחח אני לא החלפתי, אך מעולם לא קניתי את שתיי הגלידות האלה היות ולא אהבתי אותן.
אנחנו קונים קרמיסימו!!!

1. לא ניסיתי לשכנע אותך.
2. אתה כנראה מאותם יחידי סגולה שיכולים לומר - מעולם לא אכלתי גלידה של......, אבל גם לא אהבתי אותן.
יפה לך.

אבי בן 1231

Well-known member
1. לא ניסיתי לשכנע אותך.
2. אתה כנראה מאותם יחידי סגולה שיכולים לומר - מעולם לא אכלתי גלידה של......, אבל גם לא אהבתי אותן.
יפה לך.
אכן גילית סוף, סוף, אני אכן יחיד סגולה!!!!
טעמתי, לא מצא חן בעיניי!!!

הסבר נוסף יהיה כרוך בתשלום!!!

nothing but the truth

Well-known member
לפי מה שהבנתי הגלידה תמשיך להימכר בכל רחבי המדינה ולכן לא יחדשו את החוזה עם הזכיין בעוד שנה וחצי.
במקרה כזה החרמה תפגע אך רק בעובדים בישראל.
בכל מקרה - כיוון שאני לא רוכש גלידות, אין לי גם אפשרות להחרים

לפי מה שהבנתי הגלידה תמשיך להימכר בכל רחבי המדינה ולכן לא יחדשו את החוזה עם הזכיין בעוד שנה וחצי.
במקרה כזה החרמה תפגע אך רק בעובדים בישראל.
בכל מקרה - כיוון שאני לא רוכש גלידות, אין לי גם אפשרות להחרים
הזכיין הוחלף.

כוכבית מצויה

Well-known member
הזכיין הוחלף.
עוד לא, קיבל התראה שהחוזה שלו שמסתיים בעוד שנה וחצי לא יחודש.
לנוחותהקהל שרוצה להחרים להלן רשימת המוצרים של יוניליבר

GoldenEyes

Well-known member

תודה על הרשימה :)
קל יותר לראות בסופר על התוית מי היבואן או היצרן מאשר לזכור את כל השימה הזאת :)
וביננו , לאף מוצר אין בלעדיות

nothing but the truth

Well-known member

הרבה רטבים....
טוב, אז עדיין אין לי אפשרות להחרים מוצר שאני לא קונה. אגב מבחינה בריאותית רטבים מסוג של מיונז , קטשופ וכו' - מכילים כמויות לא מומלצות של סוכר/נתרן/שומן שללא קשר עדיף להימנע

שחר 676

Well-known member
מנהל

כל מותגי יוניליבר ישראל.

