מצטרפת למארגני החרם

שמלת תחרה1

Well-known member
חברת בן אנד ג'ריס החליטה לא למכור גלידות ביהודה ושומרון.
לא אקנה השבוע את הגלידה שלהם.
וגם לא בשבוע הבא
הם כבר יעשו רגע חושבים.

שמלת תחרה1

Well-known member
ברוכה המצטרפת. גם |בית|בביתנו הגלידה לא תכנס.
יש התומכים בישראל.
ונגד האנשימיות של בן אנד גריס

"קוראים לכל האמריקאים הפסיק לקנות מוצרי בן אנד ג'ריס"
מוקדם יותר היום קראו בארגון ציוני אמריקה (ZOA) לכל תומכי ישראל לערוך חרם צרכני על חברת הגלידות של כל תומכי ישראל בארצות הברית

Harrington

Well-known member
מנהל
וגם לא בשבוע הבא
הם כבר יעשו רגע חושבים.
אני נורא מבואס. מת להחרים אותם (וכמובן לעדכן אותם על זה), אבל מעודי לא זכיתי לאכול את המוצר שלהם. לקנות במיוחד בשביל להחרים לאחר מכן?

Harrington

Well-known member
מנהל
קודם כל נפלה טעות לשונית בתגובתי הקודמת. כנראה תיקון אוטומטי של הנייד.
אבל שכחתי מה? שאכלתי את הגלידה הזאת? לא חושב. היא פשוט לא נמכרת במקומות שאני בדרך כלל עושה קניות, או לחלופין אני נתקל בגלידה אחרת שאנחנו מורגלים בה. תוסיפי על כך שאצלנו ממילא גלידה זה מוצר די ייחודי, לאור זמן הנסיעה בין הסופר לבית. אבל גם בצעירותי אני לא זוכר שפעם אכלתי את זה. פשוט אף פעם לא משך אותי.

וגם לא בשבוע הבא
הם כבר יעשו רגע חושבים.
אנשטימים. ואין סיבה לקנות את מוצרם, הזכיין שלהם בארץ התנגד לחרם, ומיד העיפו אותו.

לאונידס

Active member
וגם לא בשבוע הבא
הם כבר יעשו רגע חושבים.
הזכיין הישראלי סירב לדרישת החברה האמריקאית להפסיק מכירת גלידה בשטחי יהודה ושומרון.
הזכיין הישראלי הודיע לחברה שאין לו שום כוונה להחרים את תושבי יהודה ושומרון והוא לא יגביל את האספקה לתחומי הקו הירוק גם מתוך עמדה ערכית ציונית וגם משום שזהו החוק בישראל.
הזכיין הישראלי ידע שישלם מחיר כבד על ההתעקשות שלו, והנה באמת החברה האמריקאית הודיעה לו שבעוד שנה וחצי, מועד פקיעת החוזה שלו, הם לא יחדשו איתו את החוזה, ואולי הוא יאלץ לסגור את המפעל שלו.

והנה באה חבורת אנטי ציונים ומודיעה שתחרים את הזכיין הזה כבר עכשיו, כי החוצפן הוא גם אזרח שומר חוק וגם ציוני שמוכר סחורה להתנחלויות.
למרות שזו זכותכם מאוד מצער אותי שיש אנטי ציונים שפוגעים בציוני מסור ושומר חוק,
אבל בתגובה אני מודיע שאני וציונים כמוני נגביר את הרכישות אצל אותו זכיין ונדרוש מהממשלה לפעול נגד בן אנד ג'ריס העולמית בכל הכלים האפשריים כדי לתמוך בבן אנד ג'ריס המקומי הציוני ימני.
אני ואנשים כמוני גם נכתוב לאותו יצרן שמצידנו הוא יכול למתג את המוצר שלו מחדש, לא כבן אנד ג'ריס, ואנחנו נזכור לו את עמידתו הערכית. בדיוק כמו שאורנג' ישראל נפרדה מאורנג' העולמית על רקע אנטי ישראליות שלה ויצרה את פרטנר.
ואני מקווה שהאנטי ציונים אולי ישקלו את עמדתם מחדש.

אבי בן 1231

Well-known member
הזכיין הישראלי סירב לדרישת החברה האמריקאית להפסיק מכירת גלידה בשטחי יהודה ושומרון.
הזכיין הישראלי הודיע לחברה שאין לו שום כוונה להחרים את תושבי יהודה ושומרון והוא לא יגביל את האספקה לתחומי הקו הירוק גם מתוך עמדה ערכית ציונית וגם משום שזהו החוק בישראל.
הזכיין הישראלי ידע שישלם מחיר כבד על ההתעקשות שלו, והנה באמת החברה האמריקאית הודיעה לו שבעוד שנה וחצי, מועד פקיעת החוזה שלו, הם לא יחדשו איתו את החוזה, ואולי הוא יאלץ לסגור את המפעל שלו.

והנה באה חבורת אנטי ציונים ומודיעה שתחרים את הזכיין הזה כבר עכשיו, כי החוצפן הוא גם אזרח שומר חוק וגם ציוני שמוכר סחורה להתנחלויות.
למרות שזו זכותכם מאוד מצער אותי שיש אנטי ציונים שפוגעים בציוני מסור ושומר חוק,
אבל בתגובה אני מודיע שאני וציונים כמוני נגביר את הרכישות אצל אותו זכיין ונדרוש מהממשלה לפעול נגד בן אנד ג'ריס העולמית בכל הכלים האפשריים כדי לתמוך בבן אנד ג'ריס המקומי הציוני ימני.
אני ואנשים כמוני גם נכתוב לאותו יצרן שמצידנו הוא יכול למתג את המוצר שלו מחדש, לא כבן אנד ג'ריס, ואנחנו נזכור לו את עמידתו הערכית. בדיוק כמו שאורנג' ישראל נפרדה מאורנג' העולמית על רקע אנטי ישראליות שלה ויצרה את פרטנר.
ואני מקווה שהאנטי ציונים אולי ישקלו את עמדתם מחדש.
אני לא מפרנס את אויבי.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
וגם לא בשבוע הבא
הם כבר יעשו רגע חושבים.
קנית אי פעם גלידה שלהם ?
הגלידה של BEN & JERRY'S ושל HAAGEN DAZS - קנית פעם אחת - לעולם לא תוכלי להחליף לגלידה אחרת.
כך שהחרם שלך נידון לכישלון

אבי בן 1231

Well-known member
חחחחחחחחחחח בארה"ב, לגלידה עם שומן צמחי אסור להקרא "Ice Creram"
רק לגלידה עם שומן מן החי , [בד"כ שומן בקר].
עם כל הכבוד ל"פלדמן" ול "ריו" [ויש כבוד], מה שהם מוכרים זה לא Ice Cream.
תאכל "לבריאות" Ice Cream עם שומן מן החי, [בד"כ שומן בקר].
בריא מאוד אך .......... אני מעדיף שומן חזיר לבן כשר למהדרין או שרבט.

למעלה