מצטרפת חדשה....

Roniron16

New member
מצטרפת חדשה....

אני קוראת אתכן "בשקט" כבר תקופה ארוכה...תקופה של התלבטויות וכמובן ההחלטה....וברור לי שהפורום הזה ואתן גרם לי להרגע, להאמין שאפשר, ושזו המתנה הכי גדולה שאני יכולה לתת לעצמי. - אז תודה! קצת עלי...אחרי הזרעה שניה, שבאופן סימבולי הייתה בערב ראש השנה..וכבר התחלתי לחפש משמעויות מסטיות...ומחכה לתשובה.. ודי רגועה. מנסה לשמור על עצמי מהתלהבות ואכזבה. אחרי ההזרעה הראשונה שעידכנתי בה חלק גדול מחברי ואפילו חברה הצטרפה אלי, החלטתי הפעם לשמור את זה לעצמי ( + 5 חברות טובות), ללכת לבד, עם השקט שלי, לא עדכנתי את המשפחה, ואפילו אמרתי שאני אחכה אחרי החגים ובנתיים לא מתחילה. עד כמה לדעתכן הסביבה הקרובה שכבר יודעת על ההחלטה, ורוצה להיות מעורבת תיפגע, תעלב מההחלטה שלי - אם מישהיא כמובן החליטה כמוני כמובן. שתהיה שנה נפלאה לכולן! רוני

יעלה1234

New member
חמסה|שיהיה בהצלחה../images/Emo57.gif

שתהיה לך שנה מוצלחת
ותהפכי לעגלגלה כתפוח
או כדרוגל
או כדורסל....
ותתרבי כרימון .

אורora

New member
ברוכה הבאה../images/Emo39.gif

תסבירי לסביבה הקרובה שהתהליך הוא תקופה לחוצה ולא קלה , ומאוד לא קל לך שהרבה אנשים סופרים יחד איתך את ימי ההזרעה והמחזור, ובעיקר לא קל לאכזב את כולם שלא הולך. ( לא מספיק האכזבה שלך עכשיו צריך לדווח עליה למלא אנשים
) גם אני סיפרתי ללא מעט חברים שאני בתהליך, וביקשתי לא לשאול שאלות על ההתקדמות והבטחתי לספר שיהיה מה לספר. ( שיתוף ממש שיתפתי רק קרובים ביותר ). הסביבה הקרובה הבינה וקיבלה זאת יפה. מדובר ברצון מאוד לגיטימי ואנשים מבינים את הצורך להשתבלל. ( בדיוק כמו שאנשים מבינים שאשה בהריון מספרת עליו לא מייד בהתחלה , וכמו שאשה בטיפולי פריון ( נשואה ) לא משתפת את כל העולם בכל צעד וצעד )

nina L

New member
ברוכה הבאה! בהצלחה!

מסכימה עם אורורה. לגמרי לגיטימי. עשי מה שטוב לך, והעיקר שתהיינה בשורות נפלאות!

ברוכהבאה ../images/Emo140.gif ו../images/Emo50.gif

מסכימה עם ההחלטה שלך לשמור את זה לעצמך. זה סתם מכניס ללחצים מיותרים כל עוד אין תוצאות.

שיהיה ../images/Emo50.gif. ותהיי אופטימית

דווקא הזרעה בפתחה של השנה החדשה כדי להתחיל אותה ברגל ימין נראית לי מתכון בטוח להצלחה... אז באמת שנה טובה והתחלה מוצלחת! ברוכה הבאה למחוזותינו

sunflowers

New member
ברוכה הבאה ובהצלחה ../images/Emo140.gif

לגבי השאלה - כמו כבר אמרו כאן גם אני חושבת שיבינו בהחלט אי רצון להכנס לפרטים. גם אצלי זה היה כך, לא רציתי עלי גם את ה"לחץ" של זה שהרבה יודעים בדיוק באיזה יום ומתי. מספיק שהם ידעו על עצם התהליך והבטחתי לעדכן כשיהיה מה. היו 2-3 מכרים שליוו אותי צמוד ממש. כל השאר עודכנו בדיעבד.

תומילי

New member
ברוכה הבאה../images/Emo20.gif

את אדם ריבון, זכותך להחליט בתקופות מסוימות בחייך למי ומה את מספרת. אם זה מלחיץ אותך - אל תספרי. אני בטוחה שמשפחה קרובה תבין כל מהלך ולא תכנס לנשמה ומחויבות מצידך שאין לה מקום. כדי לקבל את תמיכתם אין לך מחויבות לשתף בכל פרט ודבר שעובר עליך. חייבים להבין שהכל הוא מאד פרטי ואינטימי ויש לך את הזכות לכך.

judith4

New member
ברוכה הבאה והמון בהצלחה

התשובה לשאלתך ברורה, הרי לו היית נשואה ואת ובעלך הייתם מקיימים יחסי מין במטרה מוצהרת לנסות להרות, האם היית מספרת לאותם מכרים את הפרטים של "מועד ההזרעה" וכו' - העובדה שאנו עושות זאת בדרך אחרת לא מחייבת לשתף את הסביבה הקרובה, זכותך לבחור למי לספר, אם בכלל, ובאיזו רמת פירוט. המון בהצלחה.

SMADAR55

New member
ברוכה הבאה והמון בהצלחה. תעשי

מה שטוב לך- איך שאת מרגישה.

Roniron16

New member
תודה על קבלת הפנים../images/Emo141.gif

מרגש לקרוא את איחולי ההצלחה והטיפים שלכן איך לשמור על רוגע ואופטימיות. בנתיים היום התחלתי ב"מהפכות" בבית ובצורך עז לסדר ולזרוק דברים "ממפרפסת הבלאגאן" שלי. יכול להיות שיצר הקינון מתחיל לעבוד...או שאני סתם מוצאת לעצמי עיסוקים להעביר את הזמן? שתהיה שנה פוריה לכולן בכל התחומים. רוני

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

תראי, התהליך הזה הוא מאד אמוציונלי, ונראה לי שלספק דווחי התקדמות לכולם רק ילחיץ אותך עוד יותר (בעיקר אחרי טיפול שלא מצליח). גם אני בתחילת הדרך שיתפתי כמה אנשים, ואחרי סיבוב שני לא מוצלח הבנתי שאני לא רוצה לדווח שוב ושוב (לכל אחד בנפרד) ולשמוע את ה"לא נורא, זה עוד יקרה" כי בשבילי זה כן היה נורא. לא אמרתי בפירוש שאני לא רוצה לדבר על זה, אבל הפסקתי לדווח. הרוב הבינו לבד ולא לחצו. למי ששאל אמרתי שאני ממשיכה בתהליך ואספר משהו כשיהיה לי מה לספר. אין מי שלא הבין. מאחלת לך שלא תצטרכי לשמור על ההחלטה שלך לאורך זמן ןשבקרוב יהיה לך מה לספר לכולם

למעלה