מצטער שלא שרשרתי לאיפשהו

meidos

New member
מצטער שלא שרשרתי לאיפשהו

פשוט אינלימושג לאיפה צריך לשרשר את זה. אבל, אני חייב להגיד, שכמה שהמשחק מתימר להיות הוגן, הוא לא, וזה מרגיז אותי מאוד. אני לא חלילה שופט את הג'יאמים בכישורים גרועים לשפוט מקרי רמאות. אלא כואס על הדרך שבה מתנהל המשחק. לדעתכם, הדבר הוגן, שיש שמקבלים קבוצה, מן הבחירות בליגה, ויש המקבלים את הגרועה ביותר? האם נראה לכם הוגן, ששחקן שקר מתחיל את עונתו הראשונה, יקבל קבוצה יותר טובה מקבוצה עלייה שקד מנג'ר אחר במשך עונות רבות? אני מכיר כמה מנג'רים טובים, (והם באמת טובים, סמכו עלי) שקיבלו קבוצות גרועות, ושקדו ואימנו אותה במשך יותר משתי עונות עונות, ובכל-זאת, נוצחו ע"י קבוצה בת יומה, שמתהדרת ביותר משלושה שחקנים שעברו את מדד הכישורים של 1000 tsi. האם זה הוגן לדעתכם, שכך נחרץ גורלו של מאמן למשך 7 שבועות. עד שקבוצתו תיסגר ויוכל לפתוח קבוצה חדשה, בתקווה שתהיה טובה יותר? אינני מקבל את חוסר ההגינות הזאת, ואני יודע שאין ביכולתי לעשות דבר בנידון, אבל, המעט שאני יכול לעשות, הוא לשתף אתכם במחשבותי, בתקווה שתקבלו אותם ותתרמו לדיון מעניין בנידון. תודה. מידן כהן.

יש לך הצעה אחרת?

אתה תכריח קבוצות לשחק פחות טוב נגד קבוצות חדשות? אין מצב כזה במציאות שליגה א' דרום יותר טובה מליגה א' צפון? בקשר למנג'רים שאתה מדבר עליהם,בוא תביא לי איידי של משחקים.

kalay

New member
ההבדלים לא כאלה משמעותיים

זה לא שמנג'ר אחד מקבל קבוצה של 40 כוכבים ואחד מקבל קבוצה של 12. מי שמשקיע השקעות נכונות בקבוצה ומנהל בצורה חכמה יכול לנצח קבוצה שהוקמה גם 2 או 3 עונות לפניו.

Thierry Henry

New member
אני לא מבין על מה אתה מתלונן.

הקבוצות והשחקנים אותם מקבלים המנג'רים נקבעים בצורה ראנדומלית. לג'יאמים אין שום קביעה בנושא הזה, אלא למפתחיי המשחק. הקבוצה אותה הם מקבלים והליגה בה הם יוצאים, זה עניין ראנדומלי, הג'יאמ לא בוחר את השחקנים וגם לא בוחר את הליגה, זה הכל תוכנה עושה. אז את מי אתה מאשים פה? את התוכנה? התוכנה בנויה בצורה הכי הוגנת שאפשר לבנות. הכל ראנדומלי, זה מה יש. זה כמו שאנשים עם נוער פאסאבל שהשיקעו אולי 500 אלף על הנוער שלהם שולפים כוכב ב25 מיליון וקבוצות שהשקיעו במשך 6 עונות מעל 6 מיליון שקל לא שולפות כלום. אז זה הוגן? ששחקן שלך נפצע במשחק ושחקן של פרוטס מליגת העל לא נפצע, זה הוגן? מה מידת ההגינות שאותה אתה מחפש? שמכבי חיפה עולה לשחק נגד בני סכנין ושמה לה 4 חתיכות , אבל יניב קטן נפצע ושבוע אחכ הפועל תא מנצחת 4-0 בלי פציעה, אז זה הוגן? אי אפשר להתלונן על כל דבר. המשחק מתוכנת בדרך הכי הוגנת שיש ואם אתה מכיר מנג'ר שבנה קבוצה במשך 2 עונות וקבוצה שרק נכנסה למשחק ניצחה אותו כי הייתה יותר טובה, אז חביבי , המנג'ר הזה פשוט גרוע כי אין סיכוי בעולם שקבוצה בת יום, תנצח קבוצה שקיימת 2 עונות, אלא אם הקבוצה שקיימת 2 עונות פשוט לא התקדמה.