מותגי מזון עריכה

• תלמה – מותג מזון שהוקם בשנת 1947 ומאגד תחתיו מוצרי דגנים, חטיפים ומוצרי מזון שונים. מותגי דגנים בהם כריות, כמו גם מיונז, וחרדל וכן מותגי החטיפים "כיפלי" ו"פרפר".
  • גלידת שטראוס – רכישת אגף "גלידת שטראוס" על ידי יוניליוור מקבוצת שטראוס החלה בשנת 1996 והושלמה בשנת 2014. מותגי גלידת שטראוס: מגנום, גודיז, קרמיסימו, קורנטו, סולרו, שוקובו, קרמבו, טעמקור, בומבה, ננסים, אסקימו, פנטסיה, מסטיגם, פצפצים, שוטס וכן חטיפי גלידה פסק זמן ואגוזי.
  • בייגל בייגל – מפעל בייגל בייגל הוקם בשנת 1880 על ידי משפחת אופים שגרה בעיירה קטנה ליד העיר קרקוב ועלתה לישראל בשנת 1933. המותג נרכש על ידי יוניליוור באופן חלקי בשנת 2000, הרכישה הושלמה בשנת 2010. המותג מציע מגוון של חטיפים אפויים.
  • ורד הגליל – ורד הגליל הוא מפעל שוקולד שהוקם ב-1986 בעיר צפת. המפעל מייצר טבלאות שוקולד וכן שוקולד לייצור קינוחים בשוק המקצועי. במפעל מיוצרים מוצרי שוקולד תחת שני מותגים: ורד הגליל (טבלאות שוקולד מריר ושוקולד חלב) וקליק (טבלאות שוקולד וחטיפי שוקולד).
  • קליק – מותג טבלאות וחטיפי שוקולד אשר נוסד ב-1986.
  • קנור – מותג מזון אשר הוקם בשנת 1838 בגרמניה כמותג המומחה בייבוש ובעיבוד צמחים ותבלינים. מוצרי קנור אשר נמכרים בישראל מיוצרים באזור התעשייה בחיפה. מוצרי המותג בישראל כוללים מרקי תיבול, מרקים נמסים, רטבים, קוביות תיבול ועזרי בישול נוספים.
  • ליפטון – מותג תה אשר נוסד בסוף המאה ה-19 בסקוטלנד.
  • פתית – מותג קרקרים אשר יוצר במקור תחת המותג תלמה של חברת תמ"י (תוצרת מזון ישראלית).
  • מזולה – מותג מרגרינות ושמנים אשר הושק בבריטניה בשנת 1964 כחלופה לחמאה ולמרגרינה קשה.
  • הלמנ'ס – מותג מוצרי מיונז.
  • בלו-בנד – מותג מרגרינה אשר יוצר לראשונה בישראל בשנת 1938 בחיפה.
  • 778 – מותג קונפיטורות פרי אשר נוסד בשנות ה-50 במושב בית יצחק. השם 778 נולד משילוב בין שני המשקים שבהם התגוררו היצרנים - משק 77 ומשק 78. פעילות המותג נרכשה על ידי יוניליוור בשנות ה-90.
  • אפיכל – מותג עזרי אפייה הכולל סירופים, תמציות וצימקאו.

מותגי טיפוח הגוף והבית עריכה

• פינוק – מותג טיפוח אשר הושק ב-1980 על ידי חברת ויטקו. מוצרי פינוק מיוצרים במפעל "ליוור" בקרית אתא.
  • Dove - מותג דאב הושק בישראל בשנת 1996 עם סדרת סבונים מוצקים ונוזליים ודאודורנטים.
  • בדין – מותג מרככי כביסה .
  • AXE – מותג טיפוח לגברים אשר הושק בצרפת בשנת 1983 והושק בישראל בשנת 2005 כמותג דאודורנטים לצעירים. במספר מדינות בעולם נקרא המותג בשם LYNX.
  • Clear שמפו קליר הושק בשנת 1975. המותג הושק בישראל בשנת 2011. מוצרי המותג כוללים סדרות לגברים ולנשים לטיפול בקשקשים ולמניעתם.
  • Vaseline – מותג טיפוח עור בינלאומי אשר נוסד בשנת 1859. מוצרי המותג בישראל כוללים תחליבי גוף וג'ל פטרוליום.
  • Rexona – מותג דאודורנטים בינלאומי אשר הושק בישראל ביולי 2010. במדינות שונות בעולם נקרא המותג גם בשמות Sure, Shield, Degree.
  • Toni & Guy – מותג טיפוח שיער בריטי הנושא את שמם של המעצבים טוני וגיא מסקולו.
  • סיף – מותג ניקוי הבית.

אבי בן 1231

Well-known member

רמי לוי הציע לו להמשיך ליצר את המותג תחת שם אחר והוא מתחייב למכור את המוצרים במרכולים שלו,
לדעתי רמי לוי יכול בהחלט לקדם אותו יותר מהאנטישמים שאני נגעל שבכלל דנים פה עליהם.

GoldenEyes

Well-known member

נסיך.333

Well-known member
בדיוק
ליוניליבר זה רק מכה קטנה בכנף , שיסגרו את המפעל לייצור הגלידה ובא לציון גואל
וגם מהזכיין החדש לא לקנות את הגלידות האלה
יש לך טעות, יונילבר מושקע מאד פה, אם יחרימו את המוצרים שלהם זה לא ממש מכה קטנה בכנף..

למעלה