מצב שמפריע לי עם החברה

qwerqwerty

New member
מצב שמפריע לי עם החברה

שלום לכולם! אני בן 25 החברה בת 23, ביחד כמעט חצי שנה. אני מרגיש שאני אוהב אותה ומאוד נמשך אליה וסך הכל מרוצה ממנה ומהקשר, מבחינתה - אני מרגיש והיא אומרת שיש משיכה רגשית חזקה, טוענת שנמשכת אלי וטוב לה איתי. אני מאוד מעריך את הפתיחות הרגשית שלה איתי כי מדובר בבחורה שהרגש היחיד שלה חוץ ממני כלפי מישהו היה בקשר לא בריא בכלל ונגמר בבגידה שלו בה. מעבר לזה היה לה כמה בני זוג ויזיזים אבל בלי רגשות כלשהם. עד כמה שאני יכול להיות אובייקטיבי בביקורת עצמית בסקס - אני מביא אותה לאורגזמות עם היד והלשון בכיף כמעט כל פעם, אני לא מצליח להביא אותה לגמור בחדירה וזה לא קרה לי עם בנות זוג בעבר. לדבריה אין לה בעיה עם גמירה מחדירה עם בני זוג קודמים, היא טוענת שכיף לה איתי בסקס, והיא רוצה ומאמינה שזה משהו שישתפר בעתיד ולא מפריע לה כרגע, לדבריה זה בכל אופן בעיה שלה ואין משהו שאני יכול לעשות בנידון וחבל שאני סתם אהיה מתוסכל כשזה לא מפריע לה בכלל. ניסיתי לדובב אותה בקטע של מה אפשר לשפר, אם זה המשך, הקצב, אולי אני לא עושה משהו, אולי לא עושה משהו מספיק, היא הסבירה שזה דברים משתנים -עייפות, חוסר חרמנות ,לפעמים מהר לה מידי. בהזדמנות אחרת היא ציינה שבאופן מוזר היא מרגישה סגורה איתי יחסית לבני זוג קודמים והיא לא מבינה למה. היא אומרת שהיא מרגישה שזה לא בעיה עבורה ושהיא מאמינה שזה ישתפר בעתיד, שאלתי אותה למה את מאמינה או מה בדיוק ישתפר אם את טוענת שזה לא אני או הטכניקה? ענתה לי שאני יוצר בעיה בזה שהתחלתי לחפור בנושא, הסברתי לה שזה מפריע לי כי גם אם היא בסדר עם זה כרגע זה יצר וצורך חזקים ולהשאיר משהו כזה לא מסופק בקשר זה פתח לצרות ושזה לא בעיה שלי או משהו שאני יכול לשנות, אם אותה זה לא מדאיג גם אותי לא ואני סתם יוצר ריבים ובאסות לעצמי.
נשמע לכם שמדובר בנושא של משיכה בסיסית שאי אפשר לשנות? מפחיד אותי שמשהו בי פשוט לא מקליק לה בסקס ויש לה רצון טוב ואופטימיות אבל זה לא יכול להשתפר, היא טוענת שזה לא ככה אבל היא לא הכי ברורה.
האם הייתם מרגישים להשאר בנוח בקשר כזה? עולות לי מחשבות מפחידות שהמצב מגדיל סיכוי לבגידות וגם אם לא- מוריד לי את הביטחון, כמו כן אני מרגיש שמגיע לה להגיע לסיפוק מסקס ואולי אני באמת לא הבנאדם המתאים בשבילה, כמו כן מגיע לי להרגיש שאני מספק את הבת זוג שלי, להרגיש גבר, זה כבר האגו. מצד שני - אני אוהב וקשור לבחורה הזאת והיא באה בגישה טובה ורוצה לתת לזה הזדמנות בגלל הרגש ולטענתה זה בטוח ישתפר

