מצטער להטריד אך השאלה לא קפצה

מצטער להטריד אך השאלה לא קפצה

אני מתגייס כאמור בשמיני לשנים עשר הרי הוא גיוס השלמות. הבנתי שגיוס ההשלמות הוא לארבע יחידות: גולני, גבעתי, תותחנים ושריון האם זה נכון בכלל? ועוד דבר, נניח וישלחו אותי לגולני או גבעתי ואסרב, איזה גיוסים יש אחרי הגיוס הזה שאוכל להדחף אליהם? ואיך בכלל זה עובד, כל הקטע של להתפנות עם מתגייסים אחרים שבכלל לא קשורים אליי? זה פשוט נשמע לי מוזר, שנניח יש גיוס של ג'ובניקים אחרי הגיוס שלי, ואני עם פרופיל 97 אתפנה איתם. או משהו

eladj

New member
לא יקחו אותך להיות ג'ובניק

בעקרון בהתחלת הטירונות יש טרום טירונות, שבוע שבועיים שעדיין לא ממש לומדים משהו רציני אז יש אפשרות לחבר'ה חדשים להצטרף ולא הבנתי מה הקשר לג'ובניקים,אתה תצטרף לקרבים והג'ובניקים ילכו לטירונות 02 שלהם... בקשר ליחידות הספציפיות האלה,אף פעם לא שמעתי על זה,אבל יכול להיות שזה באמת ככה

לא הבנתי אותך

בתחילת איזו טירונות? של כל היחידות יעני? ככה שאוכל להצטרף לטרום טירונות של יחידות שהתגייסו נניח שבוע לפני ככה, ועדיין נמצאות בטרום הטירונות שלהן?

sometimes953

New member
לא בטוח שזה לרק ל4 היחידות שרשמת

חבר שלי התגייס בהשלמות והציעו לו הכל! כמעט.. הכל, חוץ משריון (חבל שזה הדבר היחיד שרצה :) ) השלמות, זה כמו השם, להשלים ליחידות שחסרות להם חיילים. ככה שכנראה שיהיו לך הרבה אפשרויות. מצד שני, קח בחשבון שיכול להיות חטיבות שלא יצטרכו לשם חיילים ובגלל זה לא יציאו לך אותם. בכל מקרה, את הבחירה בינהם אתה צריך לעשות במקום. כלומר ישר אחרי שהוא מקריא לך את האפשריות. אז תכין לעצמך בראש רשימת העדפות, וכמה חשובה לך יחידה מסויימת אם לא יתנו לך אותה.. בהצלחה!

למעלה