מצטערת

41SuMiT41

New member
מצטערת

לא.. לא 'צטרעת, כמו לובה. מצטערת. השם של זה.. שם מתאים? לא יודעת. אולי נשנה אחר כך. הנה משו, כתבתי עכשיו. עצוב לי עכשיו. אז כתבתי. זה לא משו כלכך יפה, זה לא משו כלכך מיוחד, אבל זה משו. טוב, די לבלבל ת'שכל, הנה- -- מצטערת ששוב הלכתי בלי מכתב בלי עתיד מצטערת ששוב חתכתי סימנים אדומים מסביב מצטערת ששוב בכיתי נשברתי אתמול מצטערת ששוב איכזבתי ששוב אני אסבול מצטערת שאני לא כמוכם אין לי חלומות מצטערת שהיום אני מתה להתראות.

41SuMiT41

New member
תודה..

שאלה, ההודעות שתמיד למעלה נעוצות? איך מבדילים בין נעוצות ולא נעוצות?.. :/

אם הודעה נשארת תמיד למעלה

זה אומר שהיא נעוצה

טריגר!

זה מעצבן אותי כשלא מסמנים טריגרים! לכן אני לא מגיבה. אני רק אגיד שזה די יפה.

THE ronch

New member
לא, זה לא נכון!

טריגר הוא דבר שעלול לגרום לאנשים מסוימים לעשות דברים שליליים כל שהם, ובכ"ז, לא כל מה שכתוב בו על חתכים או על דם, זהו טריגר. לפי המילון- טריגר זהו גירוי, או תמריץ. משמע, טריגר הוא משהו שעלול להזכיר נשכחות ולגרות את הרגש בצורה קיצונית. הקטע הזה איננו טריגר בכלל. :|

faery crossing

New member
שני דברים:

1. זה כן טריגר! אולי בשבילך זה לא, אבל בשביל אחרים זה כן. זה טריגר. 2. מאד יפה. באמת אהבתי. אין לי מה לשפר חוץ מלסמן על זה טריגר אחד גדול. מקווה שיהיה לך טוב יותר :)

41SuMiT41

New member
אה.. לא חשבתי שזה טריגר

לא יודעת.. לא מצאתי בזה משו טריגרי :/ ותודה :)

ToryMaster

New member
אמממם

לא כל כך מעניין אותנו מה זה טריגר על פי המילון הקטע הזה הוא בהחלט טריגרי, זה מביע כל כך הרבה מחשבות שכל כך הרבה אנשים דכאוניים חושבים, זה בהחלט עשוי להחזיר הרבה אנשים אחורה

41SuMiT41

New member
עוד קטע/שיר וואטבר.. טריגר נראה לי

-- שביל שקט אבנים וחול סכינים על השביל חתכים מאתמול צעדים קטנים צעדים של חשש אני פוחדת ליפול למות ואולי בעצם לא ממש ..

41SuMiT41

New member
רגע.. אני רוצה לשנות משו

שביל שקט אבנים וחול סכינים על השביל חתכים מאתמול צעדים קטנים צעדים של חשש אני פוחדת למות ואולי בעצם לא ממש .. זהו.. יותר טוב

ganooov

New member
יפה. חצי טריגר. ../images/Emo13.gif

רק חבל, שהסוף הוא אממממממ.. נדוש שכזה?

ממ...

שביל שקט אבנים וחול סכינים על השביל חתכים מאתמול צעדים קטנים צעדים-אין צורך לרדת שורה כאן של חשש אני פוחדת למות ואולי בעצם לא ממש-שתיים-שלוש השורות האחרונות קצת בנאליות,עושה רושם כאילו שמת אותן שם רק כדי לתרום לאווירת הייאוש.את יכולה לפתח את הרעיון של הכמיהה למוות,את יכולה גם להוריד אותן.

ToryMaster

New member
מסכימה

השיר כולו מדבר על כמיהה למוות, על יאוש, הסיום אופטימי מדי לטעמי לאווריה שבשיר

ganooov

New member
יפה, מינימליסטי יפה שכזה. ../images/Emo13.gif

תראי, אני חושש שלא קראת את הודעת המנהל, תקראי אותה
.

מקסים..כל כך מתחברת..

אני חייבת לציין שזאת אולי הפעם הראשונה שאני מתחברת לשיר, הוא כתוב בצורה כל כך מרגשת, ה'מצטערת' שחוזר על עצמו הוא כל כך תמים,כל כך אמיתי,כל כך מקסים... אהבתי, שלך..רותם

Shusho

New member
יפה.

חתיכת טריגר עצבני. אולי רק לי. בכל מקרה, אהבתי, במיוחד את הסוף.

למעלה