מצטער שאני לא יכול לעזור לאף אחד..

natankk1

New member
מצטער שאני לא יכול לעזור לאף אחד..

פשוט אני אף פעם לא עברתי שום חוויה הדומה שלכם- וגם חברי לא.. אני דתי וזה פשוט שונה.. מצטער.. שיהיה לכם שבוע טוב! ורק עצה קטנה- כאדם דתי, בחיים לא יכלתי להיכנס לדיכאון כי תמיד ידעתי שיש מישהו למעלה שמסדר לי את כל העניינים, ושועשה לי באמת רק טוב! ולכן תמיד הייתי שמח- וזה פותר כל בעיה!

bella1987

New member
שלום

אני חושבת שאני לא יענה או יתערב במה שאמרתה עכשיו ... כי זה ממש לא יהיה טוב אז עדיף שאני ישתוק.. עם אתה חושב ככה אין לי בעיה רק על תשקר לעצמך ....

hold yourself

New member
סליחה..

האמת שגם אני חושבת אחרת ממנו, אבל אין שום צורך בלבטל את אמונותיו של אדם.. איש איש באמונתו יחיה. אפשר לפתח על זה דיון אבל.

תרשה לי לא להסכים איתך

אני דתיה וההורים שלי התגרשו כשהייתי בת 4, ואפילו שאני דתיה, היו לי הרבה מאד משברים, נכון זה מחזק כשמאמינים שהחיים לא שרירותיים אלא יש מישהו למעלה שאחראי על הכל, אבל לא להכנס לדכאון - קשה מאד.

Addicted16

New member
שטויות

אני בדיכאון מאוד קשה ואני מטופלת על ידי כדורים ואני דתיה (רוב הזמן) היו לי המון בעיות בחיים ואין שום קשר בין דתיים לחילונים שמדובר בכאב אז............. אם למישהו יש עצה איך לעזור לי להתגבר אני אשמח לשמוע כי אני כבר די מיואשת מהחיים...

natankk1

New member
לכל מי שהגיבו...

אני לא יודע באיזו רמה דתית אתם נמצאים- אבל אם אתם כן נכנסים לדכאון אז יש לכם עוד על מה לעבוד ברמה הרוחנית! כי פשוט אי אפשר להיות בדיכאון אם ההכרה בקב"ה טבועה בכם עמוק! שתהיה שבת שלום..! ובהצלחה לכולם...

natankk1

New member
משפט שכבר הוכח כשטות..-

לרוחניות בלי א-לוקים יש עתיד אחד- ליפול! בדיוק כמו שמוסר בלי התורה הוא לא מוסר..! (ע"ע "התנתקות", וכן "עמונה")

למעלה