dh2010

New member
מסכים איתך

זה באמת הרבה עניין של מזל חוץ מזה קב' מתחילה כמה טובה שלא תהיה לא יכולה לנצח בחיים קב' שמשחקת שתי עונות בהאטריק אלא אם כן מי שמשחק שתי עונות הוא לא יודע לשחק

tomash11

New member
כמה דברים

בנוגע ללאן לשרשר- אם זו בעיה או טענה כללית שלא קשורה לשום שרשור, פשוט תעלו אותה לפורום ומקסימום אחד המנהלים ישרשר אותה כבר למקום ראוי אם יש כזה. אם לא, היא תותר בפני עצמה כנושא עצמאי. וזה בכללי לכולם אגב. שנית, בנוגע לטענות, הבנתי את הטענה (אם כי אני לא מסכים אבל זה בהמשך), אבל לא הבנתי מה קשור המשפט הבא: " האם זה הוגן לדעתכם, שכך נחרץ גורלו של מאמן למשך 7 שבועות. עד שקבוצתו תיסגר ויוכל לפתוח קבוצה חדשה, בתקווה שתהיה טובה יותר?" אם הבנתי אותך נכון, אתה מתכוון לכך שמי שאימן שתי עונות נאלץ בגלל שהקבוצה שלו מפסידה לקבוצה חדשה לחלוטין לסגור את הקבוצה שלו ולקוות לקבל בהגרלה משהו יותר טוב?... התשובה שלי לכך היא גם התשובה שקבלת מרז ומכולם פחות או יותר, אני די מסכים עם התשובות הללו- יתרון של שתי עונות הוא יתרון משמעותי ביותר במשחק הזה. אלא אם כן המנג'ר עשה שטויות והתברבר עם הקבוצה שלו, לא השקיע ולא כלום, אין סיכוי שקבוצה שקיימת כמה ימים תצליח יותר מהקבוצה שלו. אתה מציין שמדובר במנג'ר ששוקד ומשקיע בקבוצה שלו, ואני אומר לך- יכול להיות שקבוצה שקיימת שעתיים תנצח קבוצה שקיימת שתי עונות. זה ייתכן. ייתכן גם שהקבוצה שלי שהיא בליגה הרביעית תנצח את בית"ר מהליגה הראשונה, יכול להיות שהקבוצה של מישהו מהליגה הששית תנצח קבוצה מליגת העל, זה יכול להיות. אבל - א- הסיכוי שזה יקרה הוא נמוך מאד. ב- אין שום משמעות לנצחון הזה בטווח הרחוק. בוא ניקח דוגמה מהחיים- תסכים איתי שבית"ר מליגת העל היא מהמפוארות והחזקות שבקבוצות בארץ. בוא נלך לעונה הששית בארץ, סיבוב שמיני בגביע- בית"ר, קבוצה עם שני תארי אליפויות בשלוש עונות בזמנו, וגביע מדינה אחד, מגיעה למשחק חוץ אצל מכבי ירושלים, קבוצה חביבה מהליגה החמישית שקיימת שתי עונות בערך. למרות שמכבי ירושלים פחות טובה מכל הבחינות כמעט במשחק, היא מצליחה לנצח 3-2 ולהעיף בצורה די סנסציונית את בית"ר בשלב מאד מאד מוקדם בגביע. לשם השוואה, בעונה הקודמת, וגם בעונות לאחר מכן, אם בית"ר לא מסיימת עם גביע, היא מגיעה תמיד עד סיבובים דו ספרתיים. אני זוכר את התסכול של רענן, הבעלים של בית"ר, אחרי המשחק ההוא, אבל, כמו מקצוען אמיתי, חושב שזה גרם לו להתייאש ולהגיד שזה לא שווה ולא פייר? זה מתסכל, כמובן, אבל אם עושים עבודה טובה בקבוצה, הפסד אחד, מזיק ככל שיהיה- ותאמין לי שההפסד של בית"ר ההוא הזיק לה כי היריבות שלה בליגת העל לא עפו בשלבים הללו והיא איבדה משחקים בהם אפשר לשחק פיק, והיא איבדה הכנסות- הוא רק הפסד אחד. זהו. אפילו שניים. זה כולה הפסדים מקריים שלא משקפים ולא מעידים על כל ההסטוריה ההאטריקית של הקבוצה. תראה את בית"ר מאז- ההפסד הזה הפריע לה במשהו? המשיכה לקחת תארים ולהיות אחת הקבוצות המובילות במדינה. מכבי ירושלים שניצחה אותה, עלתה בהמשך לליגה הרביעית, היתה שם כמה עונות והעונה חזרה לחמישית. אז? אז מכבי ירושלים בגלל הנצחון ההוא טובה יותר מבית"ר?... מה זה אומר? קבוצה שקיימת שלושה ימים ומנצחת קבוצה שקיימת שתי עונות זה יכול להיות אבל זו ממש לא סיבה עבור הקבוצה הותיקה לותר על המשחק. האם ההפסד הבודד הזה גורם לך לטיעון הזה? כי אני מרגיש תסכול די גדול מהמקרה שציינת. אם אפשר גם לדעת איזה משחק זה ועל מה אתה מתבסס בטענות זה יועיל מאד להבין את הטענה. כמו שאמרתי, והארכתי מאד...אי אפשר להשליך ממקרה אחד שולי על הכלל. כל קבוצה בפורום הזה ובליגה הששית כולה יכולה לנצח את הקבוצה שלי בכל יום נתון. אני אפילו לא מעלה על דעתי את האפשרות שזה יגרום לי לוותר על כל העבודה שעשיתי בקבוצה שלי במשך 7 עונות כבר...הן תמשכנה להיות בליגה הששית ואני אוכל להמשיך בהתקדמות שלי. בעונה השניה והשלישית שלי עקפו אותו בליגה קבוצות שהתחילו רק את העונה הראשונה שלהן. אבל אני יודע במאה אחוז שזה מסיבה אחת פשוטה- המנג'רים שלהם עשו עבודה טובה יותר בקבוצות שלהם מאשר אני עשיתי. הם עשו מהלכים חכמים, הם קראו את החוקים ואת המדריכים ועבדו לפיהם, הם אימנו שחקנים כמו שצריך ומכרו בזמן ושאלו וחקרו וביררו. אני לא עשיתי דבר מכל הדברים הללו. ולכן הם עקפו אותי ובצדק- היו להם קבוצות יותר טובות. התיאור שלך לא מתאר מקרה כנ"ל ולכן אני לא מבין למה מי שיש לו קבוצה במשך שתי עונות צריך להיות מודאג או מוטרד מאותה קבוצה חדשה.

