מצטרפת חדשה

מצטרפת חדשה

בעקבות המלצתה של מעיןבר אני מצטרפת לפורום הזה עם עודפי משקל עצומים אחרי הלידה , למעשה אני שוקלת 92 קילו (שמתפרסים על גובה 1.75
...גדולה אני ) בנוסף לכל אלו יש לי גם סימני מתחיה מגעילים ביותר כך שיצאתי בשן ועין מכל ההריון הזה ! אני כמעט חודשיים אחרי לידה ומניקה מלא ומקווה שאמצא את הכוחות להיכנס לדיאטה שתגרום לי להוריד במשקל , כרגע התוכנית היא , לפחות בהתחלה להרשם לחוג של עיצוב הגוף ... הנושא הזה מאוד רגיש אצלי לאחרונה עד כדי כך שאני נמנעת לצאת לאירועים חברתיים או בכלל מהבית משתי סיבות : 1. אין לי מה ללבוש כמעט ( שונאת שקים של נשים שמנות ) 2. אני שונאת שאנשים מסתכלים ובודקים אותי כדי לראות איך אני נראית אחרי הלידה. אני מרגישה שהנושא הזה גם משפיע על הזוגיות שלי , אני מרגישה לא סקסית , לא יפה ומתחמקת כמעט מכל מגע של בעלי ( וגם הוא יש לומר לא ממש מנסה לגעת , אם הבנתן אותי.. ) תודה לכל מי שהגיע עד הנה וסליחה על ההשתפכות...

מזל טוב וברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

ה-
שלנו חם ונעים ותרגישי בו טוב. לכי לטייל קצת במאמרים ותרגישי עוד יותר נפלא. וגם אני התחלתי במשקל כמעט כמו שלך (91.5) שהתפרסו על פני 1.54 ככה שהייתי שנומך כמו שקוראים לזה. לבשתי אוהלים, הרגשתי כמו סמרטוט. הנקתי הנקה מלאה מה שלא אפשר לי דיאטה ואורח חיים כמו שרציתי בהתחלה. חיכיתי. למעשה חיכיתי 14 חודשים עד שהתחלתי ממש דיאטה. התחלתי אותה בעודי מניקה והצלחתי להשיל לבד כמעט 10 ק"ג. את הסיפור שלי תוכלי לקרוא במאמרים אני חושבת. בכל מקרה אני מרגישה שאנחנו דומות. אכן עיצוב הגוף היא התעמלות טובה להתחלה שימי לב רק לא להתאמץ יותר מדי. אל תורידי מתחת ל-1600 קלוריות ליום שלא תפגעי באספקת החלב שלך. וכמובן בהצלחה. אני מקווה שאם יש לך מוטיבציה גבוהה וסבלנות תראי שינויים עם הזמן.

nila77

New member
טוב שהצטרפת אלינו

ולו רק בגלל החברות התומכות והנהדרות שיש פה. אני כל כך מבינה אותך, ורוצה קודם כל לשלוח לך
. גם ככה כל כך קשה אחרי לידה, ולכל זה מצטרפת התחושה של חוסר ערך עצמי ואי קבלת פידבקים חיוביים, שפשוט כואב הלב. אבל זה שלב וזה עובר. נכון שצריך לגייס הרבה כוחות נפש ולפעמים זה לוקח זמן, אבל הכל עניין של החלטה ואם כבר החלטת (ולא כל כך משנה הסיבה), אנחנו פה כדי לעזור ולתמוך ולחבק ולעודד גם בהצלחות וגם בכשלונות. בהצלחה

hilalev

New member
ברוכה המצטרפת! מזל טוב!

אני מקשרת לך אתר שכדאי לך לקרוא שם קצת על תזונה ועל עוד נושאים שיעניינו אותך.. כך תבחרי את הדיאטה שלך, התחילי עם זה ותרגישי טוב יותר. בהצלחה!

חן123

New member
קודם כל ברוכה הבאה

את מתארת מצב לא קל בכלל. מה שאני ממליצה לך זה קודם כל לקנות כמה בגדים נורמליים כי צריך לחיות בנתיים, ולמהר להתחיל דיאטה מתונה. אני כותבת למהר כי ניראה לי שכל איכות חייך ניפגעת מהמשקל כרגע ויחד עם זאת, תזכרי שאת אישה חודשיים אחרי לידה, וזו מציאות לא קלה בכלל, תהייה הוגנת עם עצמך ואל תדרשי מעצך דברים שאינם סבירים כרגע בהצלחה חן

קלריסה

New member
הוצאת לי את המילים מהפה

חבל, היית מוציאה את האוכל.... הריונית זמנית יקרה, את מחמירה עם עצמך. אולי הבנזוג מתרחק כי הוא מרגיש שאם הוא יתקרב תגידי לו לא? זו אפשרות, לא? הרי סביר להניח שהוא מכיר אותך היטב, ומרגיש את הדברים שכתבת במפורש - שאת לא מי יודע מה רוצה להתקרב אליו מהבחינה האת-יודעת-איזו... את כולה חודשיים אחרי היריון. אפילו לברביות שבינינו (טוב, נו, בינינו אין כאן הרבה ברביות...) לא תמיד בוער לקפוץ למיטה (חוץ מאשר להשלים שעות שינה כמובן). ואיך התינוק? נכון שהוא בונבון מדהימון? יש קרן אור בכל דבר

אתי אתי

New member
שמחה שהגעת אלינו ../images/Emo24.gif

ולהדגיש מה שאמרו כבר אחרות, קודם כל צאי לקנות לך בגדים. מה פתאום אוהלים ??? גם לענקיות יש היום דברים ממש יפים, ואת לא עד כדי כך בכלל, אז הנה ראש השנה בפתח, תפנקי את עצמך, להראות טוב מחולל פלאים להרגשה. ולגבי האיש שלך, חיבוק זה מצויין. ארוך כזה, שמרגישים את האהבה זורמת מהלב ללב. זאת התחלה טובה. והנה עוד אחד גם ממני

תודה לכל הבננות המתוקות../images/Emo94.gif

תודה על העידוד ועל ההתייחסות , אתן מקסימות , ואני מאחלת לכולנו לשנה החדשה שנהייה רזות וחתיכות , אבל לפני הכ-ל בריאות ומאושרות !!!
מקווה שבאמת אקנה לי קצת בגדים לשנה החדשה ומצבי קצת ישתפר ....אולי...

למעלה