מצב של הצטיירות לא לפי הציפיות בעיניי הידידה

ROsom

New member
יש לי ידידה שאנחנו בקשר טוב והרושם שיש לה ממני זה שאני בחור שנון חכם ומצחיק , משום מה אני חושש מאיזשהו מקרה שבו היא תראה אינטרקציה עם בחורה אחרת שאולי לא תתפס בעיניה פתאום כפי שהיא מכירה אותי למרות ששבוע לאחר מכן , כן יכול לצאת מצב שבו היא כן תראה אותי "כובש" כי זה נושא דינאמי שנראה לי שזה גם די בוגר להבין את זה .

השאלה שלי היא האם תזכור את המקרה הלא משהו שהיה או שהיא תמחק אותו לנוכח סיטואציה אחרת? ולמה לדעתכם נובע הדחף שלי הזה "להוכיח" את הרושם שלי בנושא הזה שלא ייפגע בעיני הידידה בסהכ? האם התרשמות זה לא משהו שבהכרח קשור לרושם?כי תכלס היא מכירה אותי מספיק זמן כבנדאם. פשוט לא יודע.. אם זה דחף או יותר המילה הנכונה רצון להצטייר תמיד כקלאסי בעיניה ... כי וואלה לא הכי נעים לי שיהיה אולי לאיזשהו אדם קרוב אליי איזשהי בורות מחשבתית לגביי

לא שלא הייתה לי מעולם תקשורת /מגע עם נשים אבל היא כן סוג של ידידה "ראשונה" שאי פעם הייתה לי. אולי משם נובע הצורך לשמור תמיד על הדימוי שלי כקול בעיניה? ושוב , האם באמת התרשמות מדבר מסויים גם אם הוא זמני . יכול לגרום לאיזשהי איכות ירידה בהסתכלות מבחינת הרושם הכללי שיש לה עליי במכלול?

אם זה מפריע לך שהיא תראה אותך מתחיל עם בחורות - אתה יכול לא לצאת איתה כאשר אתה מתחיל עם בחורות.

נערך לאחרונה ב:

ROsom

New member
אם זה מפריע לך שהיא תראה אותך מתחיל עם בחורות - אתה יכול לא לצאת איתה כאשר אתה מתחיל עם בחורות.

אין לי בעיה שהיא תראה , היא פשוט יכולה לראות אינטרקציה שהיא לא בשיאה (שלא מעידה על כלום) , ובעקבות כך לקבל תחושה מוטעית לגביי ששונה ממה שקורה בפועל

למעלה