../images/Emo45.gifפשוט נהניתי לקרוא והחלטתי

שלא חשוב לי העונה מקום 2 או 3...אבל העיקר להשתפר כל הזמן ואולי עוד שתי עונות לנסות לעלות ליגה! כל הכבוד!

kalay

New member
נכון....

דוגמה ממני: אינ התחלתי בסוף עונה 8 ויחד איתי היו עוד שתי קבוצות שהתחילו קצת לפני. אני ישר השקעתי, קניתי השקעות טובות ולמדתי את המשחק. בעונה ה- 9 היינו ממש שווים והצלחתי בקושי לקחת אליפות אבל הפסדתי בפלייאוף. בעונה ה- 10 עליתי אוטומטית עם הפסד אחד ועכשיו אני לא רואה את שתי הקבוצות האלה ממטר. לעומת זאת קבוצה אחת שתמיד הייתה החלשה מבין שלושתינו מצליחה עכשיו בליגה שהייתי בה בלי אף הפסד עד עכשיו וניצחונות על היורדת מליגה 5 ועל אותה קבוצה שנלחמתי נגדה. זה הכול תלוי בכמה אתה משקיע ואיך אתה מנהל נכון את הקבוצה.

ben

New member
עקרונית

הכל ראנדומלי כך שהוגן זה בטוח...לתוכנה אין את היכולת להעדיף מישהו על פני מישהו אחר דבר שני מסכים עם מה שכתבו פה לגבי אימון. בהתחלה ניצחה אותי קבוצה שהמאמן שלה זנח אותה ואחרי 5 מחזורים ניצחתי אותה בקלות במשחק חוץ כל מה שצריך זה לקרוא להשקיע ואפשר להפתיע חזקות ממך ועוד משו קטן ומציק כואס= כועס בחירים=בכירים

ben

New member
../images/Emo13.gifכן שמתי לב עכשיו...

קראתי עוד הודעה בה כתבת שאחלת אותה אם זה לא סתם בורות אלא מאובחן אז חפיף ... העיקר שמבינים .

meidos

New member
זה בסדר |קריצה|

חח, מה שהורג אותי זה שאני דיסגרף, אני אולי כותב בשגיעים, אבל שאני קורא ת'זה, 'ני קולט שיש לי טיעועים. לפעמים שאני קוא משכתבתי אני צוחק מעצמי.

jmorinho1

New member
רק דבר אחד

אם אני טועה סליחה מראש אבל נשמע כאילו אתה חושב השאם חבר שלך קיבל קבוצה של שחקן מליגה חמש שהייתה קבוצה טובה אז יש לו יתרון התשובה היא לא מכיוון שהכל מתאפס וכך גם השחקנים שהיו באותה קבוצה. לגביי זה שאתה מכיר מישהו שיומיים במשחק וניצח קבוצה של שנה ההסבר הוא אחד מאמן גרוע שלא מבין את המשחק

למעלה