אתה מבלבל אותי

אתה כותב שאת בן 25 - בכרטיס שלך רשום שאתה בן 29 אתה כותב שאתה זכר - בהודעות אחרות שלך הייתה נקבה כל ההודעה אתה כותב על זה שאתה לא מביא אותה לאורגזמה מחדירה - אבל עם זאת אתה כותב שאתה מרוצה ממנה (זה לא ניגוד זה פשוט מוזר וקצת דוחה) היא אומרת שלא מזיז לה - ואתה חופר וחופר טוב שיהיה - אני אענה על השאלות שלך: - לא רואה איך זה קשור למשיכה... - הייתי נשארת בקשר כזה אם הבחור היה מפסיק לעצבן אותי בקשר לזה. אורגזמה מחדירה לא הדבר הכי חשוב --> אבל להמשיך לחפור למה היא לא גומרת, האם עם אחרים היא גמרה וכו' היה ממש גורע לי מהבחור

qwerqwerty

New member
סדר בבלבול

זה לא כרטיס שלי אלא באמצעות תוסף לדפדפן שחוסך רישום באתרים אנשים אחרים השתמשו בו לפני וזאת ההודעה הראשונה שלי לפורום אליו פניתי בגלל בלבול והתלבטויות. אני אכן גבר בן 25! סליחה אם חפרתי על הבוקר, אני נסער וקיוויתי לתת קצת רקע לשאלות שלי . כתבתי שאני מרוצה מהבת זוג שלי- כיפית, היא מבינה אותי בלי מילים, מצחיקה, חכמה, פלפלית,סקסית גורמת לי להרגיש כמו תינוק ברחם! אני אסביר מה מפריע לי, מפחיד אותי שהיא אופטימית מידי ובתור בחורה עם יצר מיני חזק יחסית החסך עוד יעלה בעתיד, שהיא לא נהנית מזה כמוני- אני כבר מרגיש שאני צריך ליזום כל הזמן ואמרתי לה שהתגעגתי לזה שהיא גם הייתה יוזמת ולא קרה כלום. לא כל הזמן היא עייפה או לא חרמנית או שגמרתי מהר יחסית, השורה התחתונה שכואבת לי באגו זה שגם ביום שבת אחרי יומיים בלי סקס ומשחק מקדים ארוך שבו היא גומרת וחדירה של חצי שעה שעה היא לא גומרת - זה מעיד על איזה בעיה במשיכה אלי, זה לא בהכרח מראה, כנראה אני לא עושה לה את זה באופן מיני, ככה זה ניראה לי. אני בטוח שזה רק עושה יותר גרוע לחפור לה בנושא, אני ארד מזה אבל אני חייב לסדר לעצמי את זה בראש והיא לא כל כך ברורה. היא מציינת נסיבות מצד אחד אבל מצד שני זה לא מסתדר גם כשהן לא מפריעות, היא אומרת שזה לא נושא של משיכה בכלל אלא הנסיבות ושזה לא בעיה שאני יכול לעשות משהו לגביה והיא בסדר עם זה ובטוחה שיסתדר. אני לא כל כך מבין אם זה יכול להסתדר ואם לא, אם אני צריך להשאר בקשר כזה- בחיים לא אהבתי מישהי ככה, אבל מפחיד אותי להיות בקשר שבו המשיכה לא הדדית.

תודה על הסדר בבילבול

אתה מדבר פה על 2 בעיות: 1. היא כבר לא יוזמת יותר 2. היא לא גומרת מחדירה בקשר לבעיה השנייה שלנו - אתה עושה מזה סיפור, אם היה לה כל כך אכפת היא הייתה אומרת משהו והיא הייתה מנסה משהו אחר - כך שזה לא מפריע לה עד כידי כך (ואם כן מפריע לה עד כידי כך היא צריכה להגיד משהו ולא לתת לך לנחש). העניין הוא כזה - אורגזמה זה אורגזמה זה אורגזמה = אולי לא אכפת לה שהיא לא גומרת מחדירה כי בזכות הלשון והאצבעות שלה היא גומרת. אולי היה מעדיפה מין אוראלי. וכן, היא צודקת אין קשר למשיכה - תחשוב בהגיון, אתה בן 25 אם הקשר היה זה שהיא לא נמשכת אלייך איך זה שהיא גומרת איתך בדרכים אחרות? ונ.ב תוסף לדפדפן שחוסך רישום באתרים? רק לי זה נשמע חשוד?

qwerqwerty

New member
לפסימית

קודם כל את די אופטימית... אין לי ספק שזה לא מפריע לה כרגע, היא מאוד כנה וישרה איתי ואני מאמין לה, הבעיה שאני לא חושב שהיא מעדיפה מין אוראלי,לדבריה היא אוהבת חדירה ויכולה לגמור מחדירה, ואני מבין למה את אומרת שמקור האורגזמה לא אמור להיות חשוב כל עוד היא מסופקת אני כל כך נהנה להביא אותה לשם
אני מרגיש שיש משהו מעבר לנסיבות שהיא ציינה שבגללו זה ככה, אני לא יודע אם היא מבינה את הנושא בעצמה אפילו, אני חושב שהיא כן נמשכת אלי מבחינת מראה חיצוני, אני אולי אין איזה קליק מיני מבחינתה, אולי זה עניין של גודל. אני לא יודע מה אבל משהו שלא היה לה עם גברים אחרים שעם רובם יכלה לגמור מחדירה. לא מסתדרות לי הסיבות שלה ולמה היא חושבת שזה משהו שישתפר - זה משפיע ישירות על המצב רוח שלי, על הביטחון שלי בקשר וכגבר, אני צריך לפחות להבין למה ולהחליט אם גם אני חושב שזה משהו שיכול להשתפר ואם לא - האם לקחת סיכון שאפגע בשביל בחורה מדהימה וקשר מאוד יקר לי? העם יש עתיד לקשר שבו המשיכה המינית לא זהה? זה משהו שיכול להשתנות בכלל? אני חושש שלא

qwerqwerty

New member
שכחתי

לגבי התוסף- לא כל כך הבנתי מה כל כך חשוד פה? אין לי עניין בלהיות חבר בתפוז או במליון אתרים אחרים שמכריחים אותך לעבור תהליך רישום מייגע... חוסך זמן ודואר זבל https://addons.mozilla.org/he/firefox/addon/6349 זה לפיירפוקס! מאוד מאוד מומלץ! יש עוד כמה תוספים מומלצים אם יש ביקוש נכין לכם רשימה יש לי אוסף משובח...

גם אני חושבת שאני די אופטימית...

בכל מקרה, בוא נעשה עסקה: אמרת שכרגע זה לא מפריע לה, והיא כנה וישרה ואתה מאמין לה. כיוון שזה לא מפריע לה - אתה לא צריך לדאוג, נכון? כאשר היא תגיד לך שזה כן מפריע לך, אז תתחיל לחשוב האם להפרד ממנה בגלל זה או לא וכו'. או.קיי? אז העסקה היא כזו - עד שהיא לא תגיד לך שזה מפריע לך = אתה לא דואג. ברגע שהיא תגיד שזה מפריע לך - תתחיל לחשוב על האופציות שלך.

qwerqwerty

New member
בדיוק דיברנו

עשינו עסקה! אולי בכל זאת אני ארשם לתפוז...אתם חמודים פה
בדיוק דיברנו בטלפון התנצלתי על החפירות והסברתי מאיפה זה בא, היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי ושאין לי שום סיבה לדאוג.
לחפור בזה לעומק לא עושה לאף אחד טוב ולא עוזר בכלום. לחץ לא עוזר בדברים האלה ואני כל כך אוהב אותה רוצה אותה בעתיד שלי... אני כזה רציונלי כשאני לא נסער!

באז באז

New member
אני לא עוין (לפחות לא שאני יודע)

אני פשוט אומר דברים שאתה לא אוהב לשמוע.

qwerqwerty

New member
אני אוהב לשמוע הכל!

חשוב לי לקבל ביקורת יש דרך להעביר אותה וסתם קפצת למסקנות לגבי

qwerqwerty

New member
נכון

בכל זאת לא משאירים דברים כאלה באוויר הייתה אווירה לא טובה שיצרתי בבוקר...

elena20

New member
קודם כל נשמע לי שאתה בן זוג מאוד קשוב

וזה יפה מאוד :). תראה אתם רק חצי שנה ביחד, אז אולי היא באמת צריכה יותר זמן להיפתח, הכי חשוב שאתה כן מביא אותה לסיפוק בדרכים אחרות.

qwerqwerty

New member
לצערי אתה צודק נסחפתי איתו

אבל אתה גבר תנסה להבין
והעסק גם יקר לליבי

למעלה